Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Тортури були

Міністерство закордонних справ України підтверджує інформацію про застосування сомалійськими піратами фізичного впливу на українців — членів екіпажу судна «Аріана».

Про це повідомив на брифінгу речник МЗС України Василь Кирилич.

Він зауважив, що після появи в ЗМІ інформації про застосування тортур до членів екіпажу «Аріани» Міністерство закордонних справ одержало оперативне підтвердження цієї інформації від Посольства України в Грецькій Республіці, яке підтримує постійний зв’язок з компанією — оператором судна.

«Було підтверджено, що пірати намагалися фізично впливати на членів екіпажу для активізації переговорного процесу з метою задоволення їхніх вимог», — сказав В.Кирилич.

Як повідомлялося, балкер «Аріана» з українським екіпажем (24 особи) було захоплено сомалійськими піратами 2 травня. Корабель виходив із Бразилії на Близький Схід і віз 35 тис. тонн сої.

Власником судна є компанія Candela Ship­ping, зареєстрована на Мальті, оператор — британська Seven Seas Maritime.

За звільнення судна пірати вимагають 10 млн доларів.

27 травня матір другого механіка судна Лариса Муругова заявила, що пірати катують членів екіпажу «Аріани». За словами Л.Муругової, їй зателефонував син і повідомив про тортури.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com