Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Актуально
Кредит в обмін на реформи

Кредит в обмін на реформи

Європейський Союз пропонує Україні кредит для вирішення газових проблем в обмін на структурні реформи у газовій сфері.Про це повідомляє агентство УНІАН із посиланням на чиновника, близького до українських учасників переговорів, які відбулися у понеділок, 29 червня, у Брюсселі. Зокрема, йшлося про структурні реформи галузі, які, на думку європейської сторони, повинні покращити прозорість галузі.
[ читати далі... ]
До осені для України грошей не знайдуть - Газпром

До осені для України грошей не знайдуть - Газпром

Міжнародні фінансові інституції не зможуть узгодити питання про надання Україні кредиту для оплати російського газу до вересня, навіть якщо і будуть працювати «дуже швидко».
[ читати далі... ]

Тимошенко очікує відставка?

Восени може бути здійснена нова спроба оголосити вотум недовіри діючому уряду.
[ читати далі... ]

Справу про Голодомор розгляне київський суд

Справа за фактом вчинення геноциду в Україні 1932-1933 років, порушена Службою безпеки України, буде розглядатися українським судом, це може бути Київський апеляційний суд. Про це заявив сьогодні, 28 червня, під час брифінгу у Львові голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.
[ читати далі... ]

У Львові відкрили перший в Україні музей-в’язницю

Сьогодні Служба безпеки України та Центр досліджень визвольного руху відкрили у Львові перший в Україні музей-в‘язницю В’язниця на Лонцького.
[ читати далі... ]

Працівники присвоювали м’ясні гроші

На Одещині порушена кримінальна справа проти співробітників одного з відкритих акціонерних товариств за фактом привласнення 2,45 млн. грн. дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м’ясо. Про це говориться в наданому УНІАН повідомленні Департаменту зв’язків з громадськістю та міжнародної діяльності Міністерства внутрішніх справ України.
[ читати далі... ]

Підозрювані у вбивстві під вартою

Печерський районний суд міста Києва прийняв рішення про продовження терміну затримання колишнього прокурора Голованіського району Кіровоградської області Євгена Горбенка і начальника райвідділу міліції цього ж району Михайла Ковальського до 10 діб - до 6 липня.
[ читати далі... ]

Президента Гондурасу скинули за референдум по конституції

Світові лідери засудили повалення президента Гондурасу Мануеля Селаї, якого військові заарештували і вислали з країни.
[ читати далі... ]
Політбюро в законі?

Політбюро в законі?

Останні тижні червня стали справжнім шоком для рідних і близьких двадцяти трьох жителів Дніпропетровська, котрі загинули восени 2007-го року у техногенній катастрофі. Тоді через, м’яко кажучи, нехлюйство газовиків вибух вщент зруйнував чималий житловий будинок. І от — рішенням місцевого суду безпосередніх винуватців трагедії… звільнено від будь-якої відповідальності, включно з необхідністю виплати компенсації за моральні та матеріальні збитки сім’ям загиблих.
[ читати далі... ]

Тбілісі відреагував на військові навчання Росії

Грузія розцінила початок російських військових навчань Кавказ-2009 як провокацію.
[ читати далі... ]

Польща домовилася про постачання газу з Катару

Польська національна нафтогазова компанія PGNiG SA підписала 29 червня в Катарі, який є третьою країною в світі за запасами газу, договір про поставки скрапленого газу до Польщі з 2014 року.
[ читати далі... ]

Дані перерахунку голосів в Ірані збіглися з результатами виборів

Перерахунок 10% довільно відібраних бюлетенів, поданих на президентських виборах в Ірані, що відбулися 12 червня, підтвердив попередні результати голосування, повідомляє РИА «Новости» з посиланням на France Presse.
[ читати далі... ]

В Іраку - День незалежності

У вівторок, 30 червня американські військовослужбовці розпочали виведення з іракськіх населених пунктів. Вони офіційно передають іракським силам обов’язки із впровадження безпеки в країні - через більш ніж шість років з початку вторгнення до Іраку, передає Бі-Бі-Сі.
[ читати далі... ]
Успіх

ЗІЙТИ НА ВЕРШИНУ

Продовження. Початок у №№ 20-21, 22, 23, 24-25, 2009 р.)
[ читати далі... ]
Нам пишуть
Леонід ЧернОвецький: Хочете стати мільярдерами!?

Леонід ЧернОвецький: Хочете стати мільярдерами!?

Амбітність київського міського голови не має меж.
[ читати далі... ]
ВИБІРКОВІ… ВИБОРИ?

ВИБІРКОВІ… ВИБОРИ?

