Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Актуально
МАУП зібрав богатирське сузір’я

МАУП зібрав богатирське сузір’я

29 травня на Площі Знань у МАУП відбувся турнір «Боргатир року» за участі багатьох відомих спортсменів.
[ читати далі... ]

У нас мало свободи преси?

Україна посіла 115-те місце у черговому рейтингу «Свободи преси», який презентувала правозахисна організація Freedom House.
[ читати далі... ]

Вибух у банку

У результаті вибухів у відділенні «Ощадбанку», розташованого на першому поверсі 9-поверхового житлового будинку в Мелітополі Запорізької області, постраждало 25 осіб. За його словами, спочатку було зареєстровано 22 постраждалих, пізніше за медичною допомогою звернулися ще 3 людини.
[ читати далі... ]

Тортури були

Міністерство закордонних справ України підтверджує інформацію про застосування сомалійськими піратами фізичного впливу на українців — членів екіпажу судна «Аріана».
[ читати далі... ]

Подорож стане дорожчою

З 1 червня, в Україні знову дорожчають квитки на проїзд у залізничному транспорті.
[ читати далі... ]

Буде реабілітація банківського сектора?

Україна повинна рішуче перейти до впровадження стратегії реабілітації банківського сектора, розробленої українськими органами влади за підтримки міжнародних фінансових установ, заявили голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіолу та директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Мартін Райзер.
[ читати далі... ]

Кара за оборудки

Президент Віктор Ющенко доручив НБУ розпочати роботу з НБУ щодо позбавлення шести банків, які брали участь у конвертаційному центрі, валютних та інших ліцензій.
[ читати далі... ]

Політичне дежа вю

Українське «Радіо ЕРА-FM» започаткувало проект до ювілею Миколи Гоголя. Схема відома: вітчизняні політики читають фрагменти творів нашого геніального співвітчизника. Ефект несподіваний і навіть непередбачуваний організаторами. З’ясувалося, що найзатятіші захисники статусу російської мови в Україні як другої державної, цієї мови НЕ ЗНАЮТЬ! Вони не в змозі навіть грамотно прочитати з тексту бодай маленький фрагмент художнього твору. Микола Васильович аплодує з того світу! Ви можете собі уявити пілота пасажирського літака, котрий не вміє керувати не те що авіалайнером, а навіть парокінним возом? Маячня, скажете ви. А в українській політиці така ситуація — на кожному кроці. Тут не те що читати не вміють — часом не розуміють, про що говорять.
[ читати далі... ]

Убито еколога

Київська міліція підтвердила факт убивства одного з активістів київського екологічного руху 59-річного Олексія Гончарова, який активно протидіяв намиванню і продажу піску у заповіднику Жуків острів, пише «КоммерсантЪ-Украина».
[ читати далі... ]

Скільки не кажи «халва» солодко не буде

Голова Європейського парламенту Ганс-Ґерт Поттерінґ бачить Україну у майбутньому як привілейованого партнера Європейського Союзу.
[ читати далі... ]

Тепер пускатимуть ракети дальнього радіусу дії

Північна Корея готується до випробувань ракети дальнього радіусу дії, передає «Франс Прес» з посиланням на південнокорейські ЗМІ.
[ читати далі... ]

Померла остання пасажирка «Титаніка»

Остання пасажирка «Титаніка», який затонув 97 років тому в північній Атлантиці, Міллвіна Дін померла на 98-му році життя в одному з будинків для людей похилого віку англійського графства Гемпшир. Впродовж останніх декількох років життя М.Дін зазнавала фінансових труднощів і не могла кожного місяця оплачувати своє перебування в будинку для людей похилого віку в розмірі 3 тисяч фунтів стерлінгів.
[ читати далі... ]

Тільки позови і ніяких доказів

На суді в Німеччині у справі Івана Дем’янюка, підозрюваного в причетності до вбивства в роки Другої світової війни понад 29 тис. людей в гітлерівському концтаборі Собібор у Польщі, розглядатимуться ще близько 30 додаткових позовів.
[ читати далі... ]

