Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Науковці шукають вихід з кризи

27 травня 2009 року у конференційному залі профспілок за сприянням Чернігівської філіі МАУП проводилась міжнародна наукова-практична конференція на тему: «Формування стратегії регіонального розвитку в умовах глобальної економічної кризи».

До участі в конференції запрошені вітчизняні та зарубіжні наукові працівники, викладачі, державні службовці, студенти.

Пленарне засідання «Глобалізаційні детермінанти економічного розвитку в кризових ситуаціях» відкрив директор Чернігівського інституту МАУП, кандидат економічних наук , доцент Мурашко М.І. доповіддю — «Концептуальні основи соціальної відповідальності бізнесу в глобальному вимірі».Актуальність питань,які були висвітлені мають велике значення для якісного осмислення основ соціальної відповідальності бізнесу.

Зарубіжний науковий працівник ,викладач — Клаус Шеффер, доктор-інженер технічних наук Технічний директор концерну «Оерлікон-Бармаг» Технічний рурський університет Бохума запропонував змістовну доповідь на тему: «Успішні стратегії виробництва нитки (стратегії F&E), які забезпечують стійкий ріст шляхом глобальних мереж розвитку». У доповіді за допомогою графічних зображень було викладено основні тенденції розвитку виробництва. Клаус Шеффер наполягав на тому, що головне у кожному регіоні знати його потреби, добре вивчити менталітет, а вже потім брати участь у виробництві. Багато уваги приділяється новітнім розробкам, існує дуже міцний зв’язок з ведучими науковими університетами.

Мех. Л.М., кандидат економічних наук, доцент Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка представила доповідь на тему: «Ринок картоплі в Україні: сучасні тенденції і перспективи розвитку в умовах глобалізації». У виступі детально розглянути питання, які стосуються сучасних тенденцій і перспектив розвитку ринку картоплі у регіонах України, проведена порівняльна оцінка виробництво картоплі в часи Радянського Союзу. Під­німалися питання оренди землі у фермерських господарствах.

Друге пленарне засідання «Правове регулювання регіонального розвитку в сучасних економічних умовах» розпочалось доповіддю кандидата юридичних наук, доцента Вереши Р.В. — «Проблеми застосування найсуворіших видів покарань в контексті чинності проміжного кримінального закону». Доповідач розповів аудиторії проблеми, які стосуються найсуворіших видів покарань, а саме: довічного ув’язнення. Наголосив про гуманістичний напрям при створенні кримінального закону.

Гречанюк С.К., кандидат юридичних наук Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка ґрунтовно доповів про пенітенціарну систему в системі громадянського суспільства. Підкреслив вирішальну роль громадської думки, яка втілює в життя гуманістичні ідеї.

Наступна назва пленарного засідання «Шляхи розбудови громадянського суспільства: соціальні та філософські аспекти»

Пиріг П.В., доктор історичних наук, професор Чернігівського інституту ім. Героїв Крут МАУП виступив з доповіддю на тему: «До питання про соціально-економічне становище українського козацтва в другій половині ХVІІ століття».

Самардак М.М., кандидат філософських наук, доцент Чернігівського інституту ім. Героїв Крут МАУП

Представив цікаву тему: Україна в тенетах соціокультурних контраверсій.

У заключному слові директор Чернігівського інституту МАУП, к.е.н., доцент Мурашко М.І. висловив всім учасникам міжнародної науково-практичної конференції подяку, та запропонував і надалі проводити масштабні високого рівня організації заходи.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com