Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
СЦИЛЛА ТА ХАРІБДА УКРАЇНИ

СЦИЛЛА ТА ХАРІБДА УКРАЇНИ

6 липня розпочався офіційний візит в Україну Федерального президента Австрії Хайнца Фішера. З цієї нагоди Президент України Віктор Ющенко дав інтерв’ю газеті «Ді Прессе». Наводимо найбільш цікаві фрагменти, які стосуються головних тем сьогодення – газової політики, відносин між урядом та Президентом тощо.
[ читати далі... ]
Актуально

Газпром підтвердив оплату газу Україною

Нафтогаз України повністю оплатив червневі постачання газу, повідомив РИА Новости офіційний представник російського газового холдингу Сергій Купріянов.
[ читати далі... ]

Ющенко попросив Прокуратуру повернути ПДВ

Президент України Віктор Ющенко просить Генеральну прокуратуру розібратися з фактами некомпенсації ПДВ, стягнення податків заздалегідь і затягуванням процесу рекапіталізації банків.
[ читати далі... ]

Переговори щодо підтримки Криму

Україна веде переговори з Європейським Союзом щодо економічної підтримки Автономної Республіки Крим, заявив Президент України Віктор Ющенко.
[ читати далі... ]

Президент підписав «антитютюновий» закон

Також з’явиться відповідальність для юридичних осіб, наприклад, для кафе, в яких немає місць для некурців, передбачені штрафи на суму від 1000 до 10 000 грн.
[ читати далі... ]
В Україні знижується смертність і зростає народжуваність

В Україні знижується смертність і зростає народжуваність

У другому кварталі 2009 року в Україні зберігалася тенденція до різкого зниження смертності в Україні, повідомив міністр юстиції України Микола Оніщук.
[ читати далі... ]

Тимошенко: дострокових виборів не буде

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко переконана, що всі заяви про можливість проведення дострокових парламентських виборів сьогодні робляться для того, щоб дестабілізувати ситуацію в країні.
[ читати далі... ]

Збільшення неможливо?

Збільшення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати обернеться для України додатковим збільшенням дефіциту бюджету поточного року на 3–4% ВВП. Про це заявив академік, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць, повідомляє «Дзеркало тижня».
[ читати далі... ]

Влада як бізнес-проект

Фразу Л.М.Кравчука: «Маємо, що маємо», можна сміливо заносити до будь-якої книги рекордів, як таку, що найчастіше повторюється в Україні. Особливо, коли йдеться про владу. Владу як таку і Владу з великої літери, себто — конкретних людей «там нагорі».
[ читати далі... ]
Активісти «Збережи старий Київ» захопили земснаряд на Дніпрі і исунули владі ультиматум

Активісти «Збережи старий Київ» захопили земснаряд на Дніпрі і исунули владі ультиматум

Активісти організації «Збережи старий Київ» захопили в столиці земснаряд, що намиває пісок на Дніпрі, і висунули владі низку умов.
[ читати далі... ]

В ОБСЄ сталінізм прирівняли до нацизму

У середу, 1 липня, ко­мітет Парламентської асамблеї ОБСЄ з демократії виступив із резолюцією, яка прирівнює сталінізм до нацизму і закликає до міжнародного осуду тоталітарних режимів, пише сьогодні газета КоммерсантЪ.
[ читати далі... ]

Японський парламент визнав Курили невід’ємною частиною Японії

Верхня палата японського Коккая (парламенту) у п“ятницю, 3 липня, одностайно прийняла закон, який визнає острови Ітурум, Шикотан, Кунашир і архіпелаг Хабомаї невід“ємною частиною Японії і закликає вжити заходів для їх повернення.
[ читати далі... ]

ЄС готовий допомогти Україні з реформами в сфері енергетики

Швеція під час свого головування у Європейському Союзі з 1 липня цього року докладе зусиль, щоб забезпечити безперебійне постачання російського газу до споживачів у ЄС. Про це сказав на прес-конференції посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен.
[ читати далі... ]

