Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Актуально
Новий транш і гра триває!

Новий транш і гра триває!

Міжнародний валютний фонд 5 листопада 2008 року схвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту в обсязі 16,43 млрд. доларів США для зміцнення довіри у фінансовому секторі та допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи.
[ читати далі... ]

Захопили деражадміністрацію

Працівники ТОВ «Херсонський машинобудівний завод» (ХМЗ) захопили перший поверх будівлі Херсонської обласної державної адміністрації і обласної ради.
[ читати далі... ]

Право має право...

Нинішня українська політична криза, на наше переконання, сягає корінням не в події останніх місяців і навіть не в 2004-й рік, як стверджують певні політологи, а в рік 1996-й. Саме тоді, фактично в останні хвилини перед прийняттям загалом професійно виваженого проекту Конституції, під тиском тодішніх «лівих» і центристів було внесено ряд поправок, котрі власне й запрограмували те, що зараз діється на самих вершинах української влади і біля її низин.
[ читати далі... ]

Пікировка президентів

Перший Президент України Леонід Кравчук закликав нинішнього главу держави Віктора Ющенка добровільно подати у відставку та оголосити дострокові президентські вибори.
[ читати далі... ]

Як рятували «Фаїну»

Левову частку витрат - а це декілька мільйонів доларів - на звільнення українських моряків судна «Фаїна» профінансував підприємець і меценат Віктор Пінчук. Це були його особисті кошти, які він як засновник благодійного фонду вирішив надати для того, щоб звільнити екіпаж. Про це заявив глава Секретаріату президента Віктор Балога, повідомляє прес-служба глави держави.
[ читати далі... ]

Пенсії — в безпеці

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний стверджує, що бюджет Пенсійного фонду є збалансованим і не викликає побоювань у зв‘язку з можливим виникненням дефіциту коштів.
[ читати далі... ]
Бунтівні солдати вбили президента

Бунтівні солдати вбили президента

Президент Гвінеї-Бісау Жоао Бернардо Вієйра був убитий при спробі залишити свій будинок в столиці країни. Вбивцями стали солдати, які вважали своїм лідером главу Генерального штабу Тагме На Вайє, який загинув декількома годинами раніше.
[ читати далі... ]
Озеро світязь може зникнути

Озеро світязь може зникнути

Унікальні Шацькі озера можуть зникнути через видобуток крейди на сусідньому кар’єрі.
[ читати далі... ]

Звільнили сім тисяч

На Макіївському металургійному заводі звільнено сім тисяч з дев’яти тисяч працівників, повідомив перший заступник голови Конфедерації незалежних профспілок України Анатолій Акімочкін.
[ читати далі... ]

Пекін проти незалежності Тибету

Влада Китаю знову заявила про те, що не допустить незалежності Тибету.
[ читати далі... ]

Судова влада під євроконтролем

Страсбурзький суд з прав людини вимагає від Росії протягом шести місяців прийняти законодавчі заходи для усунення тривалих затримок виконання судових рішень.
[ читати далі... ]

Ослабити напругу на кордоні

Північна Корея і миротворці ООН під керівництвом США, які базуються в Південній Кореї, почали військові переговори з метою ослабити напругу на кордоні. За словами представників «блакитних касок», це перша подібна зустріч за останні шість із гаком років, передає Бі-Бі-Сі.
[ читати далі... ]
Діалоги
Дороги, що виводять з кризи

Дороги, що виводять з кризи

Via — et via, дорога — це життя, мовили колись давні греки, а не менш мудрі, вважаю, українці оддавен казали, що везе не кінь, а дорога. І скільки б не минало часу, істина ця потверджується в новітніх поколіннях. Хто ігнорує її, — сповна пізнає лихо бездорожного буття, яке незрідка обертається національною трагедією. Не виняток — і нинішні українські умови, життя в кризовому антуражі, коли, попри весь драматизм ситуації, треба відроджувати країну та її економіку.
[ читати далі... ]
Людина

