Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Ця війна оголила вразливість людства

Ця війна оголила вразливість людства

Кажуть, що кожне покоління має свою війну, але те грандіозне протистояння, яке історики називають Другою Світовою війною, наклало свій відбиток на всі прийдешні покоління і на всю подальшу історію людства.
[ читати далі... ]
Науковцями стають в МАУП

Науковцями стають в МАУП

Полтавський міський голова захистив дисертацію в МАУП
[ читати далі... ]
Актуально

Рахункова палата виявила порушення

Київська міська держадміністрація порушила законодавство при виконанні Програми забезпечення виконання Києвом функцій столиці на 2008 рік і неефективно витратила кошти на виконання програми у розмірі 161,8 млн грн, констатують у Рахунковій палаті.
[ читати далі... ]

Державний борг України зріс на $ 319 млн

За березень 2009 року сукупний державний (прямий) і гарантований державою борг України збільшився на 1,33%, або на $ 0,319 млрд, — до $ 24,285 млрд.
[ читати далі... ]

Погрози ПАРЄ превентивні, але шкодять іміджу України

Парламентська Асамблея Ради Європи не позбавить українську делегацію повноважень через проблеми з кандидатами на посади суддів Європейського суду, вважають експерти.
[ читати далі... ]
Завод Малишева підписав контракт на 29 танків «Булат»

Завод Малишева підписав контракт на 29 танків «Булат»

Державне підприємство «Завод ім. Малишева» — головний виробник бронетехніки в Україні — підписало з Міністерством оборони України контракт на модернізацію 29 вітчизняних танків Т-64 до виду БМ «Булат».
[ читати далі... ]

Нова державна нагорода

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ № 282/2009 “Про орден «За доблесну шахтарську працю».
[ читати далі... ]

Одеса — Броди в аверсний режим?

Президент України Віктор ЮЩЕНКО вимагає від уряду терміново перевести нафтопровід «Одеса — Броди» в аверсний режим.
[ читати далі... ]

Нова здобич піратів

Телефонний зв’язок із судном «Аріана» його власник вимкнув через небажаний витік інформації про переговори з піратами Сомалі. Про це поінформував омбудсмена Ніну Карпачову посол України в Грецькій Республіці Валерій Цибух, повідомили в прес-службі уповноваженого Верховної Ради з прав людини, пише УНІАН.
[ читати далі... ]

Пам’ятний знак жертвам Голодомору

Президент України Віктор Ющенко 29 квітня відкрив у Будапешті пам’ятний знак жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні та провів зустріч з головою Державних зборів Угорщини Каталін Сілі.
[ читати далі... ]

США занепокоєні

Радник з національної безпеки США заявив у інтерв’ю, що Вашингтону потрібні гарантії від Ісламабаду, що ядерний арсенал Пакистану недосяжний для бойовиків.
[ читати далі... ]

Прошений Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко затвердив склад білоруської делегації для участі в саміті «Східного партнерства» 7 травня в Празі (Чехія). Нагадаємо, що «Східне партнерство» це поль­сько-шведська ініціатива, спрямована на поліпшення відносин з ЄС. У грудні 2008 року Європейська Рада принципово погодилася почати цей проект.
[ читати далі... ]

У Латвії оцінили збитки від радянської окупації

У Латвії спеціальна комісія з підрахунку збитку від радянської окупації оцінила збитки, які республіка зазнала за час перебування в складі СРСР.
[ читати далі... ]

Росіяни облаштовують Абхазію

Російські прикордонники приступили до спільної з абхазькими колегами охорони кордону Абхазії з Грузією.
[ читати далі... ]

Китайцям наказали активніше курити?

Керівництво однієї з китайських провінцій вирішило підтримати місцеву тютюнову промисловість, наказавши чиновникам і державним працівникам активніше палити. Щоб зміцнити економіку регіону в умовах кризи, держслужбовцям з провінції Хубей доведеться викурити в цілому 230 тис. пачок, повідомляє The Daily Telegraph.
[ читати далі... ]
Урок історії

Наші втрати у війні

Деякі дослідники вважають, що за 1418 днів війни у боях було вбито 5,5 млн. радянських воїнів, померло від ран 1 млн., загинуло в полоні (від ран, голоду, хвороб та бойових дій на боці німців) 1 млн. чоловік, тобто разом — 7,5 млн. чоловік. Крім того, 18 млн. чоловік було поранено. Інші називають більші цифри: 10 млн. загиблих військовослужбовців і 5,7 млн. полонених. Інші дослідники заявляють, що безповоротні втрати Збройних сил СРСР становили 13,2 млн. чоловік.
[ читати далі... ]
Четверта влада
Фронти медійних війн

Фронти медійних війн

Після 2004 року, одним із маркерів щодо переходу України до консолідованої демократії, на який вказували й політики, й експерти стала набута «свобода слова». Деякий час побутувала думка, що медіа стали справді незалежними.
[ читати далі... ]
Погляд
Як реформувати суспільство

Як реформувати суспільство

Науковий переклад з грецької і французької мов слово «демократія» означає владу народу, активну і рівноправну участь всіх громадян в управлінні діяльністю державних ор­ганів влади всіх рівнів, передбачає однакове для всіх право не тільки обирати, а й бути обраними до влади.
[ читати далі... ]
Технолигії
Спирт чи бензин?

