Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Телеуніверситет МАУП: дистанційне навчання — реальність сьогодення

Телеуніверситет МАУП: дистанційне навчання — реальність сьогодення

Протягом двадцяти років існування Міжрегіональна Академія управління персоналом здобула значний досвід у провадженні нових освітніх технологій. Одне з пріоритетних місць в цьому досвіді належить розвитку відкритих форм навчання, таких як заочна, дистанційна, кореспондентська та інші. Важливе значення в забезпеченні якості цих форм відіграє навчально-методичний доробок Академії, що дозволяє студентам самостійно опановувати навчаль­ні програми, здобувати знання та практичні навички. Керівництво Академії нині орієнтується на інновації, тому використанням інтернету та телекомунікаційних технологій шляхом організації дистанційного навчання не є випадковим.
[ читати далі... ]
Актуально

Фальшиві Ліки

Співробітники СБУ прикрили діяльність найкрупнішого підпільного синдикату, який виробляв підроблені ліки. Його підприємства знаходилися в Києві і Чернігові, штампували там препарати, що найбільш мали попит, від бронхіту, пневмонії, астми, нежиті і навіть сердцевої недостатності.
[ читати далі... ]

МВФ задоволений

Міжнародний валютний фонд вважає, що Національний банк України ефективно стримує інфляцію. Про це повідомив постійний представник МВФ в Україні Макс Альер: «Рік тому інфляція складала близько 30% за рік при ревальвації гривни. Зараз, попри значну девальвацію, інфляцію вдалося збити до 15%».
[ читати далі... ]

Пристрасті по євро-2012

1 вересня фракції Партії регіонів і БЮТ подолають вето президента Віктора Ющенка на закон про фінансування Євро-2012. Про це заявив в інтерв’ю агентству УНІАН нардеп Михайло Чечетов.
[ читати далі... ]

АЗС втрачають клієнтів, але тримають ціни

Середня ціна на бензин А-95 у першій декаді серпня не перевищить 6,8 гривні за літр. Але якщо європейські котирування найближчим часом повернуться на липневі позиції, то в Україні нинішня роздрібна вартість пального зафіксується до кінця літа. Пояснити, що відбувається сьогодні на ринку нафти, не під силу, мабуть, нікому. У кінці липня ціни на сировину спантеличили усіх — і аналітиків, і учасників сектора.
[ читати далі... ]

Лист з Росії

Президент Росії Дмитро Медведєв направив послання президентові України Віктору Ющенку, в якому повідомив, що «в умовах антиросійського курсу українського керівництва мною прийнято рішення відкласти приїзд в Україну нашого нового посла». «Конкретні терміни будуть визначені пізніше, з урахуванням реального розвитку російсько-українських відносин», йдеться в посланні російського президента.
[ читати далі... ]

Слони на складі порцеляни

Нещодавно всі українські ЗМІ винесли до переліку НАЙВАЖЛИВІШИХ подій повідомлення з Белграду про те, що тамтешні бродячі собаки покусали депутатку Скупщини (парламенту) неподалік від самого парламенту. Воно, звісно, ­— щеняча радість з приводу того, що корова здохла не у нас, а у сусіда, є основною рисою менталітету пересічних українських журналістів. Але ми не про це. Навіть така маргінальна інформація у справжньої «акули пера» повинна викликати однозначну реакцію: а чи не станеться це завтра з нашою великою рогатою худобою?
[ читати далі... ]

Будівництво АЭС у Білорусі уже реальність

Росія і Республіка Білорусь погодили проект угоди між урядами двох країн про співпрацю при спорудженні білоруської АЕС. Про це йдеться в повідомленні генерального підрядника будівництва АЕС ЗАТ «Атомбудекспорт» за підсумком проведеної спільної наради представників двох країн.
[ читати далі... ]

Приклад співпраці

Кораблі Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR сьогодні вранці вийшли з болгарського порту Варна і взяли курс на Севастополь (Україна).
[ читати далі... ]

Гріх байдужості

Так завжди буває перед складними моментами національного вибору. Українство охоплює внутрішня боротьба, яка завершується черговим наближенням до істини в розумінні себе і своєї історії.
[ читати далі... ]
НАРИСИ НАШИХ ДНІВ
ГЕРМАНІВСЬКИЙ ГЕРОДОТ

ГЕРМАНІВСЬКИЙ ГЕРОДОТ

Найважче писати історію патріотові
Олесь Воля, з книги «Піраміда духу»

[ читати далі... ]
Людина

ЗА ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ...