Він жив і лікував українську душу

Ім’я Юрія Олексійовича Єненка, тобто формування його світогляду, громадянська позиція, внесок у розвиток гуманітарних цінностей, зокрема літератури, публіцистики, науки, живопису, освіти, музейної справи і, звісно ж, медицини ще потребуватимуть не одного спеціального дослідження. Академік НАН України Іван Дзюба наголосив: «Тут хочеться назвати ще одного подвижника української культури, на жаль, уже небіжчика, — лікаря-онколога з Луганська Юрія Олексійовича Єненка, який створив унікальний журнал «Архіви онкології», а за час свого нетривалого перебування на посаді заступника голови обласної держадміністрації (1992 — 1994) організував видання альманаху «Бахмутський шлях», відновив музей Бориса Грінченка, вів радіопередачі «Літературна карта Донбасу».
[ читати далі... ]
Фінанси

Евакуація фінансового сектора

Державні банки — це безвідмовна прислуга урядів у багатьох країнах, не лише в Україні. Окрім сервільності та готовності виконати будь-яку забаганку уряду (і зажадати при цьому найменший, далеко не ринковий відсоток за свої послуги), держбанки також відіграють роль синекури для урядових фаворитів. Кожен новий уряд вважає пріоритетним кадровим завданням підсадити в крісло голови правління того чи іншого держбанку свого ставленика, і крісла ці фігурують у матриці розподілу посад на одному рівні з міні­стерськими портфелями та очільництвом у державних монополіях.
[ читати далі... ]
«Важко знайти більш некомпетентний нацбанк»

«Важко знайти більш некомпетентний нацбанк»

Відомий американський експерт, старший науковий співробітник Peterson Institute for International Eco­nomics, а в минулому радник з економічних питань українського, російського та киргизького урядів Андерс Аслунд свого часу пророчив великий економічний поступ Україні та усій Східній Європі, а зараз нещадно критикує Україну та Росію за неграмотну монетарну політику.
[ читати далі... ]

Нас нищать, а ми мовчимо!

Важко в це повірити, але підстав для такого твердження є чимало. Насамперед пригадується, як брудна хвиля недругів та світового глобалізму в особі неукраїнської Верховної Ради України поглинула графу «національність» у паспорті громадянина України. Тобто штучно зліквідувала найголовнішу познаку того, хто ми, звідки і якого роду. Переконливо і влучно сказав про це письменник Володимир Михайловський: «Оті, в яких лице сві­титься, як місяць, а в душі — чорна отрута, уже забрали (віками це не вдавалося) з-під українського серця найсвятіше — національність, яка крізь плин років передавалась нам у спадок разом з душею».
[ читати далі... ]

Рабство чи розвиток?

«Раніше було краще» — говорять комуністи. Та як то було? Комуністичні ватажки розуміли, що для побудови «світлого» майбутнього їм треба розтоптати попередні цінності і опустити людину до рівня дарвінівської мавпи, яка думає лише про виживання.
[ читати далі... ]
Урок історії
Привид калки

Привид калки

У травні 1223 року русичі зазнали фатальної поразки від монголів. Чи можна було її уникнути?
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
«Підстав своє плече державі»

«Підстав своє плече державі»

Традиційні зустрічі у Дискусійному клубі МАУП дають можливість студентам ближче познайомитися з відомими людьми нашого часу. Безцінний досвід і поради науковців, вчених, політиків, культурних і громадських діячів допоможуть молоді розібратися у вирі бурхливого життя держави і суспільства. Цього разу гостем Академії став український письменник, політик, народний депутат України, лауреат Державної премії України імені Т.Шевченка, Голова Спілки письменників України Володимир Яворівський.
[ читати далі... ]
Двері, які завжди відкриті для Вас!

Двері, які завжди відкриті для Вас!

Хтось, можливо, вже давно визначився з майбутнім фахом, а хтось ще й до сьогодні не може обрати бажану професію та ВНЗ, в якому хоче навчатися. Під час вибору навчального закладу важливим фактором є тісне знайомство з системою освіти та основними напрямками роботи ВНЗ. Для того, щоб майбутні студенти змогли знайти відповіді на всі питання, Міжрегіональна Академія управління персоналом традиційно проводить дні відкритих дверей.
[ читати далі... ]
Політика з перших вуст

Політика з перших вуст

Дізнатися про становище, яке склалося в Україні сьогодні і наскільки воно критичне, допоможе живе спілкування з представниками влади. Цими днями почесним гостем Дискусійного клубу МАУП став відомий політик, народний депутат України, людина, яка має чітку державницьку позицію, голова народно-демократичної партії «Собор» — Анатолій Матвієнко.
[ читати далі... ]

