Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Свято
Вперед, до нових знань!

Вперед, до нових знань!

Напередодні осені МАУП знову зустріла своїх студентів відкривши перед ними двері у День знань.
[ читати далі... ]
Закуліса
Обережно: «спамери»!

Обережно: «спамери»!

Cайт УНІАН як один із лідерів серед новинних Інтернет-ресурсів давно став «підшефним» для людей згаданого фаху з однієї дуже сусідньої країни. Рівень літературної та політичної майстерності, звісно, різниться, але функція одна – «мочити» «хохлів», бандерівців, «Юща», а, загально кажучи, Україну та все, що дає їй можливість ідентифікуватися як незалежній країні. Зі зразками цієї творчості кожен бажаючий може легко ознайомитися в коментарях практично під будь-якою публікацією на тему українсько-російських взаємин. Міняються ніки, тобто псевдоніми «авторів», адреси, регіони, звідки нібито пишуться коментарі. Незмінною залишається лише тональність, термінологія та висновки – «хохли крадуть газ, «хохли – це бандерівці», «оранжоїди», править ними «помаранчева чума», і скоро всі вони там, у своєму Бандерштаті, нарешті загнуться.
[ читати далі... ]

Без’ядерний статус провокує?

Президент України Віктор Ющенко вважає, що слід переглянути Будапештський меморандум, що передбачає гарантії безпеки в обмін на без’ядерний статус країни. Як передає, про це глава держави сказав в Чернівецькому національному університеті ім. Федьковича, відповідаючи на питання журналіста, чи можлива відмова України від без’ядерного статусу для забезпечення своєї безпеки.
[ читати далі... ]

Вибори курсу країни

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що майбутня президентська кампанія в Україні буде складною, а вибори глави держави стануть вибором курсу країни. За його словами, «ця політична кампанія буде дуже складною. Це будуть не просто вибори Президента, це будуть вибори курсу, і, по суті, йтиметься про те, якою буде Україна». Голова ВР переконаний, що вкрай важливим є «збереження демократичного потенціалу». «Головне — щоб Україна працювала, бо риторика щодо внутрішньої і зовнішньої політики країни не замінить практичної роботи», — сказав він.
[ читати далі... ]

ПІШЛА ВЛАДА НА… ГРОМАДУ?

Нещодавно в прадавньому Ржищеві відбулися загальні збори представників громади міста спільно з жителями вулиці Воровського та трудового колективу Ржищівського будівельного технікуму. На цьому велелюдному зібранні обговорювався, зокрема, відкритий лист ради керівників під­при­ємств та установ Ржищева з приводу ситуації, яка виникла через зловживання та порушення чинного законодавства України керівництвом міської влади, міським головою Ремезом В. А. та депутатами міської ради, а також інші важливі питання життя громади.
[ читати далі... ]
Актуально

Збожеволіти? Дзуськи!

Сорок років тому, наприкінці 60-х, населення Києва перевалило за півтора мільйони. Можливості однієї Центральної Станції швидкої допомоги були вичерпані, і ситуацію врятувало створення розгалуженої мережі філій та відділень. Проте, як і до того і ще довгий час по тому, потреби киян у швидкій психіатричній допомозі забезпечувала — і нормально забезпечувала — одна-єдина спеціалізована бригада. До її складу входили лікар найвищої кваліфікації та два фельдшери-професіонали. Робота вважалася важкою і відповідальною. Бригада чергувала добу і відпочивала три доби. Плюс різноманітні пільги, включаючи високі зарплати.
[ читати далі... ]

Чи готові ми до зими?

Вітчизняна енергетика перебуває в глибокій кризі, і абсолютно не готова до зими, заявив в інтерв’ю агентству УНІАН народний депутат України, заступник голови Партії регіонів Андрій Клюєв.
[ читати далі... ]

Угоду про співпрацю у військовій підготовці

Т.в.о. міністра оборони України Валерій ІВАЩЕНКО підписав наказ «Про затвердження угоди між Міністерством оборони України та Генеральним штабом Збройних сил Турецької Республіки про співробітництво у сфері військової підготовки».
[ читати далі... ]

Зустріч у Москві

Україна і Росія мають намір розслідувати питання щодо дії антидемпінгових мит на експорт української трубної продукції до Російської Федерації.
[ читати далі... ]

Буде нова концепція НАТО?

