Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

До осені для України грошей не знайдуть - Газпром

Міжнародні фінансові інституції не зможуть узгодити питання про надання Україні кредиту для оплати російського газу до вересня, навіть якщо і будуть працювати «дуже швидко».

Про це в Брюсселі у понеділок , присвяченій вирішенню питання про виділення фінансування Україні для оплати за російський газ повідомив заступник голови «Газпрому» Олександр Медведєв.

«Представники міжнародних фінансових інституцій відзначили, що навіть якщо їхні інституції будуть працювати дуже швидко, раніше вересня вони не зможуть узгодити фінансову підтримку для України. Для цього повинні бути задоволені всі вимоги фінансових інституцій», - сказав він.

У зв’язку з цим заступник голови висловив сподівання, що фінансові інституції зможуть знайти рішення до вересня, оскільки «період закачування газу в газосховища триває з квітня по жовтень, а з листопада розпочинається відбір».

Медведєв також сподівається, що 7 липня «Нафтогаз» зможе здійснити платіж.

«Але ми говорили не про те, як зустріти 7 липня, а про те, як зустріти зиму...Мова йде про забезпечення фінансування для закачування газу в українські газосховища, щоб не зважаючи на економічний спад успішно зустріти холод», - сказав він .

Крім того, Медведєв повідомив, що Газпром приналежний йому газ в українських газосховищах «не зберігає і зберігати не збирається».

«Сьогодні це відповідальність «Нафтогазу». Сподіваємося, що він зуміє зробити закачування газу в сховища вчасно», - підкреслив заступник голови «Газпрому».

Говорячи про зустріч, яка відбулася, представник Росії зазначив, що вона носила «не політичний, а робочий характер». «Відбувся обмін інформацією, була ділова атмосфера, була робота, не було пропаганди», - сказав він.

 

«Інтерфакс-Україна»

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com