Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
З днем працівників освіти!

З днем працівників освіти!

У розповні осені, в розкриллі щедрот природних приходить до нас це свято всіх освітян. Дарує тепло по-осінньому притлумленого сонця, викликає відчуття й згадки шкільних, студентських, інститутських чи університетських років. Нагадує по-особливому й вагомо, що саме освіта – серцевина формування особистості. Що саме від неї чи не найперш залежить, як складеться доля людини.
[ читати далі... ]
Актуально
Відповідальність за Вакцинацію

Відповідальність за Вакцинацію

Після скандалів навколо вакцинації та смертей після щеплень, а також їх наслідків у вигляді масових відмов батьків прищепити своїх дітей будь-чого, Міністерство охорони здоров’я переглянуло політику в цьому питанні.
[ читати далі... ]
Завод пішов на аукціон

Завод пішов на аукціон

Конституційний Суд України відмовив Президентові України Віктору Ющенку у відкритті впровадження у справі згідно з конституційним поданням глави держави, що стосується припинення розпорядження уряду про приватизацію Одеського припортового заводу.
[ читати далі... ]

МВФ: гроші ще не все

Міжнародний валютний фонд (МВФ), що видав Україні з листопада минулого року близько 11 млрд. дол. з суми стабілізаційного кредиту, ставить під сумнів ефективність витрачання цих коштів. Уряд і Національний банк України (НБУ) звинувачують один одного в махінаціях на валютному ринку. А Міністерство внутрішніх справ розслідує декілька кримінальних справ за фактами спекуляцій. Пік скандалу може припасти на час видачі чергового траншу кредиту МВФ. Передбачаючи складності, українська влада продовжує переговори з іншими потенційними кредиторами, у тому числі Росією і Китаєм. В жовтні Юлія Тимошенко відправиться до Китаю, з владою якого з весни проводяться переговори про виділення Україні кредиту. Різні джерела в Києві оцінюють запит в 2-5 млрд. дол. Офіційно суму не підтверджено.
[ читати далі... ]

Підприємці проти уряду

Окружний адмінсуд Києва скасував пенсійні внески для платників єдиного податку.
[ читати далі... ]

Нові тарифи на ритуальні послуги

Голова Київської міської державної адміністрації Леонід Черновецький затвердив нові тарифи на ритуальні послуги в столиці. Про це йдеться в оприлюдненому на веб-порталі столичної влади розпорядженні КМДА від 31 серпня 2009 р. № 958.
[ читати далі... ]

Спіймали на хабарі

У понеділок УБОЗ Київської області затримав при отриманні хабара мера Переяслав-Хмельницького Івана Якименко.
[ читати далі... ]
Культуримо!

Культуримо!

На відкритті традиційного Львівського форуму книговидавців (10 вересня ц.р.) трапилася, як би це делікатніше назвати, ідіотська ситуація. Охоронці Гаранта Конституції, котрий вирішив ощасливити своєю присутністю це інтелектуальне зібрання, скрутили і викинули за двері якогось зануду, що підійшов до Першої особи на півметра ближче, ніж йому належало — з точки зору тих же охоронців. Та от біда — якби це був рядовий читач із Сихова, то ще сяк-так, а то ж «занудою» виявився світової слави норвезький письменник Юстейн Гордер. До речі, почесний гість Форуму. У п’ятдесяти трьох країнах, де твори Гордера перекладені і видані великими тиражами, Перші особи вважали за честь потиснути руку майстра. У Львові йому руки повикручували. Як повідомляє газета «Сегодня», Гарант навіть не звернув увагу на інцидент. Бо в цей час звично ганив своїх політичних супротивників.
[ читати далі... ]

Презентація книги

Книга Дивізія Галичина у питаннях і відповідях покликана розвіяти «білі плями» в історії України.
[ читати далі... ]

Пам’ятний хрест

28 вересня в Бабиному Яру урочисто відкрито та освячено відновлений Пам’ятний хрест, встановлений на символічній могилі антифашистського українського підпілля.
[ читати далі... ]
Не відповідаємо критеріям

Не відповідаємо критеріям

Грузію та Україну «приймуть у члени НАТО, коли вони стануть відповідати необхідним критеріям».
[ читати далі... ]

Потеплішає

Нова влада Німеччини не змінюватиме раніше оголошеної політики стосовно України, очікуючи, в першу чергу, проведення внутрішніх реформ, необхідних для євроатлантичної інтеграції. Таку думку у коментарі УНІАН у Польщі висловив аналітик Фонду Баторія Гжегож Громадський.
[ читати далі... ]

Домовленість про заробітчан

Україна і Португалія підписали Адміністративну домовленість до Угоди про соціальне забезпечення громадян.
[ читати далі... ]
Пануватиме військова ідеологія

Пануватиме військова ідеологія

Влада КНДР переглянула конституцію, щоб забезпечити ще більше повноважень лідеру Кім Чен Іру, відмовитися від комунізму і зміцнити військову ідеологію. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням південнокорейське міністерство об’єднання. Нова конституція виключає будь-який ризик неоднозначного тлумачення владних повноважень голови Національної оборонної комісії.
[ читати далі... ]
ГЕОПОЛІТИКА

Про що не сказав Генсек ЄС

Останнє повідомлення про «фрустрацію» Солани щодо українського керівництва викликало хвилю емоцій на українських політичних форумах та ряд зловтішних повідомлень на російських.
[ читати далі... ]

Що німці нам готують...

