Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Актуально

Газпром націлився на Одеський припортовий завод?

Лідер руху «За Україну!» В’ячеслав Кириленко закликав уряд відмовитися від продажу Одеського припортового заводу в період кризи.
[ читати далі... ]

«Укртелеком» віддали Мінтрансу

Кабінет міністрів визначив управляючого майном ВАТ «Укртелеком» Міністерство транспорту і зв’язку.
[ читати далі... ]

Мінфін привласнив Родовід

Міністерство фінансів України стало власником більше 99,97% акцій Родовід Банку (Київ), повідомила кредитно-фінансова установа.
[ читати далі... ]

Українська пшениця для голодних

За інформацією трейдерів, 7,2 тис тонн пшениці українського виробництва куплено на тендері Організації Об’єднаних Націй. Партія повинна бути відвантажена в липні напрямом до Бангладеш. Це другий випадок купівлі українського зерна в рамках допомоги третім країнам за програмами ООН, пише газета «Экономические известия».
[ читати далі... ]
Візит Байдена в Україну

Візит Байдена в Україну

Президент України Віктор Ющенко зустрівся з віце-президентом США Джозефом Байденом.
[ читати далі... ]

Європейські банки висунули ультиматум Нафтогазу

Європейські банки — потенційні кредитори НАК «Нафтогаз України» — вимагають, щоб ціни на газ в країні не дотувалися з держбюджету, заявив у п`ятницю офіційний представник Єврокомісії Марк Грей. За його словами, рішення про виділення кредиту буде ухвалено після того, як Україна назве терміни відмови від дотацій, пише Комерсант-Україна.
[ читати далі... ]

Киян закликають не платити

Міністр із питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко закликав киян не платити за підвищеними з липня тарифами на утримання житла.
[ читати далі... ]

фільм про Голодомор став лауреатом

Український фільм «Живі» режисера Сергія Буковського отримав спеціальний приз VI Єреванського міжнародного кінофестивалю «Золотий абрикос» у номінації «Кращий документальний фільм».
[ читати далі... ]

Пожежа знищила 25га пшениці

20 липня, о 09:00 до МНС України надійшла інформація про те, що о 03:40 того ж дня біля села Шовковий Пролив Лутугінського району Луганської області на пшеничному полі виникла пожежа.
[ читати далі... ]

Натуральний фашизм

Головний політичний цирк «Президентські вибори» ще не відкрив сезон, а блазні вже викаблучуються. Нещодавно Інна Богословська оприлюднила свою програму «Перетворення України з постімперської в сучасну європейську державу».
[ читати далі... ]

Кому дістануться мільйони на Євро-2012

Проект створення служби екстреної допомоги 112, яку вимагає створити до Євро-2012 УЄФА, перебуває під загрозою зриву.
[ читати далі... ]
НАТО почекає

НАТО почекає

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Яап де Хооп Схеффер заявив, що Україна і Грузія не готові зараз ддолучитися до НАТО і навряд чи ця ситуація зміниться у найближчому майбутньому. Таку думку генсек НАТО висловив напередодні в Лондоні в Королівському інституті міжнародних відносин.
[ читати далі... ]
Скоротять контингент

Скоротять контингент

Міжнародний військовий контингент у Косово під командуванням НАТО, KFOR, буде скорочений, підтвердив новий генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.
[ читати далі... ]

Знову кров

Пакистані від рук бойовиків загинули 4 поліцейських. В Афганістані від вибуху — британський солдат
[ читати далі... ]

Переміг путчист

Військовий лідер Мавританії генерал Мохаммед ульд Абдельазіз, що захопив владу в 2008 році, оголошений переможцем президентських виборів, що відбулися 18 липня 2009 року, повідомляє РБК.
[ читати далі... ]

Довічні президенти

Тим часом президент Нікарагуа Даніель Ортега заявив, що збирається провести референдум щодо змін у конституції країни, що дасть йому можливість переобиратися на наступний термін, повідомляє РИА «Новости».
[ читати далі... ]
Успіх
«Золоті» студенти МАУП

«Золоті» студенти МАУП

В Академії віддавна приділяють велику увагу розвитку фізкультури і спорту. Тут працюють численні секції, де студенти мають можливість займатися різними видами спорту. Чимало з них досягли неабияких успіхів. Так, студенти МАУП є переможцями чемпіонатів різних рівнів із вільної боротьби, рукопашного бою, футболу, баскетболу, аеробіки. Пишається Міжрегіональна Академія управління персоналом і своїми олімпійськими чемпіонами та призерами олімпійських ігор — нинішніми студентами, або ж уже випускниками. А це — Ельбрус Тедєєв, Василь Вірастюк, Ірина Мерлені, Володимир Шацьких, Ігор Разорьонов, Антон Бочкарьов, Наталя Скакун, та інші.
[ читати далі... ]
Екологія
Скільки зубрів у карпатах

