Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Земля нас врятує

Земля нас врятує

БАНКИ ПРОЛОНГУВАЛИ КРЕДИТИ АГРАРІЯМ
[ читати далі... ]
Актуально

Луценко на черзі?

Після відставки голови міністерства закордонних справ Володимира Огризка кадрова петля затягується на шиї і міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, пише газета «Сегодня».
[ читати далі... ]

ВВП: мінус 12%

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor«s чекає падіння ВВП України в 2009 році на рівні 12%. Про це заявив провідний аналітик з суверенних кредитних рейтингів у Росії, Казахстані і Україні рейтингового агентства S&P Френк Гілл. Це найпесимістичніший прогноз відносно економіки України. Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд допускав падіння ВВП на рівні 8-10%.
[ читати далі... ]
СБУ ВПІЙМАЛА суддю-хабарника

СБУ ВПІЙМАЛА суддю-хабарника

Служба безпеки України затримала колишнього голову львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича.
[ читати далі... ]
Залізниця подорожчала

Залізниця подорожчала

З понеділка в Україні подорожчав проїзд залізничним транспортом у внутрішньому сполученні.
[ читати далі... ]

Ядерна зброя в Криму?

Перший командувач ВМС України, віце-адмірал Борис Кожин не виключає наявності ядерної зброї на об’єктах і кораблях Чорноморського флоту Російської Федерації, розташованих у Криму, повідомляє прес-служба Української народної партії (УНП), до якої належить Кожин.
[ читати далі... ]

В ООН переживають

Члени робочої групи ООН по довільним затриманням стурбовані «нестримною» корупцією в правоохоронній системі України.
[ читати далі... ]
Скасовують «необ’єктивні обмеження швидкості»

Скасовують «необ’єктивні обмеження швидкості»

Український уряд в кінці минулого тижня вніс зміни до Правил дорожнього руху (ПДР) в частині швидкісних обмежень для автотранспорту.Відповідну постанову Кабінету міністрів прийняв на засіданні уряду 5 березня.
[ читати далі... ]

«Розшукується кіт Яша. Прикмета — викапаний хазяїн»

Наш співвітчизник, надзвичайно талановитий сатирик Фелікс Кривін колись, ще в середині минулого століття пророчо констатував: «Від великого до смішного один крок!» — ска­зав Наполеон. І не зробив цього кроку. Але у нього віднайшлись послідовники».
[ читати далі... ]

Без гарантій

Фонд гарантування внесків фізичних осіб відмовився гарантувати депозити вкладників, що ризикнули понести кошти в банки з тимчасовими адміністраціями, — «Надра», «Національний кредит», «Одеса-банк», «Причорномор’я». Разом з ними в категорію тимчасових учасників фонду переведено «Фінансовий Союз Банк», що вирішив судитися з фондом. Не дивлячись на санкції фонду, банки мають намір залучати кошти, пише «КоммерсантЪ-Украина».
[ читати далі... ]

46 мільйонів за межею бідності

Економічна криза може залишити цьогоріч за межею бідності 46 млн людей в усьому світі. Такі дані нової доповіді Світового банку, повідомляє ИТАР-ТАСС із посиланням на газету Washington Post.
[ читати далі... ]
Погрожують війнами

Погрожують війнами

Керівництво щонайменше трьох країн виступили з різкими заявами, в яких містилися погрози оголошення війни.
[ читати далі... ]
Діалоги
Економіка
Як рятуватиме себе будівельна олігархія

Як рятуватиме себе будівельна олігархія

Мені якось забракло часу розібратися — що ж такого особливого мі­ститься в Законі України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», прийнятому наприкінці 2008 року, і чи допоможе він видряпатися з нинішньої економічної кризи. Але коли з’явилась така можливість і я уважно, як кажуть, з олівцем у руках, прочитав цей закон, то просто жахнувся... Зразу прийшов на думку вислів: кому вій­на, а кому рідна мати...
[ читати далі... ]
Погляд

Що стоїть за рапортами про виконання бюджету

Казначейство України відрапортувало про чергове перевиконання загального фонду державного бюджету за лютий — плановий показник цього разу перевищено на 2,4 відсотки.
[ читати далі... ]

Імпорт впав

Імпорт товарів до України вперше за декілька років упав у 2,2 раза. Якщо тенденція збережеться, бюджет щомісячно втрачатиме від 250 до 500 мільйонів гривень. Стрімке падіння імпорту товарів зафіксувала Державна митна служба.
[ читати далі... ]
Чи потрібен бар’єр для «чужих грошей»?

