Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Вчора була війна

Вчора була війна

Вчора була війна… 22 червня 1941 року почалася одна з найтрагічніших сторінок історії колишнього СРСР – Велика Вітчизняна війна.
[ читати далі... ]
Актуально

Виробництво падає

Промислове виробництво в Україні в травні 2009 року знизилось на 31,8% порівняно з травнем 2008 року, що відповідає показнику попереднього місяця. Про це повідомив Держкомстат.
[ читати далі... ]
Голодомор влаштувала українська влада?

Голодомор влаштувала українська влада?

Україна не має претензій до Росії або інших держав з приводу організації Голодомору 1932-33 років. Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко в інтерв’ю «Независимой газете».
[ читати далі... ]

Жертви голодомору

В Україні на сьогодні нараховується більше мільйона громадян, постраждалих від Голодомору 1932-1933 років.
[ читати далі... ]

Єкономіка пинзеника

Колишній міністр фінансів України Віктор ПИНЗЕНИК заявляє, що дефіцит бюджету – 14% ВВП, і з початку року в Україні надрукували 24 млрд. грн. Про це він заявив в інтерв“ю газеті «Лівий берег».
[ читати далі... ]

Три роки за прапор

Президент України Віктор Ющенко підписав Закон «Про внесення змін до ст. 338 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за наругу над державними символами України». Про це повідомляє офіційний сайт президента.
[ читати далі... ]

Ні, верховна радо!

Ющенко ветував закон про збільшення фінансування Ради на 97 млн гривень.
[ читати далі... ]

Нова ціна на газ

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко прогнозує, що в 2010 році ціна на газ для промисловості становитиме близько 230 дол. за тисячу кубометрів.
[ читати далі... ]

Б’ємо своїх! Чужі не бояться…

Типовий, на жаль, приклад політичної інтерактивності в Україні: слухач телефонує на популярну FM-радіостанцію, де йде політична дискусія. Висловлює свою точку зору на проблему виборів в Україні. І на запитання журналіста, за кого буде голосувати, бадьоро відповідає: звісно, за регіоналів — я ж зі Сходу!
[ читати далі... ]

Мобільні телефони на реєстрацію

Держкомпанія «Український державний центр радіочастот» («Укрчастотнагляд») запустила в експлуатацію інформаційну систему реєстрації мобільних телефонів за кодом IMEI. Цим кодом є унікальний серійний номер мобільного телефону, який ідентифікує конкретний апарат.
[ читати далі... ]

Сорос нам поможе

Відомий мільярдер та філантроп Джордж СОРОС надасть допомогу на 100 млн. дол. країнам Східної Європи, у тому числі Україні.
[ читати далі... ]

У тегерані стрілянина

Щонайменше 10 осіб були вбиті і більше 100 отримали поранення в ході безладів у суботу в Тегерані.
[ читати далі... ]

Україна має право

Українська влада має повне право змусити офіцерів російської ФСБ, які працюють у складі Чорноморського флоту РФ, залишити територію держави.
[ читати далі... ]

Ні українському туризму

Міністерство туризму Ізраїлю може закрити своє представництво в Україні з 1 липня цього року.
[ читати далі... ]

Ірак зацікавлений в українських інвестиціях

Ірак зацікавлений в українських інвестиціях у розвиток інфраструктури країни, заявив у ході урочистої церемонії відкриття посольства Іраку заступник міністра закордонних справ Іраку Лябід Абаві.
[ читати далі... ]
Успіх

ЗІЙТИ НА ВЕРШИНУ

Літа – і знахідки, і згуби,
безмежжя мрій і –
береги.
Ми – молоді,
допоки любим,
і повні Божої снаги.

[ читати далі... ]
Нам пишуть

АЛЬТЕРНАТИВНА СИСТЕМА

Аби рухатися далі в безкризове майбутне, потрібно дати відповідь на два запитання:
1) як воно так сталося?,
2) що ж воно відтепер робити?