Так звана «Група мудреців» на чолі з колишнім держсекретарем США Мадлен Олбрайт цього тижня розпочала роботу над новою стратегічною концепцією НАТО.
[ читати далі... ]

Знову напруження

Абхазія обіцяє арештовувати грузинські кораблі в нейтральних водах Чорного моря, «подібно до того, як це робить грузинська сторона», повідомив РІА «Новости» міністр закордонних справ Абхазії Сергій Шамба. Так він прокоментував вирок — 24 роки ув`язнення — капітану турецького танкера Buket, який був затриманий грузинськими прикордонниками у середині серпня за звинуваченням у порушенні митних правил в особливо великих розмірах і порушенні правил в`їзду на окуповану територію. Сухумі заявляє, що танкер був затриманий в нейтральних водах.
[ читати далі... ]

Світові ціни на нафту впали

В ході торгової сесії в понеділок, 31 серпня, світові ціни на нафту знову опустилися нижче 70 доларів за баррель, повідомляє Agence France-Presse.
[ читати далі... ]
Погляд

ВІРАЖІ І…МІРАЖІ?

У лютому 1964-го Василь Копистко народився на Чернігівщині, закінчив столичний політехнічний, інженер, координатор міжнародних проектів, має медичну освіту, надзвичайно динамічна й багатогранна особистість. Міг би стати спортсменом, лікарем, а став інженером, згодом спробував себе на громадській стезі, захопився історією. І не менш визначальне, — справжній патріот України, як назвав його в прямому ефірі Національьного радіо один із слухачів програми. В ній Василь Васильович розмірковував про долі визначних історичних постатей України.
[ читати далі... ]

ІЛЛІЧ З ТАЛЬНОГО ПІШОВ УНОЧІ

Колись компартійне керівництво Тальнівського району гордилося, що в райцентрі й багатьох селах найбільше в області пам’ятників Леніну. Коли з проголошенням Незалежності України компартію заборонили, апаратники з приміщення райкому прихопили все ласе і корисне. Бюст свого вождя вони, з ідейної скромності, засунули в куток та ще й носом до стіни. Таким виявилося переконання у вічності вчення.
[ читати далі... ]
Декларування доходів поєднує інтереси держави та громадян України

Декларування доходів поєднує інтереси держави та громадян України

Нещодавно в ДПІ у Голосіївському районі столиці відбувся брифінг начальника інспекції Олександра Миколайовича Кондрашова, в ході якої журналісти були ознайомлені з результатами кампанії декларування доходів 2009 року.
[ читати далі... ]
Барви
НА СЕМИ ВІТРАХ

НА СЕМИ ВІТРАХ

На його картинах багато неба. Бурхливого, часом грізного і невблаганного, а то глибинно-синього зі зграєю лебединих хмар над голубими просторами океану. А ще бурі та урагани, тропічні шторми й руйнівні торнадо, які посилала йому доля на крутих перехрестях житєвих доріг. Усе це з особисто пережитого, і виллється з часом на його живописні полотна, графічні аркуши.
[ читати далі... ]
Корені

Історично гени українців виявилися найміцнішими

Проблемою проблем є питання походження людини, народу, нації, а в ньому й сім’ї як першооснови людського життя, суспільства, держави. Існує немало теорій, на основі яких вчені намагаються знайти на це питання від­повідь.
[ читати далі... ]
Фоторепортаж
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР

Дистанційна освіта в МАУП

Сучасний стан освітньої системи в Україні потребує змін і впровадження нових освітніх технологій, які б зробили знання більш доступними для всіх верств населення. Цьому питанню надають велику увагу у МАУП. Про розвиток систем відкритої освіти у Міжрегіональній Академії управління персоналом розповів проректор з інновацій та регіональної роботи — директор Телеуніверситету МАУП, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Ілліч Яровой.
[ читати далі... ]
Вступаючи в новий навчальний рік

Вступаючи в новий навчальний рік

Напередодні Дня знань у МАУП відбулася розширена Вчена рада Академії. На порядку денному було обговорення готовності Академії до нового навчального року. В ході засідання були підведені підсумки роботи за минулий навчальний рік та обговорені найближчі плани. З початком навчального року співробітників Академії привітав ректор МАУП Захожай Валерій Борисович і висловив вдячність за плідну самовіддану працю.
[ читати далі... ]