Спирт чи бензин?

Переживши дві нафтові кризи за минуле століття, світова спільнота почала активні пошуки альтернативних видів палива, зокрема біологічних на основі поновлюваної сировини. Після тривалих досліджень і впровадження біопалива у виробництво стало чітко зрозуміло, що біологічне паливо не в змозі повною мірою замінити нафту, проте факт зменшення її використання є незаперечним. У світі існують певні суперечності між основними гравцями на ринку моторного палива — нафтовими компаніями і виробниками біологічного палива, які є основними конкурентами у боротьбі за прибуток.
[ читати далі... ]
Діалоги
ТРОХИ ГРИ МІЖ ОФІЦІОЗОМ

ТРОХИ ГРИ МІЖ ОФІЦІОЗОМ

Приводом для цієї розмови з Юрієм Бондарем стала книга «У боротьбі за футбольний трон», яку він написав у співавторстві зі своїм колегою Віктором Шпаком. Якщо стисло, то це — перша й найповніша у вітчизняній журналістиці розповідь українською мовою про чемпіонати світу з футболу від початків до наших днів. Починалися вони вісім десятиліть тому, і кожен по-своєму відлунився у цьому енциклопедичному виданні, що ввібрало в себе понад шістсот сторінок яскравого публіцистичного тексту, помережаного численними і надзвичайно динамічними фотоілюстраціями.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Бандуристи в гостях у МАУП

Бандуристи в гостях у МАУП

Днями до МАУП завітав творчий колектив Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. І. Майбороди. Історія цього кобзарського хору почалась ще у 1918 році і весь цей час колектив розвивався, переживав трансформації і сьогодні капела набувала надзвичайно високого рівня, культури хорового співу. Оркестровий склад капели різниться бандурами різних типів: Харківська, Києво-Харківська, Київська. Запроваджено сім’ю бандур прима, альт, бас та контрабас. Зараз керує капелою мистецький керівник Народний артист України Микола Петрович Гвоздь.
[ читати далі... ]
ЛИЦАР МАУП 2009

ЛИЦАР МАУП 2009

Навесні у Міжрегіональній Академії управління персоналом традиційно обирають найкращого, найрозумнішого, найталановитішого та найкрасивішого серед студентів. Представники інститутів МАУП демонстрували свої здібності і таланти, красу та щирість, найкращі властивості чоловічого характеру. Конкурсанти створювали яскраві образи відомих персонажів з близькими їм рисами характеру, демонструючи артистичність та винахідливість.
[ читати далі... ]

Університетам загрожує дефіцит коштів

Міністерство освіти і науки критично оцінює проект Закону України «Про внесення змін до статті 64 Закону України «Про вищу освіту» про відтермінування плати за навчання студентів-контрактників.
[ читати далі... ]

Ющенко заборонив вузам брати гроші за повторну здачу іспитів

Президент Віктор Ющенко призупинив дозвіл Кабінету міністрів державним вищим навчальним закладами стягувати плату зі студентів за здачу заліків та іспитів при ліквідації академічної заборгованості, що виникла під час проведення основної сесії.
[ читати далі... ]

ЯК МИ ГОВОРИМО І ПИШЕМО

Фрагменти з посібника «Неправильно — правильно. Довідник з українського слововживання», підготовленого Марією Волощак.
[ читати далі... ]

Пам’ятати. Відродити. Зберегти.

Впродовж 2009-2015 років в Україні проводитиметься всеукраїнська молодіжна акція «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», спрямована на виховання у молодих громадян поваги до національних історичних і культурних цінностей та реалізацію молодіжних ініціатив у трудовій сфері.
[ читати далі... ]
Автосалон

П’яних водіїв каратимуть

У ВР зареєстрований законопроект, що припускає значно посилити відповідальність за водіння автомобіля в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
[ читати далі... ]

«Візир» не пройшов сертифікацію в Україні

Фахівці стверджують: прилад «Візир», що замінив стандартні радари, не має захисного сертифікату. Це означає, що даними, отриманим від приладу, офіційна держава не довіряє.
[ читати далі... ]

