Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Відповідь Mclaren

Перед нами малюнок, що трохи відрізняється від того, що ми бачили рік тому. При цьому творці говорять: до виходу першого живого прототипу зовнішність може змінитися ще не один раз.

Про те, що дизайнер суперкарів Mclaren F1 і Caparo T1, британець Джим Доулі, почав роботу над власним проектом, ми писали ще рік тому. Його компанія JJAD, основним профілем якої є створення презентаційних прототипів, вже давно працює над машиною з кодовою назвою Project 001. Проте сьогодні стало відомо, що суперкар по ходу розробки не тільки змінив ім’я на P1-e, але і отримав електротягу!

У машини масою всього в 1055 кг будуть два електромотори (поодинці на кожну вісь) сумарною потужністю 389 к.с. і з божевільним обертовим моментом, в 800 Н•м. По попередніх розрахунках, JJAD P1-e зможе розігнатися до сотні за 2,9 з і на одному заряді проїздити до 370 км. Енергію мотори почнуть отримувати від комплекту літієво-іонних батарей, розташованих по центру для ідеального розважування. Зарядка акумуляторів походить від побутової розетки, а також під час руху при гальмуванні. Підвіска — незалежна. Привід — повний.

Творці обіцяють, що їх спорткар буде швидший і сильніший Тесли. За попередніми даними, P1-e могутніше на 141 к.с. і долає першу сотню майже на секунду раніше.

Сам Доулі заявляє — вже цього року на світ з’явиться перший ходовий прототип, а до 2012 року автомобіль поступить в продаж. Свою впевненість він підкріплює тим, що проектом зацікавилися декілька крупних інвесторів. А ще Джим поки не знає, яке ім’я вибрати для серійної машини, адже P1-e — лише чергове кодове позначення. Орієнтовна ціна — близько 59 000 євро. І це найголовніший аргумент, адже основний конкурент — Tesla Roadster — стоїть в Європі в два рази дорожче! Ось тільки тираж британської відповіді американцям буде обмежено до 500 машин в рік.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com