[ читати далі... ]
Гаряча тема
Велика кошара

Велика кошара

У Чернігівському прикордонному загоні в січні 2009 р. трапилася надзвичайна подія. У темну пору доби біля десятка осіб у цивільному напали і захопили одне з підпорядкованих йому прикордонних відділень. Без представників прикордонного командування. Такі дії могли сприйматися прикордонниками як напад на режимний об’єкт та призвести до непередбачуваних наслідків. Опір вчинив лише командир відділення, старший офіцер М., який ще добре пам’ятає, що таке військова форма, честь і гідність офіцера, присяга. За це його віддали під суд. На скаргу до адміністрації президента (було сподівання, що президент, як колишній прикордонник, втрутиться), до Генеральної прокуратури на свавілля військового прокурора Чернігівського гарнізону Курила П.М. матері офіцера прийшла глузлива відповідь від цієї курилки. То ж судді хто?
Це так посадові особи виконують Закон України «Про звернення громадян».
Ні! Недаремно у Верховній Раді знаходиться проект Закону про ліквідацію інститутів військових прокурорів і військових судів, - рудименту і атавізму часів військового комунізму в СРСР. Ми переконані, що до кінця року він буде прийнятий. Адже такого цинічного беззаконня, абсурду і знущання над здоровим глуздом, як в цих закритих системах, вже ніде немає по всій Європі.
Попереду суди, ми будемо на них і, звичайно, опишемо подробиці цієї провокації проти прикордонників і покажемо по телебаченню. А поки що публікуємо допис з місця події від нашого громадського кореспондента.

[ читати далі... ]
Суспільство
Європейський вибір   - без корупції!

Європейський вибір - без корупції!

Наразі в Україні велика увага приділяється протидії корупції в органах державної влади. Негативний вплив на політику, економіку, соціальну сферу може набути визначального та незворотного характеру, якщо вчасно не вживатимуться заходи щодо боротьбі з корупцією.
[ читати далі... ]
Погляд
Чи «орачі» українці?

Чи «орачі» українці?

Запитання здається зайвим, бо українці – споконвіку хліборобський народ.
[ читати далі... ]
Постаті

Чуємо батьку, чуємо…

Як відомо, 2009 рік ЮНЕСКО визнало роком М.В. Гоголя, нашого великого письменника, 200-ліття якого відзначає нині увесь світ та його Батьківщина – Україна.
[ читати далі... ]
Літературна сторінка

Історична белетристика Олелька Островського

У Центрі культурологічних та етнополітичних досліджень імені Іларіона Київського до 90-річчя смерті Олелька Островського (1880 (?) - 1919 (?) - талановитого українського письменника, забороненого і стертого з пам’яті поколінь кримінально-політичним радянським режимом, готується видання його творів у «Бібліотеці української героїки». У ході наукового пошуку вдалося знайти драми, оповідання й повісті, які вперше побачили світ у різних видавництвах і «метеликами» розліталися по теренах усієї України, доносячи правду української історії і тим самим формуючи національне сумління українців. Не все ще знайдено, пошук триває, але вже сьогодні маємо сказати слово про майстра і громадянина.
[ читати далі... ]
Урок історії

Битва за крим 1942 р.

Для захоплення Криму німецьке командування виділило 11-у армію (командувач — генерал-полковник Е.фон Манштейн). В майбутній битві мали взяти участь і союзники Німеччини — румунські війська. Загальні сили німців і союзників складали 124 тис. чол., понад 2 тис. гармат і мінометів, більше 100 танків, близько 350 літаків. Німцям протистояла 51-а окрема армія: близько 1000 гармат і мінометів, 66 танків, з яких 56 були легкими.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР

Скасують стипендії студентам?

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення законопроект про внесення змін до законів про освіту і вищу освіту. Згідно з документом, з законодавства пропонується виключити положення про надання студентам профтехучилищ безкоштовного харчування і про обов’язкову виплату стипендій студентам вишів і ПТУ.
[ читати далі... ]
СИМОНУ ПЕТЛЮРІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

СИМОНУ ПЕТЛЮРІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Cимон Петлюра – визначний політичний та державний діяч доби українських національно-визвольних змагань ХІX cт. До визначення ролі Симона Петлюри у державотворчому процесі долучилися науковці, спроможні показати реальний його образ, зокрема доктори історичних наук С. Литвин „Суд історії”, 2001 р., В. Сергійчук „Симон Петлюра”, 2004, „Симон Петлюра Статті. Листи. Документи, 1999 р. Наші сучасники мають визнати свого героя, якому завдячуємо за проявлений патріотизм, національну свідомість та гідність.
[ читати далі... ]