Це буде майже хаос, вважає депутат Київської міської ради, юрист за фахом Дмитро Нікульшин, добираючи найбільш точне слово на означення того, що відбулося. І розповідає про подію, майже не помічену й не коментовану в засобах масової інформації, але надзвичайно важливу, на його думку, для життя країни, утвердження в ній справді демократичних засад, а не консервації діючої влади. Та й самої атмосфери в суспільстві, яке нині задихається від неможливості щось змінити.
[ читати далі... ]
Погляд

Партбудівництво: нові тенденції

Ідеологічні партії проіснували сто з невеликим років. За цей час до них встигли звикнути, їх стали сприймати як щось саме собою зрозуміле. Однак останні кілька десятиліть можемо спостерігати, як ідеологічні партії сходять зі сцени.
[ читати далі... ]

Ще одна перемога

Серед тим що їх невтомлюється експлуатувати когорта вітчизняних аналітиків, політологів, експертів та самозакоханих кар’єристів-політиканів, одне з чільних місць посідають теревені про першочерговість так званої стабілізації суспільно-політичного життя.
[ читати далі... ]
Мандри
Країна, яка поборола корупцію

Країна, яка поборола корупцію

Звісно, кожен з нас хотів би, аби в публікації під таким заголовком йшлося про Україну, але, на жаль, розповідь торкнеться далеких країв. В Азії, на півдні Малайського півострова, за 136 кілометрів від екватора «примостилася» країна, площа якої трохи менша за Київ. Вона зустрічає прибульців нестерпною спекою і тропічною вологістю, а ще – ідеальною чистотою, хмарочосами з металу і скла, ефективною транспортною системою та безліччю магазинів. Про часи, коли вона була британською колонією, писали і Сомерсет Моем, і Джозеф Конрад, і Редьярд Кіплінг. Це – Сінгапур.
[ читати далі... ]
Урок історії
Каламутять комуністи слов’янськеє море…

Каламутять комуністи слов’янськеє море…

І каламутять не рік, не два, а ще з тих пір, як почав бродити по Європі «привид комунізму».
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР

МАУП посіла сьому сходинку в освітньому рейтингу СКМ

Не секрет, що сьогодні юним абітурієнтам та їхнім батькам досить складно зорієнтуватися у різноманітті навчальних закладів та освітніх послуг. Своєрідна підказка з’явилася у них завдяки всеукраїнському рейтингу вищих навчальних закладів «Компас», який підготувала компанія СКМ. Це вже другий випуск рейтингу, оснований на даних 2009 року. Після публікації першого випуску відмічалась необхідність подібних досліджень в Україні, оскільки вони формуються за критеріями ринкового попиту молодих спеціалістів і відображають інтереси головних споживачів освітніх послуг – студентів, випускників та роботодавців.
[ читати далі... ]
Науковець із Луганська захистив дисер­тацію в МАУП

Науковець із Луганська захистив дисер­тацію в МАУП

Комплексне дослідження теоретичних аспектів організаційної структури органів місцевого самоврядування в Україні, а також виявлення перспективних напрямків вдосконалення організаційної структури органів місцевого самоврядування є досить актуальним питанням. Саме цій проблемі присвятив наукове дослідження Володимир Пантюхін, який днями захистив дисертацію в МАУП на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі державного управління.
[ читати далі... ]

Плекаємо когорту майбутніх науковців

Розвиток і суспільна адаптація сучасної високоосвіченої людини неможлива без якісних знань щодо історії, традицій і звичаїв власного народу та усвідомленого використання їх у своїй професійній діяльності. Кафедра українознавства є базою виховання нової генерації управлінців, яких готує МАУП.
[ читати далі... ]

Вітаємо випускників

Ще одна плеяда молодих фахівців висококваліфікованих спеціалістів вже незабаром поповнить ринок праці. Адже, 69 випускників Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування ім. Г.А. Алієва отримали дипломи за спеціальностями «Психологія» та «Соціологія». Четверо з яких - з відзнакою.
[ читати далі... ]

МАУП серед кращих

Різноманітні рейтинги та опитування є джерелом інформації і підтвердженням суспільного визнання та довіри громадян до освітніх закладів.
[ читати далі... ]
Автосалон
«555» — якість, гідна уваги

«555» — якість, гідна уваги

Нинішній далеко не оптимістичний для України стан речей в черговий раз перекоє в тім, що економіка держави переживає не найкращі часи. Об’єктивних на те причин, звичайно, немало. Різка руйнація економічних зв’язків між колишніми республіками Радянського Союзу — лише одна з них. Не додали плюсів й побудовані на макіавеллівських ідейках хижацькі закони «дикого капіталізму».
[ читати далі... ]
Volkswagen закриває завод, що випускає Beetle

