Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
СОНЦЕ НАД КОЛОНЩИНОЮ

СОНЦЕ НАД КОЛОНЩИНОЮ

Новина — як дивина
У Колонщині сталася новина, і то — добра, а добра вість, як відомо, легкі крила має.
Скоро вона не тільки селом розлетілася, а й розлунилась у всьому поліському краї. Тут відкривали дитсадок.

[ читати далі... ]
Актуально

Загроза дефіциту

Недовиконання загального фонду державного бюджету України 2009 року становитиме 34 млрд грн, або майже 19%. Такий прогноз озвучив перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак, передає «Інтерфакс-Україна».
[ читати далі... ]

Дедалі більше арештів майна

В Україні впродовж 2008-2009 років спостерігається тенденція сталого зростання кількості арештів нерухомого та рухомого майна.
[ читати далі... ]

Небезпечна відлига

Міністерство з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи готове до ліквідації можливих серйозних паводків при потеплінні.
[ читати далі... ]

Резиденцію зробили парком

Президент Віктор Ющенко передав 10 866 га, земель державної власності від державної резиденції Синьогора новоствореному національному парку.
[ читати далі... ]

Хто сказав, що діти в Україні не читають українських книжок?

Експромт, що народився під час нагородження переможців конкурсу, про який йтиметься нижче.
[ читати далі... ]

В Україні є сотні масових захоронень

За півроку, які Служба безпеки України веде кримінальну справу за фактом Голодомору 1932-1933 років, назбиралося вже 253 томи документів.
[ читати далі... ]

Жити треба економно

Польща готова стати донором міжнародного фонду енергоефективності, за умови що її ресурси спрямовуватимуться на проекти в Україні.
[ читати далі... ]

Войовничий Чавес

Президент Венесуели Уго Чавес звинуватив колумбійську владу «в проникненні безпілотних розвідувальних літаків» в повітряний простір Венесуели.
[ читати далі... ]
Екологія
Провал у Копенгагені: світ димітиме й далі

Провал у Копенгагені: світ димітиме й далі

Павло Сивокінь, ЕП Подальше потепління призведе до повного зникнення льодовиків на північному полюсі та підняття рівня світового океану на два метри уже за півстоліття. А це спричинить затоплення Нідерландів, частини Великобританії та Данії.
[ читати далі... ]
Сусіди
ОБІЙМИ ДРАКОНА

ОБІЙМИ ДРАКОНА

Побоювання, що Далекий Схід і Сибір скоро стануть сировинними придатками КНР, дедалі більше виливаються в Інтернет після публікації «Програми співпраці КНР І РФ до 2018 року». Документ і справді цікавий: велика частина території Російської Федерації з десятками родовищ золота, срібла, заліза, вугілля, апатитів, поліметалів фактично надається Піднебесній в концесію.
[ читати далі... ]
Економіка

Криза вирівняла баланс

Світова криза вмить розставила все на свої місця, показавши українцям, що ті поки не можуть собі дозволити необмежено споживати. Статистика стверджує: у 2009 році імпорт порівняно з 2008 роком скоротився приблизно наполовину.
[ читати далі... ]

Росія скорочує експорт вуглеводнів

Газпром за перші дев’ять місяців 2009 року скоротив експорт до ЄС на 20 відсотків, пише газета Коммерсант з посиланням на дані Міжнародного енергетичного агентства (МЕА).
[ читати далі... ]

Будинок, що обертається за сонцем

Житло австралійця може підставляти фасад під сонячне світло
[ читати далі... ]
Урок історії
Нам пишуть
Митець з козацькою вдачею

Митець з козацькою вдачею

Імена борців за волю України не забуваються. Митець і козак Михайло Омелянович Гаврилко народився 5 жовтня 1882 р. на Козацьких Хуторах біля села Руновщина під Полтавою. Після народної школи він п’ять літ навчався у Миргородській Керамічній школі ім. М. Гоголя у шанувальника співців-кобзарів художника Опанаса Сластьона. Окрім гончарів-керамістів там вчилися й майбутні скульптори.
[ читати далі... ]

Як примусити чиновників працювати, а не красти?