Скільки зубрів у карпатах

Загальна площа лісів Львівщини становить 689,9 тис. га, що складає 28% території області і 9% лісів України. Розташування області в смузі головного Європейського вододілу обумовило формування характерного розмаїття природних умов регіону. В розмові із начальником Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолієм Дейнекою ми торкнулися як проблем українських Карпат, так і шляхів їх подолання.
[ читати далі... ]

А Гуцули проти...

Гуцули закликають Президента України Віктора Ющенка утриматись від масових сходжень на Говерлу. Про це йдеться у відкритому листі керівників громадських організації краю на адресу глави держави. «Ми, гуцули — віковічні оборонці й охоронці Карпат — закликаємо Вас відмовитися від масових сходжень на найвищу гору України Говерлу через вже завдану природі шкоду і загрозу нових екологічних наслідків», — наголошується в листі.
[ читати далі... ]
Діалоги
Володимир Попов: «НЕ можна економити на дорогах»

Володимир Попов: «НЕ можна економити на дорогах»

Знову і якось ураз заговорили про дороги. Політики, зокрема лідери партій, парламентарі, високопосадовці — ті самі, котрі раніше ніби не помічали становища з дорогами, — цими справжніми артеріями буття для будь-якої країни. А хіба Україна — виняток?
[ читати далі... ]
Враження
Тут живуть із задоволенням

Тут живуть із задоволенням

Коли дружина запропонувала з’їздити на тиждень у Франкфурт до її двоюрідної сестри, я довго не пручався: хотілося побачити пересічну Німеччину, без курортів Баден-Бадена, середньовічних руїн і туристичного гламуру. Нам пропонували пожити у родині службовця однієї великої фірми-виробника солодощів, і поглянути на країну очима її мешканця.
[ читати далі... ]
Дати
Перемога назавжди

Перемога назавжди

Конотопська битва відбулася 27 червня — 29 червня / 7 липня — 9 липня 1659 року у ході російсько-української війни (1658-1659), під час періоду української історії, який прийнято називати Руїною — часу громадянської війни, інтервенції сусідів України і подальшого знищення залишків надбань минулих років визвольної війни.
[ читати далі... ]
НЕВІДОМИЙ «ПОТЬОМКІН»

НЕВІДОМИЙ «ПОТЬОМКІН»

Борт повсталого у червні 1905 року «Потемкина», який під малиновим козацьким прапором одинадцять діб був острівцем свободи, плавучою козацькою республікою, вільною від російського царизму, цілком можна назвати кораблем української революції на Чорному морі і предтечею загальноукраїнської революції 1917–1918 років. Адже це повстання було найбільш яскравим виявом народного гніву на Чорноморському флоті, який на той час за своїм складом переважно був українським.
[ читати далі... ]
Дослідження

Каламутять комуністи слов’янськеє море…

Люди із тверезою головою кажуть: навіщо заклики до кровопролить, якщо проблеми у сус­пільстві можна вирішити без них. Адже всім відомо, що серед теперішніх, як шифрують комуністи винуватців лиха, «буржуїв, олігархів і капіталістів» українських націоналістів нема, що улюблена комуністами «класова боротьба», як ширма діянь біль­шовиків-расистів, у Росії вже була, і вона призвела до громадянської війни, яка «еквівалентна» 13 мільйонам жертв! Невже не зрозуміло, що головна причина бід за останніх 18 років у багатонаціональній Україні — це недосконалість виборчої системи, відсутність гласності у кадровій політиці, відсутність належного (або дисбаланс) національного представництва у керівних, законодавчих та інформуючих органах. Щоб був лад, виборчі системи у багатоетнічних і моноетнічних країнах не можуть бути однаковими.
[ читати далі... ]
Урок історії
Вони билися і вмерли, як герої

Вони билися і вмерли, як герої

1 липня 1942 р. трагічно завершилася оборона Севастополя
[ читати далі... ]
«Я Леніна не бачила, та я його люблю…»

«Я Леніна не бачила, та я його люблю…»