В Інгушетії скоєно замах на ще одного високопосадовця

Вранці у вівторок, 7 липня, у Назрані поранено в голову начальника експертно-криміналістичного центру МВС Інгушетії, полковника міліції Магомед Гадаборшев.
[ читати далі... ]
Успіх
ЗІЙТИ НА ВЕРШИНУ

ЗІЙТИ НА ВЕРШИНУ

Закінчення. Початок у № 20-26, 2009 р.
[ читати далі... ]
Право
Земля, та не наша!

Земля, та не наша!

«Близько 20% земельних паїв належить померлим людям»
[ читати далі... ]
Погляд
З правітчизни аріїв

З правітчизни аріїв

Біля музею Полтавського гірничо-збагачувального комбінату в м. Комсомольську стоїть прижиттєвий пам’ятник «Академіку Шилову Ю. О.», встановлений за ініціативою Польського історичного товариства США, яке таким чином вшанувало автора монографії «Джерела витоків української етнокультури» (К., 2002). А в Дніпропетровську височить обеліск «Культура моєї Батьківщини за 20 тисячоліть», створений видатним московським скульптором за мотивами тієї ж знакової книги. Про яку один із Героїв України сказав авторові: «Ви спасли честь нації». – Чим саме? І наскільки використовує Україна свої визнані світом «Джерела»?
[ читати далі... ]
Постаті
Чуємо батьку, чуємо...

Чуємо батьку, чуємо...

Закінчення. Початок в номері 24-25.
[ читати далі... ]
Урок історії

Каламутять комуністи слов’янськеє море…

Продовження. Початок в минулому номері.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР

Індикатор наукової творчості

Знакова подія сталася у науковому житті Приазов’я – нещодавно побачила світ «Збірка наукових праць Маріупольського інституту МАУП», яка складається з результатів теоретичних досліджень науково-педагогічних працівників та студентів інституту в галузі психології, правознавства, історії, економіки, екології.
[ читати далі... ]
Нова книга Георгія Щокіна

Нова книга Георгія Щокіна

Ім’я Георгія Щокіна широко відоме в Україні та за її межами. Перш за все, цю людину знають як засновника найбільшого недержавного закладу освіти України – Міжрегіональної Академії управління персоналом. Його перу належить більше чотирьохсот наукових праць з соціальної філософії, релігієзнавства, соціології, психології, освіти, управління людськими ресурсами тощо.
[ читати далі... ]
Наука та майбутнє України

Наука та майбутнє України

Минуло понад 130 років, коли відомий американський вчений та педагог Карл Ренсом Роджерс запропонував суб’єкт-су­б’єктну модель організації навчального процесу, яка стала потужним поштовхом для активного використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій в усіх сферах вищої школи. Саме це сьогодні є необхідною умовою виходу освіти України на рівень міжнародних стандартів.
[ читати далі... ]
Автосалон

Названі найекономічніші автомобілі

При нинішніх цінах на бензин економічність автомобіля стає однією з найважливіших його якостей. Педантичні німці опублікували черговий рейтинг найекономічніших автомобілів.
[ читати далі... ]

Новий спосіб заробітку ДАІ

З червня в Києві почали видавати пластикові талони техогляду. Вони відрізняються підвищеною довговічністю і за терміном своєї служби цілком можуть зрівнятися з терміном служби автомобіля.
[ читати далі... ]

Поменшало страховиків

Держфінслужба заборонила займатися страховою діяльністю відразу двом крупним компаніям - «Страхові традиції» і «Галактика».
[ читати далі... ]
Бензин дорожчає

Бензин дорожчає

Встановлений новий ціновий коридор для бензину. Вперше цього року його верхній показник перевищив 7 гривень за літр, пише газета Справа.
[ читати далі... ]
Зміна назв