Тоді, в дев’яностому році минулого століття, Спілка письменників животріпотіла, мов болючий енергетичний нерв. Для тих, що мали в серці хоч краплину совісті й патріотизму, наївно здавалося, що ось-ось настане святая воля-воленька, і ми, браття-українці, «запануєм у своїй сторонці». Як не трагічно й на сором наш усвідомлювати, Україна й досі не н а ш а, а українці не лише не кермують державою, а на десятиліття підступно відсторонені від реального впливу, щоб запобігти геноцидній ситуації, коли саме українського етносу меншає до катастрофічної межі.
[ читати далі... ]
Нам пишуть

Вічний Символ самостійництва

Коли хтось підноситься над масами, народ з часом творить про нього легенду, яка, як правило, недостовірна. Але в той же час це і є та ідеальна сума сподівань народу, яку втілила ця особистість. І це стосується сподівань не лише сучасників героя, а й минулих і подальших поколінь. Так сталося і з легендарним гетьманом Іваном Мазепою, який завше був індикатором українськості у сус­пільстві. І зараз, якщо ви хочете визначити політичні орієнтири опонента, запитайте його про Мазепу і чекайте на реакцію. Далі можна визначати рівень інтелектального розвитку людини і відповідно будувати бесіду. Цікаво ось що: якщо людина називає Івана Мазепу «измєнником», з точністю до 100% можна прогнозувати абсолютне несприйняття всіх ваших аргументів. Вас просто не будуть слухати. Ось тут розумієш всю потужність радянсько-комуністичної пропаганди, яка і 20 років після розпаду Союзу, в умовах повної свободи думки, стійко продовжує утримувати свої кордони в головах людей.
[ читати далі... ]
Погляд
Термоядерний детектив

Термоядерний детектив

В останні дні в російських ЗМІ з’явилися надзвичайно цікаві розсекречені архівні документи щодо роботи над створенням радянської атомної бомби. Нагадаємо, що 24 серпня цього року минає 60 років її випробування.
[ читати далі... ]
НАМАЛЮЙТЕ, ДІТИ, ПРАПОРЕЦЬ!

НАМАЛЮЙТЕ, ДІТИ, ПРАПОРЕЦЬ!

Цей випадок я несподівано згадав, коли ми, четверо авіаінженерів, виїхали на «Ниві» на Хрещатик і раптом побачили на щоглі перед міською радою перший жовто-блакитний прапор незалежної України. Ми всі, два українці, росіянин та єврей, одночасно вигукнули від захоплення. Люди в інших автомобілях також були радісні та веселі, а деякі водії що сили натискували на сигнал.
[ читати далі... ]
Подорожі
Пшемисль — місто Королівське

Пшемисль — місто Королівське

Нещодавно мені довелося побувати у Прикарпатському воєвод­стві Польщі, а саме — у Пшемислі. Моїм екскурсоводом став Пйотр Слаби, президент Пшемиcльської агенції регіонального розвитку, який показав й околиці міста, які рясніють історичними пам’ятками. Чимало пам’яток нашим сусідам вдається повернути до життя завдяки коштам спеціальних фондів Європейського Союзу.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Екологія — мета спрямування зусиль сучасних і майбутніх вчених

Екологія — мета спрямування зусиль сучасних і майбутніх вчених

Ми живемо в епоху докорінних перетворень, що змінюють соціальну картину світу і відводять суттєву роль розвитку науки. За минуле століття її значення зросло, вона перетворилась на природну виробничу силу суспільства і стала невід’ємною частиною сучасного прогресу. Процес наукового пізнання потребує подальшої диференціації та інтеграції наукового знання і сама наука перетворилась у великий складний механізм. В цих умовах питання подальшого розвитку науки, підвищення ефективності наукових досліджень набули принципово нову форму не тільки для науки а й суспільної практики.
[ читати далі... ]

За успіхи у дослідженні народної медицини

Днями у МАУП було вручено чергове вчене звання «Професор МКА» Лідії Бабенко-Линник, як підтвердження її досягнень і заслуг у галузі науки і педагогіки.
[ читати далі... ]
Автосалон