Президент повинен бути письменним

Два кандидата в президенти Киргизії не склали іспит на знання державної киргизької мови і вибули з передвиборної гонки.
[ читати далі... ]
Успіх
Зійти на вершину

Зійти на вершину

Продовження. Початок у №20-21, 2009 р.
[ читати далі... ]
Версії

Вселенський цикл буття

Ідея Вселенського для нас Розуму (Творця) не нова, люди її не придумали.
[ читати далі... ]

Друг поетів

«Десь, колись, давним — давно тому назад, — пише І.С. Тургенєв, — я прочитав один вірш. Він скоро забувся… але перші рядки залишилися в пам’яті: Які хороші і свіжі були рози…». Читаючи про Тургенєва, у примітці знайшов, що автор цих рядків — російський поет І.П.Мятлєв (1796 — 1844).
[ читати далі... ]
Наука
Демографія
Чому нас стає дедалі менше?

Чому нас стає дедалі менше?

(Початок у попередньому номері газети)
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР

Науковці шукають вихід з кризи

27 травня 2009 року у конференційному залі профспілок за сприянням Чернігівської філіі МАУП проводилась міжнародна наукова-практична конференція на тему: «Формування стратегії регіонального розвитку в умовах глобальної економічної кризи».
[ читати далі... ]
Звання професора МКА вручено німецькому вченому

Звання професора МКА вручено німецькому вченому

Днями у конференц-залі Президії Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулось урочисте вручення атестату вченого звання «професор» Міжнародної Кадрової Академії доктору-інженеру технічних наук Рурського університету Бохума Клаусу Шефферу.
[ читати далі... ]

Молодіжна дипломатія

Світ уже не такий, як був колись, і з кожним роком він все продовжує і продовжує змінюватись. Але в усі часи величезну роль у світовому житті та відносинах між державами відігравала дипломатія. А сьогодні, у ХХІ ст., коли людство після кривавих світових війн прагне мирного існування, дипломатія набрала особливої ваги, і стала однією з гарантій світової безпеки, співпраці між державами та розвитку світової культури.
[ читати далі... ]

СТРАТЕГІя РОЗВИТКУ

Севастопольська філія МАУП в газеті «Персонал плюс» за № 19 (321) від 13-19 травня 2009 року вже повідомляла наших читачів про проведення в її стінах в квітні цього року науково-методичної конференції, присвяченої глобальній економічній кризі та шляхам її подалання.
[ читати далі... ]

Договір щодо центру відкритої освіти МАУП

Розширюючи партнерські стосунки у сфері відкритої освіти, представники департаменту розвитку і змісту міжнародної освіти МАУП, після успішних попередньо проведених переговорів, підписали Договір про відкриття центру відкритої освіти МАУП на базі Азербайджанського Державного Економічного Університету. Підписання договору відбулося в Баку в урочистій атмосфері на зібранні трудового колективу Азербайджанського Державного Економічного Університету.
[ читати далі... ]
Автосвалон

Особлива модель MINI

Автомобілі з’являться на ринку у вересні 2009 року.
[ читати далі... ]

Золотий Ferrari

Італійська дизайнерська компанія Pininfarina готує новий проект, названий «Золотий Феррарі» («Golden Ferrari»). Родстер, побудований на базі моделі 599 GTB, існуватиме в єдиному екземплярі, і з чуток, призначений для керівника компанії Wal-Мart Роба Уолтона (Rob Walton).
[ читати далі... ]

Гібрид яхти та суперкару

Нещодавно в Монте-Карло пройшов щорічний конкурс автомобільної краси і великосвітська тусовка Top Marques Monaco. Мільйонери, мільярдери і сильні світу цього традиційно з’їжджаються в Монте-Карло, щоб поповнити для своїх гаражів і автоколекцій чергові чотириколісні витвори мистецтва. І тому багато автовиробників суперкарів і інших розкішних автомобілів виставляють свої новинки не в Женеві або Шанхаї, а приберігають їх для Top Marques. Адже саме на цій виставці можна добитися максимального комерційного ефекту і показати товар «обличчям» безпосередньо потенційному покупцеві.
[ читати далі... ]