Зміна назв

Американська марка Dodge може зникнути з європейського ринку. Втім, її автомобілів це не стосується - в рамках плану реструктуризації FIAT вони продаватимуть під брендом Alfa Romeo.
[ читати далі... ]

Підвищити рівень

З липня автошколи у Росії почнуть одержувати ліцензії з врахуванням нових вимог, розроблених Міноснауки РФ. Про це йдеться в документі, розміщеному на сайті міністерства.
[ читати далі... ]
Пам’ятник собі

Пам’ятник собі

В рамках святкування 100-річного ювілею Audi спорудив монумент перед маєтком Гудвуд у Великобританії. Відкриття па­м’ятника Audi відбулося на традиційному фестивалі Goodwood Festival of Speed.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Про що не варто забувати на пляжі? Здорові поради

Відпускний сезон у розпалі. Мільйони людей прямують у теплі краї, в лихоманці відпочинку не думаючи про деякі важливі заходи безпеки.
[ читати далі... ]
Користь липи

Користь липи

Як заготовлювати липу? Липовий цвіт збирайте, коли велика частина квітів розпустилася, а інші ще знаходяться в бутонах. Не робіть цього після дощу або роси: мокрі квіти ви не зможете правильно заготовити. І не зривайте їх з дерев біля дороги: вони будуть дуже запорошеними. Збирайте липу в коробку, а не в пакет, щоб квіти не «упріли». Після збору викладете їх тонким шаром на папір і помістите в темне, добре провітрюване приміщення. Коли липа висохне, зсипте її в паперовий пакет або дерев`яний ящик. Зберігати її можна протягом 2—3 років.
[ читати далі... ]

Вегетеріанство небезпечне

Люди, що дотримуються вегетаріанської дієти, мають слабші кістки, ніж ті, хто їдять м’ясо. Про це заявили австралійські дослідники.
[ читати далі... ]
Небезпека для зубів

Небезпека для зубів

Стоматолог і науковий співробітник Ян Фанг Рен (Yan Fang Ren) разом з колегами з Інституту здоров’я порожнини рота при Рочестерському університеті (University of Rochester), США, визначив ступінь негативного впливу 6-процентного перекису водню, що входить до складу всіх професійних і напівпрофесійних матеріалів для вибілювання емалі зубів. Він виявився незначним в порівнянні з дією кислих фруктових соків. Так, апельсиновий сік, наприклад, зменшує твердість і збільшує крихкість зубної емалі в набагато більшій мірі.
[ читати далі... ]

Мрієте про дитя?

Учені з Університету Шеффілда (Великобританія) впродовж трьох місяців досліджували 40 жінок, що мають зайву вагу, у яких не було овуляції. Піддослідним було близько 29 років, їх індекс маси тіла дорівнював в середньому 40. Протягом дванадцяти тижнів експерименту вони приймали препарати, що знижують вагу.
[ читати далі... ]

Гроші на оздоровлення

Уряд виділить із стабілізаційного фонду 10 млн. грн. на оздоровлення дітей працівників агропромислового комплексу.
[ читати далі... ]

Проблемні продукти

Продукти з високим вмістом вуглеводів, такі, як білий хліб, приводять до серцевих проблем.
[ читати далі... ]

Контроль за імпортом

Уряд має намір посилити контроль за імпортом продуктів харчування, насамперед, м’яса і молочної продукції.
[ читати далі... ]
Інакша історія
Зраджений і забутий

Зраджений і забутий

Словосполучення «українські моряки в піратському полоні», на жаль, сьогодні є лише констатацією вже звичної для світу ситуації. І мало хто, навіть серед дипломатів (про журналюг уже й не згадуємо), пам’ятає, що рівно 55 років тому ці ж слова, тільки в тогочасній редакції — радянські моряки в піратському полоні — не сходили зі шпальт світових ЗМІ, бо то була справжня сенсація.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com