Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Завойовник Європи

Трехдверний Hyundai i20 хоче завоювати Європу. Його вартість в Європі починатиметься від 12 000 євро. Пяти- або трьохдверний хетчбек? Перший — зручніший і практичний, другий — стильніший і динамічніший. Hyundai це добре розуміє, тому вслід за п’ятидверним i20 представляє його трьохдверну версію. Прем’єра відбулася на автошоу в Женеві.

Зовні новинка практично ідентична п’ятидверному i20, хіба що немає пари дверей. Корейський автовиробник бачить покупцями «трехдверки» i20 «молодих професіоналів без дітей». Для новинки також пропонується три варіанти оснащення: Classic, Comfort і Style. Автомобіль оснащується одним з трьох бензинових двигунів на вибір: 1,2-літровим потужністю 78 к.с., 1,4-літровим потужністю 100 к.с. або 1,6-літровим потужністю 126 к.с. Як дизельний силовий агрегат пропонується 1,6-літровий потужністю 115 к.с. Витрату найкомпактнішого 1,2-літрового мотора складає 5,2 літра на 100 км. Двигуни відповідають екологічному стандарту Євро-4.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com