Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗНАК ХАМА

Українській нації дотепер не було властиве хамське ставлення до ближнього. Молодший мав поступитись місцем старшому, не смів сперечатись із дідусем нарівні. У наш час це може видатись дивним, але молодий парубок не наважувався навіть закурити при старших. А щодо лихослів’я — не було цього в українській родині.
[ читати далі... ]
Актуально

Банкам ставлять умови

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що банки отримуватимуть рефінансування НБУ за умови пролонгації кредитів для агропромислового комплексу.
[ читати далі... ]

Пристрасті по Стельмаху

Верховна Рада скасувала постанову про призначення Володимира Стельмаха на посаду голови Нацбанку від 16 грудня 2004 року.
[ читати далі... ]
Тимошенко знову відкопала сокиру війни

Тимошенко знову відкопала сокиру війни

Звинувачення, що прозвучали з вуст прем“єр-міністра України Юлії Тимошенко на адресу керівництва Національного банку України, призвели до збільшення відпливу депозитів у січні 2009 р. Про це повідомив в.о. голови НБУ Анатолій Шаповалов, виступаючи з доповіддю сьогодні, 26 січня, на позачерговому засіданні Верховної Ради України, передає УНІАН.
[ читати далі... ]

Ющенко і гривня

Верховна Рада прийняла постанову Про відповідальність Президента України Ющенка В.А. за ситуацію, яка склалася у фінансово-кредитній сфері України.
[ читати далі... ]
Затримають пенсії?

Затримають пенсії?

Державний бюджет України в січні буде виконано. Про це прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила в прямому ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV у понеділок увечері.
[ читати далі... ]

Порох є

Золотовалютні резерви Національного банку України на сьогодні становлять 30 млрд. дол.
[ читати далі... ]
На Олега Дубину хтось тиснув

На Олега Дубину хтось тиснув

У Секретаріаті Президента підозрюють, що на голову НАК «Нафтогаз України» Олега Дубину чинився тиск для підписання 19 січня газових контрактів з Росією.
[ читати далі... ]
Світ
Втеча мігрантів

Втеча мігрантів

Cотні нелегальних мігрантів втекли з переповненого центру тимчасового утримання біженців на італійському острові Лампедуза.
[ читати далі... ]

Росія перебазує ЧФ?

Як повідомили в Головному штабі ВМФ РФ, командування флотом поставило завдання, щоб біля причалів швартувались кораблі будь-яких класів, в тому числі крейсер.
[ читати далі... ]

Європа зацікавлена в об’єднанні систем

Європа зацікавлена в об’єднанні українських і європейських електричних та енергетичних систем.
[ читати далі... ]

Обама дружитиме з мусульманами

Переговори щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході має бути поновлено. Про це президент США Барак Обама заявив у понеділок в інтерв’ю арабоязичному новинному телеканалу Al-Аrabiya, яке після інавгурації стало його першим інтерв’ю для зарубіжної аудиторії, пише NEWSru.com.
[ читати далі... ]
І де нам взять такого Буша?

І де нам взять такого Буша?

Минулого тижня в США нарешті відінавгурували нового Президента. Політологи дуже доречно порівнюють цей, вибачте на слові, революційний вибір американського суспільства з тим, що струсонув США в 1961-му році, коли в Білий дім прийшов ІРЛАНДЕЦЬ Джон Кеннеді. Тридцять два його попередники були нащадками якщо не пасажирів «Мейфлауеру», то вже точно першої хвилі еміграції. І звісно ж — стовідсотковими етнічними англосаксами. До середини минулого століття ірландці в Америці вважалися «білими неграми». Хто не вірить — радимо перечитати «Вершника без голови» Майн Ріда. Або ще краще — передивитися американську кінокласику: фільм «Банди Нью Йорку».
[ читати далі... ]
Індійці наступають

Індійці наступають

У неділю в Болівії пройшов референдум щодо ухвалення Конституції, яка передбачає істотне розширення прав корінного індіанського населення країни, посилення контролю уряду над природними ресурсами і відміну статусу католицтва як офіційній релігії. Президент Болівії Ево Моралес заявив про те, що жителі країни підтримали нову Конституцію країни, передає Бі-Бі-Сі.
[ читати далі... ]
Політикум

ДЕ СПРАВЖНЯ ДЕМОКРАТІЯ?

(Закінчення. Початок у попередньому числі газети)
Усвідомивши, що у «слуг» народу домінують власні інтереси, нам необхідно негайно провести адекватне реформування судової гілки влади, з метою гарантованого покарання і запобігання злочинів.

[ читати далі... ]

Європа нас аналізує

Газовий конфлікт з Росією не віддалив Україну від вступу до НАТО.
[ читати далі... ]

Газова війна та інтеграція

Газовий конфлікт з Росією прискорить інтеграцію України до Євросоюзу, вважає посол Чехії в Україні Ярослав Башта. Насамперед в енергетичній сфері. Дипломат каже, після газової кризи Європа усвідомила необхідність серйозно переглянути свою стратегію енергетичної безпеки.
[ читати далі... ]
Духовний вимір
Коли замикається коло...

Коли замикається коло...