Майбутній віце-канцлер ФРН представляє партію, яка офіційно виступає за майбутню можливість вступу України в ЄС.
[ читати далі... ]
Економіка

За крок до бюджетно-податкової кризи

Прийняття популістських законів може привести бюджетно-податкову сферу до краху. Україна має відмовитися від розширення соціальних видатків. Однак президентська кампанія лише починається, й існує ризик, що політики будуть все активніше використовувати бюджет у політичній боротьбі.
[ читати далі... ]
Колізії буття
Секрети Євгена Товстухи

Секрети Євгена Товстухи

Хто він, Євген Товстуха? Двісті тисяч людей, зміцнивши або повернувши собі здоров’я в унікальному фітоцентрі на Київщині, називають його творця по-різному: лікар-фітотерапевт, народний цілитель, травознай, шукач «живої» води, характерник… За довге життя великий знавець лікарських рослин зібрав неоціненний скарб — двадцять тисяч секретів довголіття, весняного стану душі й тіла. А ще яготинський працелюб — поет, прозаїк, художник, дослідник минувшини, мудрий оповідач і неперевершений жартівник.
[ читати далі... ]
Зворотній зв`язок
ДИХАВ ПОВІТРЯМ УКРАЇНИ

ДИХАВ ПОВІТРЯМ УКРАЇНИ

Хочемо розповісти про неординарну особистість — Володимира Івановича Начарова.
[ читати далі... ]
ПРО ЩО «ДБАЄ» СТРІХА?

ПРО ЩО «ДБАЄ» СТРІХА?

До нашої газети за допомогою звернулася Ірина.
[ читати далі... ]

ЛІСОВА ПОЛОНЯНКА

Збираючи гриби, я натрапила на хатинку, навколо якої біліли берези. Захотілося дізнатись, хто живе серед такої казкової лісової краси.
[ читати далі... ]

«Серед розумних істина більшає…»

Шановна редакціє, завжди з інтересом читаю вашу газету, очікую кожен її номер. Бо в кожному — цікаві, гостропубліцистичні матеріали, які наводять на роздуми про нашу дійсність, допомагають осягати сучасність в усіх її суперечностях і драмах. Чимало публікацій про нашу непросту історію; впадають у вічі також афоризми Олеся Волі, що з’явилися в кількох останніх числах «Персоналу Плюс», передуючи тим чи іншим публікаціям. Чи не можна було б окремо надрукувати їх?

Олексій Таранченко, студент

[ читати далі... ]
Урок історії

Гамбіт по-сталінськи

10 липня 1941 р. німецькі війська вийшли на р. Ірпінь і опинилися за 15 км від Києва. Свого часу поблизу міста було зведено потужній Київський укріплений район. Однак, з просуванням радянських військ у вересні 1939 р. на захід України і встановленням нового радянсько-німецького кордону, Київський УР був законсервований. Сектори обстрілу заросли чагарником, і КиУР став непридатним для оборони. Але з початком війни доти були переобладнані. В усіх оборонних спорудах поставили кулемети, в деяких — гармати малого калібру. Терміново почалась робота з відновлення УРу. Але ніхто не сподівався на те, що вже через три тижні після початку війни німецька армія буде стояти під стінами української столиці.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
МАУП НАДАЄ ОСВІТУ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ

МАУП НАДАЄ ОСВІТУ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ

Як відомо, Міжрегіональна Академія управління персоналом — навчальний заклад європейського рівня. Академію знають і поважають у багатьох країнах і навчатися тут мріє молодь з усього світу. Тож, про освітянські послуги МАУП для іноземців, в Україні та за кордоном, розповів проректор з міжнародних зв’язків — генеральний директор Міжнародного відкритого університету МАУП, доктор політичних наук, кандидат економічних наук Ігор Піляєв.
[ читати далі... ]

«Вчителько моя, зоре світова»

«Вчителька моя, зоре світова...» Ці теплі й проникливі слова відомого українського поета по-особливому сприймаються всіма поколіннями колишніх учнів у переддень Дня працівників освіти. І звичайно ж, згадуються вчителі. І перша, й ті, що вели по життю кожного з нас.
[ читати далі... ]

Про конституційну реформу в Україні

Що заважає в Україні гарно жити і наполегливо працювати? Якою є сьогоднішня ситуація в країні? Що собою являє конституційний процес у нашій державі? Наприклад, Великобританія — успішна демократична держава, в якої відсутня Конституція, а всі державні процеси регулюються через закони. А в Україні — постійні сутички навколо конституційного процесу. Це державні проблеми, які турбують кожного небайдужого громадянина України і потребують нагального вирішення. Спробу знайти відповіді на ці питання спробував народний депутат України, Голова української народної партії Юрій Іванович Костенко, який нещодавно зустрівся зі студентами МАУП.
[ читати далі... ]