Задля якісного осмислення українського історичного досвіду

У Національній академії державного управління при Президентові України створено нову громадську ініціативу «Слухацький клуб НАДУ при Президентові України «Чесне слово».
[ читати далі... ]
Автосалон

Яку музику краще слухати в машині

Асоціація автомобілістів Великобританії, що займається питаннями безпеки дорожнього руху, провела дослідження, в результаті якого було виявлено, що статистика аварій на дорогах безпосередньо пов’язана із музикою, що звучить в салоні автомобіля.
[ читати далі... ]

Подбали про безпеку

У Lexus репутація марки, під якою випускаються автомобілі відмінної якості, але виявляється, і вони не бувають без недоліків.
[ читати далі... ]

Економний корвет

Продажі Corvette Zr1 зразка 2009 року ще не почалися, як вже повним ходом йде обговорення наступного покоління C7, запланованого до випуску в 2012 році. Причому, особливе значення надається ряду проблем, пов’язаних з двигунами Corvette.
[ читати далі... ]

Вертоліт проти заторів

У бразильському Сан-Паулу придумали спосіб боротьби з автомобільними пробками. У місті, де налічується близько 6 млн автівок, щодня з’являється ще 800 нових, а довжина заторів в години пік перевищує 220 км, успішно розвивається повітряна альтернатива наземного транспорту.
[ читати далі... ]

Загроза від возів

Свердловські міліціонери пропонують поширити кримінальну відповідальність за водіння в нетверезому стані на тих, хто напідпитку керує гужовим транспортом.
[ читати далі... ]

Авторинок падає

Український автомо­більний ринок демонструє дедалі гірші показники, причому з кожним місяцем ситуація загострюється.
[ читати далі... ]
Броньований позашляховик

Броньований позашляховик

В американському місті Ськоттсдейл на аукціоні Barrett-jackson представлений броньований автомобіль Knight XV, який виробник називає найзахищенішим і люксовим позашляховиком в світі. Як зазначається в офіційному повідомленні, всього планується випустити 100 екземплярів машини, при цьому кожен Knight XV збирається уручну за 1500 годин.
[ читати далі... ]

Рекорд швидкості

Встановлено новий рекорд швидкості — SSC Ultimate Aero розігнався до 461 км/год
[ читати далі... ]

Електро Smart

Мінікар Smart з електродвигуном від фірми Tesla буде запущений в дрібносерійне виробництво.
[ читати далі... ]
Здоров`я
Які вітаміни нам потрібні?

Які вітаміни нам потрібні?

Якщо ви майже пос­тійно відчуває­те слаб­кість, швидко стомлює­те­ся, зауважуєте, що пам’ять підводить час­тіше, ви погано спите, вранці від­чуваєте втому, — ці симптоми можуть свідчити про те, що вашому організ­мові потрібні вітаміни.
[ читати далі... ]

Новий метод боротьби з ВІЛ

Американські учені розробили принципово новий метод боротьби з ВІЛ-інфекцією, заснований на використанні механізму РНК-інтерференції — вибіркового відключення окремих генів за допомогою інтерферуючих РНК.
[ читати далі... ]

Обмежено продаж пива

27 лютого виконавчий комітет Львівської міської ради на своєму засіданні ухвалив рішення про обмеження на розташування місць продажу у місті алкогольних та тютюнових виробів.
[ читати далі... ]
Підліткове пияцтво

Підліткове пияцтво

Підліткове пияцтво стало національною проблемою для України: по споживанню пива і слабкоалкогольних коктейлів вітчизняні тінейджери перевершили своїх європейських і російських однолітків.
[ читати далі... ]
Інакша історія
В.І. Ленін — почесний «японський городовой»

В.І. Ленін — почесний «японський городовой»

Українські історики, про пресу вже не згадуємо, «проїхали» повз знаменну дату — 105-ту річницю початку російсько-японської війни. А дарма! Бо чимало солдатів, унтер-офіцерів та офіцерів-українців полягло тоді на далеких сопках Маньчжурії, а в тихому подільському селі Круподеринці, що в Погребищанському районі, й досі стоїть біля церкви чи не єдиний на просторах СНД скромний пам’ятник морякам з України, загиблим у бою під Цусімою.
[ читати далі... ]
Різне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com