Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«Вчителько моя, зоре світова»

«Вчителька моя, зоре світова...» Ці теплі й проникливі слова відомого українського поета по-особливому сприймаються всіма поколіннями колишніх учнів у переддень Дня працівників освіти. І звичайно ж, згадуються вчителі. І перша, й ті, що вели по життю кожного з нас.

Напередодні свята редакція запропонувала відомим в Україні людям розповісти про своїх Учителів. І одним із перших на цю пропозицію відгукнувся проректор МАУП з наукової роботи Микола Головатий: «У своєму життя я мав немало чудових вчителів, однак на вибір професії вплинула вчителька історії Марія Іванівна Львова. У сьомому класі вона викладала нам історію Стародавнього Світу. Якось на уроці я відмовився відповідати на запитання про богів Олімпу – скільки їх було, і хто чим володів й займався, скепкувавши, для чого, мовляв, це треба. Тоді я отримав першу двійку. Без будь-яких нотацій Марія Іванівна кожного уроку спокійно запитувала мене скільки богів Олімпу я знаю і хто вони були. Так я заробив вісімнадцять двійок поспіль, аж поки не вивчив усіх 20 богів Олімпу, починаючи із великого Зевса. Я назвав імена усіх богів і отримав «відмінно» з історії за чверть. Після служби в армії я вступив на… історичний факультет університету і першу дисертацію захистив на звання кандидата історичних наук.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com