Volkswagen приготував гарячу новинку до літа

Окрім Renault, про яке ми недавно повідомляли, весна подіяла «вибухово» і на Volkswagen. Правда, німецький виробник вирішив продемонструвати не новий кабріолет, а спеціальну версію вже відомого нам Eos’а.
[ читати далі... ]

Керівництво GM остаточно вирішило згубити компанію Pontiac

Pontiac — дочірнє відділення компанії GM, штаб-квартира якого знаходиться в Понтіаке (штат Мічіган). Зараз компанія з 80-річною історією спеціалізується на випуску спортивних автомобілів, що позиціонуються як молодіжні. У поточному році Pontiac припинить своє існування.
[ читати далі... ]

Легалізувати trade-in

Найближчим часом закон про Trade-in розгляне комітет Верховної Радидолгожданний законопроект №4385 «Про внесення змін до деяких законів Україні (щодо оподаткування доходів від операцій зворотного викупу вживаних товарів)» (скорочено закон про Trade-in) вже поступив в профільний комітет. Найближчим часом його повинні розглянути депутати і винести на повістку для сесії.
[ читати далі... ]

Fiat зацікавлений в альянсі з Opel

Нагадаємо, що у минулий четвер концерн Fiat уклав угоду з американським автогігантом Chrysler, в рамках якого італійський концерн отримає 20% відсотків акцій Chrysler.
[ читати далі... ]
Renault Twingo втратить дах...

Renault Twingo втратить дах...

У пресі довго курсували чутки про наміри Renault випустити на ринок відкриту версію свого хетчбека Twingo, і ось, нарешті, Ів-Ерік Морель, віце-президент компанії, по сегменту компактних автомобілів підтвердив ці відомості.
[ читати далі... ]

Серійні електромобілі

Не встиг Volkswagen повідомити про можливість виходу в серію в 2011 році нових компактних автомобілів, як вже сьогодні він визначився з місцем виробництва майбутніх електромобілів. Батьківщиною Up!, Space Up! і Space Up! Blue стане Словаччина. На реалізацію своїх далекоглядних планів німці виділили 380 мільйонів євро.
[ читати далі... ]
Маленький Audi E1

Маленький Audi E1

Як стверджують деякі джерела, у автомобіля буде посадочна формула 2+1. Головними його суперниками на ринку стануть електричні Smart Fortwo і гібридна версія хетчбека Fiat 500.
[ читати далі... ]

Модифікація Porsche

Штутгартці не перший день ведуть розробку нового, третього покоління моделі Boxster. Але, як з’ясувалося, у нинішньої машини буде цікава завершальна версія. Не якийсь там рядовий Porsche Design Edition з наклейками і іншими колесами, а зовсім нова модифікація — Speedster.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Амітозин долає штучні перепони

Анатолій Потопальський — незвичайна людина. Усе своє життя присвятив боротьбі з онкологічними захворюваннями і створенню системи молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля. Ще студентом Івано-Франківського інституту він винайшов препарат, який з високою ефективністю лікує лихо людства — рак. Але, на жаль, за 50 років цей унікальний препарат не потрапив до хворих. Бюрократію СРСР замінила бюрократія незалежної України. Чиновників не тривожать ні здоров’я нації, ні престиж держави. Ліцензії на масове виготовлення препарату винахіднику не вдалося отримати й досі. Вже вкотре доводиться констатувати: щось негаразд у нашій країні, де не звертають уваги на ліки, вкрай потрібні людям. Запитання — чому так? — стало першим у нашій розмові з Анатолієм Івановичем, завідувачем лабораторії Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, директором заснованого ним Інституту оздоровлення і відродження народів України та Благодійного фонду А. Потопальського «Небодарний цілитель». У 1996 р. у США він удостоєний звання «Людина року» і його біографія включена до Міжнародного видання «500 лідерів світу», а у 2004 р. за досягнення в галузі медичної хімії він був номінантом Нобелівської премії.
[ читати далі... ]
Природою дане цілительство

Природою дане цілительство

Одній людині здоров`я дане від народження і вона проживає довге життя у гармонійній діяльності. Проте сьогодні більшість жителів України потерпають від численних недугів.
[ читати далі... ]
Пісня про Начальника конвою

Пісня про Начальника конвою

Недовчений арзамаський гімназист Аркадій Голіков, котрий у 14 років убив свою першу жертву, в 16 командував каральним полком ВЧК, у 18 був засуджений ревтрибуналом до розстрілу за звір­ства проти мирного населення, відтоді ж став постійним пацієнтом психушок, в перервах працюючи журналістом і дитячим (!!!) письменником, із від­вертим цинізмом назвав власну автобіографію так: «Звичайна біографія у незвичайний час».
[ читати далі... ]
Різне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com