Десять помилок, які роблять новачки за кермом

«Існує ряд чинників, які ведуть до збільшення числа аварій за участю молоді. Серед них можна відзначити відсутність досвіду, паніку у разі виникнення екстремальної ситуації, неуважне водіння, бажання похизуватися перед друзями. Ми сподіваємося, що, усвідомивши небезпеку здійснення цих помилок, юні автомобілісти рідше потраплятимуть в аварії» — заявляє Гері Цифрін, засновник DriversEd.com.
[ читати далі... ]

НЕРВОВІ ВОДІЇ

За останні декілька тижнів, за даними Департаменту ДАІ України, відбулися чотири напади на інспекторів, а з початку року — близько десяти.
[ читати далі... ]

Якщо вас зупинило ДАІ

Якщо вас зупинив інспектор ДАІ і почав складати протокол, не дивлячись на ваші запевнення, що прилад «привласнив» вам швидкість іншого автомобіля, то...
[ читати далі... ]
Підставні жертви ДТП заробляють

Підставні жертви ДТП заробляють

«Хитруни наглядають авто ціною в 20—50 тисяч доларів. На суперкруті джи­пи і авто преміум-кла­ссу не зазіхають — бояться. Шахрай вибирає авто, яке їде нешвидко, частіше в крайній правій смузі близько узбіччя. Нібито переходячи дорогу, «пі­шохід» раптом падає на капот. Зовні все виглядає, ніби водій збив людину. В більшості випадків шокований водій вибігає з машини, і бачить, що «потерпілий» приходить до тями.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Сигнал для лікування

Непритомність часто пов’язують з повною втратою свідомости. Однак це далеко не завжди так. Буває, що людина не може розмовляти, реагувати на дії оточуючих, проте все чує і розуміє. Як правило, цей стан трапляється внаслідок спазму судин та перезбудження блукаючого нерва, який є в усіх частинах людського організму. А причини цього можуть бути різні. Тож інколи непритомність можна легко усунути, а інколи вона є сигналом для серйозного лікування. Спробуємо вам допомогти розібратися у ситуації.
[ читати далі... ]
Уникнути харчових отруєнь

Уникнути харчових отруєнь

Осінь — пора збирання врожаю і заготівлі продуктів на зиму. При закупівлі, зберіганні та приготуванні консервацій треба дотримуватися правил не лише щодо герметичності та стерильності тари. Заражені мікроорганізмами-збудниками хвороб — продукти при вживанні нерідко спричиняють харчові інтоксикації. Найбільш небезпечними серед них є ботулізм та сальмонельоз.
[ читати далі... ]

Телебачення псує дітей

Перегляд телевізора шкодить здоров’ю дітей значно більше, ніж передбачалося, стверджують учені з Університету штату Мічіган (США).
[ читати далі... ]

Ожиріння шкідливе... для гаманця

Ожиріння — це не тільки шкідливо для здоров»я, але і для гаманця, стверджують американські медики. Згідно з останніми дослідницькими даними, близько 10% всіх медичних витрат в сучасному світі так чи інакше пов’язані з боротьбою з ожирінням або надмірною вагою, повідомляє видання CyberSecurity.
[ читати далі... ]
Спорт проти раку

Спорт проти раку

Щоденні інтенсивні фізичні навантаження протягом всього 30 хвилин сприяють скороченню ризику виникнення ракових захворювань у людини на 50%, повідомили фінські дослідники з університетів міст Оулу і Куопіо.
[ читати далі... ]
Різне
Хто породив монстра?

Хто породив монстра?

Літо нинішнього року багате на знакові ювілеї, які вперто не помічають наші «незалежні» ЗМІ. Без усякого фактично резонансу минула 95-а річниця Першої Світової війни. А це дивно, дуже дивно. Бо громадянська війна в Україні розпочалася не в січні 1918-го року, а в серпні 1914-го, коли на полях, в лісах і перед­гір’ях Волині, Галичини, Буковини і Прикарпаття зійшлись у смертельному герці УКРАЇНЦІ, зодягнені в мундири армій російського царя та австро-угорського цісаря. Схоже, комусь дуже залежить, аби ми, як народ і нація, й досі брали на свої душі гріх братовбивства.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com