Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Що воно таке «Жіноче щастя»?

 Жіноче щастя... Що це — невловима примара чи цілком реальна мета? Багато століть чоловіки шукають відповідь на це питання, і багатьом вдається досягти успіху! Як би воно не було, скільки б ми не сперечалися про відмінності в культурі, расі та звичаях жінок, що впливають на їхні бажання і життєві цілі, істинні цінності, які роблять жінку щасливою, — однакові для всіх! В результаті численних опитувань стало зрозуміло, що базується жіноче щастя на трьох китах: сім’ї (наявність чоловіка і дітей), сімейному достатку і самореалізації, повідомляє Yoread.

Сім’я — це, безумовно, головне в житті кожної людини, а вже тим більше жінки. Рідні люди, які піклуються про Вас, про яких піклуватися можете ви — це підтримка і опора в нашому шаленому світі.

Природно, їхнє міцне здоров’я і гарний настрій відіграє важливу роль для щастя жінки! Затишок і достаток сімейного вогнища — маючи його, набагато легше дивитися в майбутнє, будувати плани і простіше переживати життєві труднощі. Самореалізація — кар’єра, наукова діяльність або можливість приділяти час своєму хобі — третя найважливіша складова жіночого щастя.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com