«Оболонь» виготовлятиме пластмасове паливо

Український виробник пива і безалкогольних напоїв компанія «Оболонь» планує запустити масове виробництво автомобільного палива з переробленої пластмаси.
[ читати далі... ]
Світові затори: підхід Афін

Світові затори: підхід Афін

Система руху по місту, введена тут ще в 1982 році, вельми проста: машини, номери яких закінчуються на парне число, можуть їздити по парних числах місяця. Відповідно, якщо номер закінчується на непарне число — по непарних. Дане правило діє тільки в робочі дні. Для контролю за його виконанням ніяких додаткових технологій не передбачено, тому вся відповідальність лежить на плечах місцевої поліції.
[ читати далі... ]

Дороги як гра

Компанія Volvo для своїх прихильників і в рекламних цілях випустила безкоштовну відеогру.
[ читати далі... ]

Водіїв інформуватимуть про відеоспостереження

З червня Міністерство внутрішніх справ планує встановлювати табло, які інформуватимуть водіїв про те, що на тій чи іншій ділянці дороги ведеться фото-, відеоспостереження за транспортом. Про це на розширеній колегії Генеральної прокуратури України з приводу проблем у транспортній сфері України поінформував заступник міністра вну­трішніх справ, начальник міліції громадської безпеки Олександр Савченко, передає УНІАН.
[ читати далі... ]

Honda долатиме крутогори

Судячи з усього, компанія Honda вже цього року представить нову модель, яка отримає назву CrossTour.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Як протистояти цукровому діабету?

Цукровий діабет — важке захворювання і набагато простіше його попередити, ніж вилікувати. Наука не стоїть на місці, і сьогодні існують і розробляються все нові методи профілактики даного захворювання.
[ читати далі... ]

Холодні обливання на користь здоров’ю

Відразу потрібно сказати, що вода для обливання не повинна бути тепліше за вісімнадцять градусів. Оптимальною температурою води буде температура в проміжку від п’ятнадцяти до вісімнадцяти градусів.
[ читати далі... ]

Молоко сприяє мускулатурі

Молоко здатне за невеликий період часу поліпшити нарощування м’язів без збільшення об’єму виконуваних вправ. Австралійські дослідники з штату Вікторії провели лабораторні випробування на мишах і визначили, що молоко може бути джерелом не тільки до хорошої мускулатури, але і дозволить боротися з хворобами, що підвищують ризик серцево-судинних захворювань і діабету.
[ читати далі... ]

Європі загрожує дитячий діабет

Поширеність цукрового діабету 1 типу у дітей у віці до п’яти років в Європі, за оцінками медиків, до 2020 року збільшиться удвічі в порівнянні з 2005 роком. А рівень захворюваності у віці до 15 років віці на 70 відсотків, наголошується в новому дослідженні.
[ читати далі... ]

Кімната для дітей — жертв насильства

У приміщенні Притулку для дітей Служби у справах дітей виконавчого органу КМДА, що на вул. Маяковського, 28-в, відбулося відкриття першої в Україні «Дружньої кімнати» — кімнати для опитування дітей, які стали жертвами або свідками насильства.
[ читати далі... ]
Антинікотинова кампанія «Help 2.0»

Антинікотинова кампанія «Help 2.0»

Єврокомісія розпочинає другу антинікотинову кампанію «Help 2.0».
[ читати далі... ]

Китайський дитячий одяг небезпечний для здоров’я

В результаті офіційного дослідження було встановлено, що приблизно половина всього одягу, виробляють у китайській провінції Гуандун небезпечна для здоров’я.
[ читати далі... ]
Інакша історія
Зірки і долі

Зірки і долі

У загальному українському політичному гармидері пройшла непоміченою важлива знакова дата — 75 річниця встановлення звання Героя Радянського Союзу. Бо саме наприкінці квітня 1934-го року відповідним указом були відзначені перші сім відважних — льотчики, які рятували пасажирів та екіпаж судна «Челюскін», що затонуло у Північному Льодовитому океані.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com