Чи потрібен бар’єр для «чужих грошей»?

Щодо концепції світових грошей стаття «Потрібна нова концепція грошей» (Персонал Плюс №4,№5.), дійсно проблема існує. Але проблема в грошах, чи проблема в захисті національних інтересів від зовнішнього втручання чужих грошей, незалежно від їх походження?
[ читати далі... ]

Премії присуджено

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 117/2009
Про присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка

[ читати далі... ]
Духовний вимір
«СТРУНА МОЯ ПЕРША ОЗВЕТЬСЯ…»

«СТРУНА МОЯ ПЕРША ОЗВЕТЬСЯ…»

«До тебе, Україно,
наша бездольная мати,
Струна моя перша
озветься…»

(Леся Українка,«Сім струн»)

[ читати далі... ]

На захист Кобзаря

Відзначаючи 195-річчя світлої днини — народження нашого найвидатнішого поета-патріота Тараса Шевченка, хотілось би в його честь писати лише про високе і радісне. Одначе, на жаль, доводиться вести мову і про економічну кризу, і про наші негаразди в суспільно-громадській злагоді та про боротьбу за наші українські цінності і ідеали.
[ читати далі... ]

фрагменти болю і любові

Тарас Григорович у спогадах сучасників
[ читати далі... ]
Урок історії
Долаючи міфи

Долаючи міфи

Проблема визначення того, якою мірою економіка України була готова до самостійного розвитку напередодні незалежності, є важливою із політичної та історичної точок зору. Аргументи про те, що в Україні в разі отримання незалежності економічна ситуація могла шви­дко покращитися, були широко використані політиками, але це була, на жаль, напів­правда.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Психолог: більше ніж професія

Психолог: більше ніж професія

Актуальність деяких професій стає все більшою в умовах зростаючої складності світу та прискорення науково-технічного прогресу. До таких спеціальностей належить і професія психолога. Сьогодні, коли суспільні процеси стають більш динамічними, часто виникають напружені ситуації у взаєминах між людьми, в колективах та родинах. У зв’язку з дефіцитом спілкування підвищилася  роль психологічних знань, їхнього прикладного аспекту. Про те,  чи існує потреба у кваліфікованій психологічній допомозі розповів завідувач кафедри загальної та практичної психології кандидат психологічних наук, професор Олена Леонтіївна Туриніна.
[ читати далі... ]
Переможці вже відомі

Переможці вже відомі

У рамках проведення Міністерством освіти і науки України щорічного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та з метою активізації науково-дослідної роботи студентів і створення умов для її творчого зростання в Інституті соціальних наук і самоврядування Г.А.Алієва МАУП був проведений Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з вікової і педагогічної психології.
[ читати далі... ]
Центральна юридична клініка

Центральна юридична клініка

Студентський юридично-консультаційний центр «Центральна юридична клініка» є навчально-практичним підрозділом Інституту права ім. князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом. Діяль­ність юридичної клініки є частиною навчального процесу. Мета роботи центру — закріплення та поглиблення теоретичних знань студентів, які вони здобули при вивченні фахових навчальних дисциплін. Працюючи у юридичній клініці студенти отримують досвід і навички майбутньої професії «юрист». Тут вони формують професійні уміння для прийняття самостійних рішень, що так необхідно для роботи юриста.
[ читати далі... ]
Автосалон

Кабмін хоче підняти акциз на дизельне пальне

Законопроект, який передбачає збільшення акцизного збору на дизельне пальне з 35 до 95 євро за тонну, враховуючи вміст в ньому сірки, був поданий Кабінетом міністрів у Верховну Раду.
[ читати далі... ]