Допомагати людям

Динамічний темп сучасного життя є серйозним випробуванням для людської психіки. Напружені умови життя вимагають сьогодні психологічної витримки, стійкості, толерантності та внутрішнього спокою. Тому особливо актуальною зараз є потреба в наданні психологічної допомоги в розв’язанні кризових життєвих ситуацій, сприянні самоактуалізації та розкритті внутрішнього потенціалу людини.
[ читати далі... ]
Автосалон

Нові вимоги ДАІ до номерних знаків

Після набуття чинності змін до ПДР, що дозволяє ДАІ фіксувати порушення швидкісного режиму за допомогою фото і відеопристроїв, автовласники почали винаходити різні способи приховати номерний знак свого авто або спотворити його.
[ читати далі... ]

Ізраїль закрив ринок для китайских машин

В останні місяці щонайменше 3 автоімпортери подали заяви на імпорт до Ізраїлю автомобілів китайського виробництва, але міністерство транспорту не задовольнило жодне з них, повідомляє газета «Глобс». Головною перешкодою до отримання дозволу від міністерства, мабуть, стала невід­по­відність запропонованих для імпорту моделей стандартам захисту пішоходів, введених в Європі в останні місяці.
[ читати далі... ]

Наші «слуги» пересіли на «бентлі»

У керівників мерії — дві автовтрати. Мер позбувся свого знаменитого May­bach, а заммера Ірена Кільчицька — Hammer.
[ читати далі... ]

Lamborghini султана — на продаж

Один з найрідкісніших автомобілів Lamborghini виставлений на торги на одному з онлайн-аукціонів.
[ читати далі... ]

Перший український драгстер

Вперше, за всю автомобільну історію в Україні побудували справжній драгстер! Це не тюнінгований серійний автомобіль, не саморобний автомобільчик схиблених на економії людей, а спра­вжній монстр доріг! Унікальна розробка була реалізована в Харкові.
[ читати далі... ]
Учені встановили, чому люди потрапляють в аварії

Учені встановили, чому люди потрапляють в аварії

За останній час учені істотно просунулися у вивченні причин автомобільних аварій. Тепер ДАІшникам не варто дивуватися, якщо винуватець ДТП скаже, що на нього вплинув запах свіжоскошеної трави і він відвернувся. Це доведено науково.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Нищівний руйнівник

Є люди, і їх немало, які вважають, що чарка спиртного, випита перед їжею, викликає апетит, покращує травлення. Вони вважають, що медики, «як завжди», перебільшують реальну небезпеку, роз’яснюючи, що чарка горілки, келих вина або кружка пива шкідливо відбиваються на діяльності травних органів. Що ж відбувається в нашому організмі насправді?
[ читати далі... ]

Хочеш жити — викинь сотовий

Управління досліджень Європарламенту ще в 2001 році ухвалило «вирок» стільниковому телефону: він викликає «схильність до розвитку епілепсії, ослаблення імунітету, виникнення онкологічних захворювань».
[ читати далі... ]

Впала народжуваність у США

Вперше протягом останнього десятиліття в США зафіксовано зниження народжуваності, пише The New York Times. На думку американських експертів, найбільш вірогідною причиною скорочення числа новонароджених є економічна криза і зростання безробіття.
[ читати далі... ]
Беріївський манкурт

Беріївський манкурт

Що б там не казали колишні беріївські карателі, які маскуються під ветеранів Великої Вітчизняної війни, який галас не здіймали б певні політики, але наказ Сталіна щодо поголовної депортації українців, які перебували на окупованій фашистами території, ІСНУВАВ! І нікуди від цього факту не дінешся. Відомий його номер — 0078/42, а також дата — 22 червня 1944 року. А головне — російські історики ще на початку 90-х років одержали у свої руки ОРИГІНАЛ наказу з відповідними резолюціями головнокомандуючого. Його зберіг один із тих, хто мав безпосередньо відповідати за його реалізацію. Йдеться про відставного генерал-лейтенанта МДБ Василя Семеновича Рясного. Єдиного, хто пережив усіх царів, вождів, генсеків… і сам Радянський Союз!
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com