Volkswagen закриває завод, що випускає Beetle

Зниження продаж автомобілів у всьому світі привело до того, що німецький автовиробник Volkswagen вимушений закрити свій складальний завод в Пуеблі (Мексика) з наступного тижня і до перших чисел серпня.
[ читати далі... ]

Гумові «лежачі поліцейські» не виправдали довіри запорожців

Гумовий «лежачий поліцейський» - добре, а бетонний - краще, вирішили комунальники і працівники ДАІ Запоріжжя.
[ читати далі... ]

Автовеселка

Як відомо, колір робить на людину великий вплив, за допомогою кольору навіть вмудряються лікувати серйозні захворювання. Та і самі ми віддаємо перевагу якому-небудь кольору, а інший навпаки нас дратує. Перефразувавши приказку, можна запитати: скажи, якого кольору твій автомобіль, і я скажу, хто ти. Можливо, прямої залежності між кольором авто і його власником не спостерігається, але в деяких випадках такі знання допомагають краще скласти портрет людини.
[ читати далі... ]
Здоров`я

У київських лікарнях шукатимуть наркотики

Київрада планує затвердити комплексну програму протидії зловживанню алкоголем та розповсюдженню наркотиків у столиці на 2009-2013 роки.
[ читати далі... ]

У молоці виявили отруту

Представники американського Агентства з стандартизації продуктів харчування заявили, що дітям категорично не можна давати пити рисове молоко. Фахівці протестували рисове молоко 60-і різних марок і виявили в ньому сліди присутності отруйних речовин.
[ читати далі... ]

Рейтинг найкалорійніших страв фаст-фуду

Журнал Time склав рейтинг найкалорійніших страв, які пропонують фаст-фуди напередодні ухвалення закону про обов“язкову вказівку калорійності на продуктах в ресторанах швидкого харчування.
[ читати далі... ]

50 млн $ - за надання непотрібних медпослуг

Міністерство Юстиції США висунуло звинувачення 53 особам, що проводили афери в рамках державної програми медичного страхування Medicare, повідомляє The Washington Post.
[ читати далі... ]
Що містить лимонад?

Що містить лимонад?

Вибираючи лимонад, слід пам“ятати, що він не належить до корисних напоїв. Після насичення спеціальною харчовою вуглекислотою його розливають в пляшки. Як і будь-які інші продукти, в які додали вуглекислоту, він потенційно схильний до бродіння і має достатньо обмежений термін зберігання.
[ читати далі... ]
Україна щодня «виробляє» 116 тонн недопалків

Україна щодня «виробляє» 116 тонн недопалків

В Україні, за день викурюють 233 млн штук сигарет внаслідок чого «виробляється» 116 тонн недопалків.
[ читати далі... ]

Учені виявили фізіологічні основи гіпнозу

Швейцарські учені за допомогою функціональної магнітно-резонансної томографії (фМРТ) показали, які зміни у функціях мозку відбуваються під гіпнозом. Досі конкретні механізми дії гіпнозу вивчені не були.
[ читати далі... ]
Обережно: злий кондиціонер!

Обережно: злий кондиціонер!

Холодні напої, морозиво, а особливо - кондиціонери і протяги - основні винуватці літніх простуд, ангін і пневмоній. Гостра ревматоїдна лихоманка, яка розвивається після перенесеної ангіни, небезпечна тим, що приводить до інвалідності молодих і працездатних. Пневмонія ослабляє весь організм.
[ читати далі... ]

Неповнолітнім заборонять дивитися фільми про куріння

Фахівці Національної служби охорони здоров“я Великобританії планують заборонити неповнолітнім прогляд фільмів, у яких присутні сцени куріння, повідомляє Daily Telegraph.
[ читати далі... ]

Ожиріння спричиняє рак

Шведські медики дійшли висновку, що надмірна вага і небезпека розвитку онкологічних захворювань тісно пов“язані, повідомляє видання CyberSecurity. Так, операції, пов“язані із зниженням ваги, наприклад, ліпосакція, знижує ризик розвитку раку. Правда, дана закономірність справедлива тільки стосовно жінок.
[ читати далі... ]
Інакша історія

Герої Бресту

Документально підтверджено, що героїчний опір гарнізону Брестської фортеці влітку 1941-го року тривав місяць і один день. Поодинокі, ізольовані одна від одної групи червоноармійців і прикордонників вели свою війну щонайменше до кінця листопада! Німці на той час уже розглядали з біноклів башти Кремля.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com