600-сильний Infiniti Essence

Nissan відзначає ювілей люксового бренду Infiniti гібридним купе.
[ читати далі... ]

Завойовник Європи

Трехдверний Hyundai i20 хоче завоювати Європу. Його вартість в Європі починатиметься від 12 000 євро. Пяти- або трьохдверний хетчбек? Перший — зручніший і практичний, другий — стильніший і динамічніший. Hyundai це добре розуміє, тому вслід за п’ятидверним i20 представляє його трьохдверну версію. Прем’єра відбулася на автошоу в Женеві.
[ читати далі... ]
Особливий жеребець

Особливий жеребець

Цього року відвідувачам Женевського автосалону повезло — біля стенду Ferrari як ніколи багато прем’єр. Сюди, нарешті, приїхала California щоб вперше виступити на Європейській сцені. Привезли і чемпіона F2008, що завоював минулого року Кубок Конструкторів в «Формулі-1», і випущений на честь такої знаменної події родстер F430 Scuderia Spider 16m.Тут же і купе F430 Scuderia, і шикарний 612 Scaglietti. Але на них лише злегка кидають погляд, поки мчать до одного з шоу-стопперів автосалону...
[ читати далі... ]

Нас чекають нові неприємності

За останні півроку автомобілісти відчули на собі декілька підвищень цін на паливо, драконівські штрафи і величезний тра­н­спортний збір.
[ читати далі... ]
Здоров`я
Хто «кришує» незаконну торгівлю трамадолом?

Хто «кришує» незаконну торгівлю трамадолом?

Правозахисники заявляють, що столична міліція не реагує на випадки незаконного продажу трамадолу у низці аптек Києва і звинувачують міліціянтів у фактичному «кришуванні» незаконної торгівлі лікарськими наркотичними засобами у столиці.
[ читати далі... ]

Нанотехнології проти раку

Найдрібніші люмінесцентні наночастинки зможуть точно визначити місцезнаходження ракової пухлини і доставити до неї необхідні ліки, заявили Каліфорнійські дослідники. Більшість наноматеріалів є токсичними, однак розробка біологів з університету Каліфорнії в Сан-Дієго не тільки не розпадається до шкідливих побічних продуктів, але й має низку інших позитивних якостей, повідомили представники університету.
[ читати далі... ]

Найдревніший мозок

Вчені, використовуючи складну рентгенівську томографію, виявили копалини окам’янілого мозку віком 300 мільйонів років. Зазвичай нервові тканини дуже погано перетворюються у скам’янілості і не можуть зберігатися протягом такого тривалого періоду часу.
[ читати далі... ]

Новий рентгенапарат Інтегрон SЕ

Новий рентгенапарат Інтегрон SЕ спільного виробництва Україна-Італія для діагностування ургентних хворих встановлено в Харківській міській клі­нічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги імені О. Мещанінова.
[ читати далі... ]

Ветслужба утилізує імпортне м’ясо

Ветеринарна служба України утилізує понад 4 тис. тонн імпортованого м’яса через невідповід­ність якості.
[ читати далі... ]

Обмежать продаж підліткам ром-коли?

Народний депутат України, заступник голови партії «Єдиний центр» Леся Оробець закликає колег абстрагуватись від партійної та фракційної приналежності під час розгляду законопроекту Миколи Томенка, Наталії Королевської та Євгена Суслова (БЮТ), яким передбачено радикальне обмеження продажу і споживання слабоалкогольних напоїв підлітками.
[ читати далі... ]

Просять гроші на ліки

Влада Житомирської області просить уряд виділити 674 млн. грн. на забезпечення громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, безкоштовними ліками.
[ читати далі... ]
Інакша історія
Гра в Чапаєва по-сталінському

Гра в Чапаєва по-сталінському

Командира 25-ї піхотної дивізії Червоної Армії Василя Івановича Чапаєва вбивали щонайменше три­чі. Перший раз — фізично, у 1919-му році, в бою під станицею Лбищенська, де він разом зі своїм штабом втрапив у пастку через бездарність свого безпосереднього начальника — командуючого фронтом Фрунзе.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com