Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Науковець із Луганська захистив дисер­тацію в МАУП

Комплексне дослідження теоретичних аспектів організаційної структури органів місцевого самоврядування в Україні, а також виявлення перспективних напрямків вдосконалення організаційної структури органів місцевого самоврядування є досить актуальним питанням. Саме цій проблемі присвятив наукове дослідження Володимир Пантюхін, який днями захистив дисертацію в МАУП на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі державного управління.

Володимир Олександрович – президент Луганської будівельної Асоціації «Міськбуд», працює старшим викладачем на кафедрі адміністрування Східноукраїнського національного університету ім. В.І. Даля. Має державні відзнаки, а саме: Заслужений працівник промисловості України, почесний громадянин м. Луганська.

У науковій роботі Володимир Пантюхін проаналізував чинне законодавство України щодо організаційних структур органів місцевого самоврядування, а також зарубіжний досвід формування організаційних структур. Подав загальну характеристику організаційної структури в місцевому самоврядуванні. Значну увагу приділив процесу побудови, типізації організаційних структур та групуванню повноважень в структурі місцевого самоврядування. Визначив основні напрямки та обґрунтував ряд пропозицій щодо вдосконалення організаційної структури органів місцевого самоврядування в Україні.

Варто зазначити, що основні положення дисертації викладено у численних наукових роботах, зокрема: «Стратегія формування органів місцевого самоврядування як організаційної структури», «Проектування організаційних форм управління у сучасному освітньому просторі»та інші. За результатами публічногозахистуСпеціалізованаВчена Рада МКА, МАУП, МВУ присудила Володимиру Пантюхіну науковий ступінь доктора філософії в галузі державного управління.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com