Засідання Науково-методичної ради МАУП

Днями у Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі відбулося чергове засідання Науково-методичної ради МАУП. У роботі ради брали участь директори та заступники директорів інститутів Президентського університету, відповідальні працівники Міжнародного відкритого та Всеукраїнського університету.
[ читати далі... ]
Польський вчений захистив дисертацію у МАУП

Польський вчений захистив дисертацію у МАУП

Часто вчені сприймаються як «пустельники» - їхній погляд сягає у майбутнє і не зважає на сьогоднішній день, ці люди завжди занурені у світ книг, науки, експериментів і досліджень. Проте, це не завжди так. Іноді вчений – багатогранна і надзвичайно цікава особистість. Таким є Пьотр Валла – вчений з Польщі, який нещодавно захистив дисертацію у МАУП.
[ читати далі... ]
Автосалон

За утилізацію старого авто платитимуть до $1500

В рамках наради по автопрому в Тольятті прем’єр-міністр Росії розпорядився розробити ряд положень по розвитку автомобільного ринку , включаючи виплати власникам за утилізацію старих авто старше 10 років, повідомляють «Відомості».
[ читати далі... ]

Корейські шини знижують витрату палива автомобіля

Південнокорейська компанія Hankook Tire представила покришку Еnfren з малим опором коченню, яка знижує витрату палива на 5%.
[ читати далі... ]
Kонцепт CarGo

Kонцепт CarGo

Міський концепт CarGo трансформується в три автомобілі.
[ читати далі... ]

Французи випустили найслабшу машину

Французька автокомпанія Chatenet випустила модель Ch26. Це одна з найбільш дивних малолітражок на європейському ринку.
[ читати далі... ]
Автомобілі будуть глухнути від помаху жезла

Автомобілі будуть глухнути від помаху жезла

Учені британського Технологічного університету в Глазгоу, Шотландія, розробили нову унікальну технологію для гібридів і електрокарів.
[ читати далі... ]

У Латвії знають, як боротися з “шумахерами”

Управління дорожньою безпекою в Латвії роз­робила кампанію проти водіїв, які пере­вищують швидкість і/або агресивно водять машину. Звичайно ж, кампанія спрямована не на тих водіїв, які перевищують швидкість на 10 км/год, а на тих, хто грає з швидкістю і кого розшукує поліція.
[ читати далі... ]

Автомобілі впізнаватимуть своїх господарів по обличчю

Toshiba пропонує оснастити автомобілі системою розпізнавання осіб.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Лікарі не виконують наказу МОЗ

Правила прописування ліків, які радили ввести багато фахівців, формально затверджені Міністерством охорони здоров“я України, але фактично не діють.
[ читати далі... ]

Кілька слів про користь сиру

Сир отримують шляхом теплової обробки кисломолочних продуктів, у процесі якої відбувається згортання молочного білка - казеїну. Молочний білок у такому вигляді легше засвоюється. До складу сиру входить багато корисних речовин
[ читати далі... ]
Живий товар

Живий товар

Працівники СБУ в Донецькій області припинили діяльність злочинного угруповання, що займалося торгівлею дітьми для примусового донорства.
[ читати далі... ]

Шкідлива користь

Змучені авітамінозом громадяни не жаліють грошей на свіжі овочі і фрукти. Але їх не по сезону рання зрілість викликає безліч питань
[ читати далі... ]

Схуднути? легко

Найефективніше дієта діє на людей, в організмі яких ще до початку боротьби із зайвою вагою виявлявся стабільно високий рівень вітаміну D, з’ясували американські учені.
[ читати далі... ]
Вбивця мозку

Вбивця мозку

Уже через шість хвилин після вживання алкоголь провокує у мозку людини зміни, з’ясували німецькі вчені.
[ читати далі... ]

Допомога сліпим дітям

У Вінницькій області в ході Всеукраїнської благодійної акції допомоги дітям з вадами зору «Почуйте всі!» зібрано майже 210 тис. грн., що в 5,8 разів більше, ніж торів.
[ читати далі... ]
Інакша історія
Як харківські жандарми історію змінили

Як харківські жандарми історію змінили

Ще 35 років тому радянський письменник-історик Михайло Хейфіц висловив припущення, що феномен В.І.Ульянова-Леніна як безжалісного революціонера-диктатора виник у результаті цілком рутинної, можна сказати повсякденної процедури харківського губернського жандармського управління.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com