Нещодавня акція проти скульптури Леніна, що ось уже понад півстоліття бовваніє в Києві на Бесарабці, стала підставою для розвінчання ще кількох міфів про цю зловісну фігуру новітньої історії людства.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Є ЩЕ ПОРОХ У ПОРОХІВНИЦЯХ

Є ЩЕ ПОРОХ У ПОРОХІВНИЦЯХ

У червні Хмельницький інститут МАУП святкував свій черговий день народження. Вже більше 10 років навчальний заклад є лідером освітніх послуг в своєму регіоні, одним з кращих серед багатьох філій МАУП та осередком духовного і патріотичного виховання молоді.
[ читати далі... ]
АКАДЕМІЯ навчає боротися

АКАДЕМІЯ навчає боротися

Історія спортивної боротьби в Україні має свої традиції. Був на Київській Русі силач Кирило Кожу­м’яка, Запорізька Січ славилася силою козацькою... Побороти відомих силачів світу, здивувати Європу та Америку, підняти спорт незалежної України — виявилось до снаги українським борцям під силу. Не завжди вони мали ідеальні умови для тренувань, але все ж стали великими — завдяки таланту, праці, силі волі...
[ читати далі... ]
Автосалон
Чому ж ревуть вони?

Чому ж ревуть вони?

Щороку кількість їх збільшується, поповнюєтьсья новобранцями — вершниками «залізних коней», сідлаючи яких, вони щодуху долають темряву та негоду, аби надбати адреналіну у своєму моторизованому співтоваристві, їм’я якому — байкери. Серед них і ті, хто, нарешті здійснив юнацьку заповітну мрію та на зібрані роками кошти спромігся придбати собі двоколісного друга, а також ті, для кого, за сталого стану у суспільстві та звичним статком, це лише така собі забава-хобі задля розваги опісля всіляких докучливих нарад-засідань.
[ читати далі... ]

Тепер можна і з вітерцем

По 14 київських вулицях тепер можна їздити із швидкістю 80 кілометрів за годину.
[ читати далі... ]

Як поводитися при ДТП

Аварія — це катастрофа для будь-якого автомобіліста. Зазвичай, потрапивши в ДТП, водії перебувають у шоковому стані. Що робити в таких ситуаціях, знають небагато.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Загрозлива тенденція

У 2009 році рівень захворюваності на туберкульоз серед підлітків Києва зріс на 30%.
[ читати далі... ]

Жінка дивує

Голландським ученим вдалося простежити залежність між мірою забезпеченості жінки і статтю її потомства: у фінансово спроможних пані частіше народжуються хлопчики, причому ця кореляція тим сильніша, чим гірше загальні умови життя в даному суспільстві, пише The Daily Mail. Основою для дослідження послужила база даних, в якій зібрані відомості про 95 тис. матерів з Руанди.
[ читати далі... ]

Криза додає ваги

Стрес може привести до того, що людина набирає зайву вагу, стверджують учені, що опублікували результати своєї роботи в червневому випуску журналу American Journal of Epidemiology. Це дослідження — перше, в якому був розглянутий зв’язок між зайвою вагою і різними видами стресу, викликаного проблемами на роботі, фінансовими труднощами, напруженими відносинами в сім’ї і нападами тривожності.
[ читати далі... ]

Не хрустіть суглобами

Медики періодично повертаються до вивчення питання про сторонні звуки в суглобах. Багато хто любить похрускати не тільки пальцями, але і шиєю, і навіть ліктями. Звичку найчастіше пояснюють відчуттям скутості в тілі і в суглобах, бажанням потягнутися.
[ читати далі... ]

Природна аптека

Чи знаєте ви про те, що денну потребу людини у вітаміні С можна задовольнити, з’ївши всього 35-40 ягід чорної смородини? А про те, що вітамін Е, яким теж багата смородина, називають вітаміном молодості? А ще про те, що в смородині виявлені сильні фітонциди, що вбивають віруси, зокрема вірус грипу? Виходить, що у нас в садах не просто кущі із смачними ягодами, з яких ми варимо вариво, а ціла природна аптека.
[ читати далі... ]

Cвоє яблучко солодше

Міністерство аграрної політики України ініціює ухвалення Концепції загальнодержавної програми стабілізації і розвитку виробництва вітчизняних продуктів дитячого харчування на період до 2020 р. Проект концепції опубліковано на офіційному сайті міністерства.
[ читати далі... ]

Ой, Дніпро!

На території Черкаської області у Дніпрі та ще шести річках стан води не відповідає санітарним нормам.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com