Коли береш у руки оповідання й повісті Миколи Головатого «Життєве коло» (К: ДП «Вид. дім «Персонал», 2008. — 168 с.), на думку спадає, що автор — ректор МАУП (у 2005 — 2008 рр.) виніс самого себе на людський суд, пропонуючи широкому читачеві виставити оцінку за прожите і зроблене. Знаючи достеменно собі ціну й вивіривши смисл життя і розумом і серцем. Це відкриття для багатьох, хто не тільки візьме цю книгу в руки, а й прочитає її, і зрозуміє: автор склався спершу як письменник ще у 60 — 70 роки, а вже потім пішов у науку, політику, на високі державні посади, зажив слави як учений, громадянин і ректор Академії.
[ читати далі... ]
Батько еволюційних суперечок

Батько еволюційних суперечок

Цього року світ відзначає 200 років з дня народження видатного англійського природознавця та мислителя Чарльза Дарвіна.
[ читати далі... ]
Економіка
Потрібна нова концепція грошей

Потрібна нова концепція грошей

Теперішня світова фінансова криза, яка охопила всі країни, у тому числі й Україну, говорить про те, що у здійснюваній грошовій політиці допущені серйозні прорахунки, через що вона не відповідає вимогам життя. Відсутнє правильне розуміння процесів, які відбуваються в сучасних грошових механізмах. Це не дозволяє виробити правильні практичні рекомендації.
[ читати далі... ]
Паралелі
УКРАЇНЦІ В НІДЕРЛАНДСЬКОМУ КОРОЛІВСТВІ

УКРАЇНЦІ В НІДЕРЛАНДСЬКОМУ КОРОЛІВСТВІ

Вони зателефонували до редакції, поцікавилися, чи відгукнеться наш часопис на їхнє слово про країну, яку мало хто у нас знає. І назвали її ім»я — Нідерланди. Додали, що вгледіли в ній чимало рис якщо не сучасного, то принаймні нашого майбутнього, заінтригували навіть побіжними враженнями від побаченого там. Нанизували на примхливу нитку оповіді епізод за епізодом, являючи уяві картину справді незвичайну, аж заворожуючу. А коли наступного дня прибули до редакції, то розгорнули на комп’ютері воістину багатосерійний фотофільм своєї мандрівки. В ньому перегукувалися минуле і сучасність, жили неквапним буттям численних містечок голландці різних поколінь, уподобань, достатку; йшлося й про наших співвітчизників, яких у той чи інший час закинула туди доля…
[ читати далі... ]
Урок історії
ЗУНР: битва за легітимність

ЗУНР: битва за легітимність

Питання легітимності влади давно оформилося у самодостатній науковий напрям, важливими атрибутами якого є концептуальні конструкти філософів, полі­то­логів, істориків, починаючи від античності й до сьогодення.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Тетянин день — свято студентів

Тетянин день — свято студентів

Традиційне студентське свято Тетянин день відзначають 25 січня. Однак небагато сучасних студентів знають історію цього свята, тобто чому саме цей день є їхнім, так би мовити, «професійним святом».
[ читати далі... ]

Віра потребує самовіддачі

Про значення релігії у сучасному суспільстві розповів кандидат богослов’я, завідувач кафедри українського православ’я і теології отець Діонісій Мартишин.
[ читати далі... ]
Автосалон

В’їзд до Києва буде платним?

Нікому в світі ще не приходило в голову робити платним в’їзд до мегаполісу. У Лондоні, Нью-Йорку, Стокгольмі і Токіо розщедрюватися потрібно тільки в центрі. Але Київ опинився попереду планети всій. Вже через полгода всі в’їзди до української столиці перетворяться на блок-пости, на яких з іногородніх і іноземних водіїв братимуть по 5 гривень.
[ читати далі... ]

Депутати схаменулися

Сколихнувше всю Україну підвищення податку з власників транспортних засобів, змусило депутатів схаменутися. У Верховній Раді зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про податок з власників транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів» (щодо опису об’єктів оподаткування)» N3030 від 16 січня 2009 року.
[ читати далі... ]

Відповідь Mclaren

Перед нами малюнок, що трохи відрізняється від того, що ми бачили рік тому. При цьому творці говорять: до виходу першого живого прототипу зовнішність може змінитися ще не один раз.
[ читати далі... ]
ДАІ «будує стосунки» з VIPами

ДАІ «будує стосунки» з VIPами

Після того, як набули чинності нові штрафи, багато лихачів стали «тихішими за воду, нижче за траву». На дорогах значно зменшилася кількість пробок, дорожні знаки стали помітнішими, а штрафи, зібрані з водіїв-порушників поповнюють державний і міські бюджети.
[ читати далі... ]

Оце МАЗ!

ГНУ «Об’єднаний інститут машинобудування НАН Білорусі» спільно з Мінським Автомобільним Заводом створив багатоланковий автопоїзд, що не має аналогів в Європі.
[ читати далі... ]

Гроші за брухт

Влада ФРН пропонуює винагороду за утилізацію старих автомобілів. Власники таких зробили 270 тис. телефонних дзвінків в перший же день роботи гарячої лінії, оператори якої дають докладну інформацію про цю акцію.
[ читати далі... ]
Спадщину GM продано

Спадщину GM продано

Американський автогігант продав частину своєї колекції раритетних автомобілів. Серед спадщини GM найдорожчим виявився унікальний Buick Blackhawk, який пішов з молотка за 475000 доларів. Концерн Ford також представив декілька раритетних лотів.
[ читати далі... ]

Права на 15 років!

У Німеччині з 2013 року буде обмежений термін дії водійських посвідчень. Права видаватимуться на 15 років.
[ читати далі... ]
Здоров`я
Не на нашу користь

Не на нашу користь

Відповідність законодавства України стандартам Конвенції ООН про права інвалідів щодо системи захисту та забезпечення прав людей з інвалідністю.
[ читати далі... ]

Медичні електронні паспорти

Івано-Франківський виконавчий комітет підтримав ініціативу головного лікаря міста Івано-Франківська Тараса МАСЛЯКА створити медичний електронний паспорт пацієнтів. Про це повідомили УНІАН у прес-службі Івано-Франківського міськвиконкому. За словами Т.МАСЛЯКА Івано-Франківськ стане четвертим містом України, де впроваджуватиметься пілотний проект.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com