Дебют першокурсника

Днями у чарівному куточку України Пущі Водиці, серед мальовничої природи, МАУП приймала у свою сім’ю першокурсників.
[ читати далі... ]
Автосалон

Знайшли причину заторів

У ході досліджень, проведених за ініціативою лондонської влади, за останні пару років, на одній з найжвавіших центральних вулиць британської столиці, Кенсингтон-хай-стріт, були відключені всі світлофори.
[ читати далі... ]

Мости через Дніпро – в задовільному стані

Технічний стан підводної частини опор мостів Патона, Південного і Пішохідного через Дніпро є задовільним.
[ читати далі... ]
Небезпечні пішоходи

Небезпечні пішоходи

Ті, що ходять пішки часом складають загрозу автомобілістам, причому деякі роблять це свідомо. Побачивши мажора, що мчить на дорогому автомобілі, борці за соціальну справедливість обов’язково скористаються своєю перевагою на пішохідному переході — демонстративно поволі переходитимуть проїжджу частину і із задоволеною усмішкою поглядати на машину, яку навряд чи коли-небудь зможуть собі дозволити купити. Але пройде декілька хвилин і ті, що тільки-но переходили дорогу сядуть за кермо свого ВАЗика. Адже ми всі спочатку пішоходи і лише на короткий термін — півгодини вранці і стільки ж увечері — стаємо водіями. Виходить що водій і пішохід це дві сторони однієї медалі. Але різниця між тими, хто водить автомобіль і тими, хто не водить є і вона величезна.
[ читати далі... ]

Екологи проти Тор Gear

Британські екологи провели акцію протесту проти байдужого ставлення до зміни клімату, висипавши перед будинком ведучого програми Тор Gear Джеремі Кларксона два мішки гною, розвернувши плакат з написом «Ось куди ти нас тягнеш».
[ читати далі... ]
Для розваги багатіїв

Для розваги багатіїв

На автошоу у Франкфурті компанія Wiesmann представила нову спецверсію Roadster Mf5.
[ читати далі... ]

Претензії BYD на світове лідерство

Останнім часом китайські автомобілебудівники стали дуже наполегливими і честолюбними, прагнучи очолити світовий авторинок. Компанія BYD, також відома як найбільший виробник акумуляторів для китайських автомобілів, планує стати першим і кращим автоконцерном в світі до 2025 року, це означає, що китайці наздоженуть і переженуть Toyota через 15 років.
[ читати далі... ]

Велосипедисти стають небезпечними

У лондонському районі Іслінгтон на одній з пішохідних вулиць з’явилися 14 розташованих підряд «лежачих поліцейських», призначених для велосипедистів.
[ читати далі... ]

Водіїв перевірять на наркотики

Влада Москви має намір ввести обов’язкову наркоперевірку маши­ніс­тів метро, водіїв автобусів і студентів, повідомив керівник департаменту охорони здоров’я столиці Андрій Сельцовський.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Симптоми інсульту

Як це буває: під час відпочинку на природі жінка впала — але запевнила всіх, що з нею все добре (друзі наполягали на виклику швидкої) і що вона просто спіткнулася об камінь, оскільки не звикла до нового взуття. Друзі допомогли їй обтруситися і протягнули тарілку з їжею... А увечері подзвонив її чоловік і повідомив, що його дружина в лікарні. О 6 годині вечора її не стало. Якби її друзі знали... Якщо постраждалого протягом 3 годин доставити в лікарню, — наслідки інсульту можуть бути усунені повністю!
[ читати далі... ]
Пневмонія — головна небезпека для дітей

Пневмонія — головна небезпека для дітей

Пневмонія є однією з форм гострої респіраторної інфекції, що впливає на легені.
[ читати далі... ]
Як розвиваються хвороби суглобів

Як розвиваються хвороби суглобів

Ігнорування основ здорового способу життя створює фон не тільки для розвитку запальних (гострих або хронічних артритів, періартритів, поліартритів), дистрофічних хвороб суглобів (артроз, остеохондроз), але і сприяє розвитку остеопорозу (зменшення кількості кальцію в кістках), ускладнень у вигляді деформуючого артриту, артрозу, анкілозу суглобів. Тобто поступового перетворення здорової людини на інваліда. Будь-яке захворювання в організмі — це не раптово виниклий сьогодні епізод, а процес, що давно йде.
[ читати далі... ]

Соя м’ясо не замінить

М'ясо — другий після материнського молока продукт, під який ідеально «підстроєний» наш організм. Амінокислотний склад білка м'яса, молока, яєць ближче до амінокислотного складу органів і тканин людини.
[ читати далі... ]
Різне
Ну і пика ж у тебе, Шарапов!

Ну і пика ж у тебе, Шарапов!

Схоже, ми ще довго житимемо в полоні різноманітних ідеологічних міфів, які щедро наплодив більшовицький агітпроп за 70 з гаком років свого існування.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com