У номері 42-43 «Персоналу Плюс» опубліковано статтю «Як контролювати владу», в якій група авто­рів розуміє непідконтрольність нинішньої влади і пропонує «Юридичні ДОГОВОРИ». Питаю у авторів: «На­віщо ця допоміжна бюрократична писанина? Що вона дасть, коли порушено присяги і ніхто не несе відповідально­сті?!»
[ читати далі... ]
Молитва у храмі — важлива ознака віри

Молитва у храмі — важлива ознака віри

Сучасний світ все частіше ставить питання: чи взагалі потрібна ще молитва і що змінюється у нашому повсякденному житті у зв’язку із храмовим богослужінням? Протест проти неправдивості, боротьба з соціальною нерівністю, вирішення матеріальних, економічних протиріч, проблеми війни та миру — все це сучасний світ вважає важливішим, ніж православні проповіді.
[ читати далі... ]
Світогляд
МУСИМО ФОРМУВАТИ НОВЕ БАЧЕННЯ

МУСИМО ФОРМУВАТИ НОВЕ БАЧЕННЯ

Багато хто із старших, та й молодших людей почувши про комунізм, відразу застерігають аби «не ворушити вчорашній день», «не стріляти у минуле», «не ятрити рану». Але рана завжди буде ятрити коли не загоєна, а якщо не усунена то буде ще й розростатися.
[ читати далі... ]
Суспільство

Архетипи свідомості сучасного українця

Суспільна свідомість сучасних українців інтегрувала у собі ціннісні орієнтації західної цивілізації на чолі з активним способом життя, східний філософський підхід із притаманним йому спогляданням та численну кількість «вірусів» від тоталітарної системи.
[ читати далі... ]

Пропозиція, від якої неможливо відмовитися

Коли настають тяжкі часи, люди звертаються до традиції. Тому що це перевірені методи, завдяки яким народу вдалося вижити. В умовах, коли влада квола і корумпована, як нам врятуватися?
[ читати далі... ]
Світ науки

Спекотний 2010 рік

Британські метеорологи вважають, що 2010 рік поб’є рекорди зі спеки з 1860 року. Про це повідомляє Бі-бі-сі.
[ читати далі... ]

Загадка Антарктиди

Загадка Антарктиди
[ читати далі... ]

Темна енергія понесе до зірок

Астрофізики з Університета Бейлора (США) розробили математичну модель гіперпросторового приводу, що дозволяє долати космічні відстані з швидкістю вище за швид­кість світла в 10іІ разів, що дозволяє протягом пари годин злітати в сусідню галактику і повернутися назад.
[ читати далі... ]

Арктика багата на нафту

За оцінками Геологічного товариства США, дно Північного Льодовитого океану може приховувати 90 млрд барелів нафти, якої досить для задоволення нинішнього світового попиту протягом трьох років.
[ читати далі... ]
Український Лідер
Спортивні таланти МАУП

Спортивні таланти МАУП

З метою розвитку і популяризації масового спорту в МАУП, зміцнення здоров’я студентів, залучення студентської молоді до змістовного дозвілля та здорового способу життя з 2009 року була започаткована I Студентська Спартакіада Міжрегіональної Академії управління персоналом. До цього таких масштабних і представницьких змагань в Академії не було.
[ читати далі... ]

«Нам необхідно дбати про розвиток власної економіки»

Днями до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав український політик, народний депутат, член фракції блоку «Наша Україна — народна самооборона» Зіновій Шкутяк.
[ читати далі... ]
Автосалон
Здоров’я

Зло в табакерці

Про шкоду куріння говорять постійно багатосторінкові брошури наукових досліджень. Масовані антитютюнові кампанії в ЗМІ.
[ читати далі... ]
Різне

Уроки біографії

Невдовзі після публікації нашого есе про білі плями в біографії колишнього шефа КДБ УРСР часів Щербицького генерала Федорчука ми одержали лист від професора Юрія Зелінського, завідуючого відділом Інституту математики НАНУ. Він стверджує, що поміж його колег-вчених побутує думка: один із провідних російських математиків — член-коресподент Академії Наук РФ, завідуючий однією з кафедр мехмату Московського Університету імені Ломоносова професор Віталій Віталійович Федорчук є сином покійного генерала КДБ.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com