Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

За успіхи у дослідженні народної медицини

Днями у МАУП було вручено чергове вчене звання «Професор МКА» Лідії Бабенко-Линник, як підтвердження її досягнень і заслуг у галузі науки і педагогіки.

Відповідно до атестаційно-експертного висновку Української асоціації народної медицини від 24 червня 2003 р. № 3597 Комітетом з питань народної і нетрадиційної медицини Міністерства охорони здоров’я України Лідії Бабенко-Линник видано спеціальний дозвіл, що підтверджує відповідність кваліфікаційним вимогам для провадження медичної діяльності в народній і нетрадиційній медицині методом біоенергоінформотерапії при лікуванні захворювань органів дихання та серцево-судинної системи.

Крім того, пані Бабенко-Линник має звання Гранд-доктор філософії в галузі еніопсихології з 2003 року.

Протягом тринадцяти років вона плідно займається педагогічною роботою в загальноосвітніх і вищих навчальних закладах освіти, у тому числі протягом п’яти років у Європейській Інформаційній Академії у Чехії. Здобувач має 23 публікації, з них 10 наукових і 13 навчально-методичного характеру.

Викладає основні навчальні та спецкурси: Довголіття — це реально; Активована вода і медицина; Комплексна програма оздоровлення і омолодження організму; Травми і їх корекція; Лікування суглобів.

За період роботи на кафедрі пані Бабенко — Линник зарекомендувала себе професійно підготовленим фахівцем, яка має глибокі знання в галузі медицини, вільно володіє методикою проведення занять і спроможна розв’язувати наукові проблеми на високому професійному рівні.

Кафедра безпеки життєдіяльності і медицини рекомендувала Лідію Іванівну Бабенко-Линник до присвоєння їй вченого звання «Професор МКА» по кафедрі «Медичного та екологічного менеджменту». Днями пані Бабенко-Линник особисто завітала до Академії і отримала диплом про присвоєння їй вченого звання «Професор МКА».

Диплом урочисто вручила здобувачеві генеральний директор МКА Зоя Козленко та представник Миколаївського політехнічного інституту професор Володимир Халамендик. У церемонії вручення також взяв участь професор МКА Олександр Павлович Ярковой.

Як відомо, Міжнародна Кадрова Академія представляє інтереси багатонаціональної освітянської спільноти, сприяє підвищенню освітянського рівня, забезпечує підприємства кваліфікованими спеціалістами, надає вчені звання і ступені відповідно до міжнародних стандартів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com