Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Вперед, до нових знань!

Напередодні осені МАУП знову зустріла своїх студентів відкривши перед ними двері у День знань.

День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

Свято в Академії розпочалося святковим молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця. Молебень транслювався на Площу Знань, де під штандартами інститутів вишикувалися студенти-першокурсники. Урочистий мітинг відкрив ректор МАУП, доктор економічних наук, професор Валерій Захожай, привітавши студентів з початком нового навчального року. Як зазначив ректор МАУП, цього року до лав маупівців приєдналися близько 2,5 тисяч нових студентів денної форми навчання. Нині в структурних підрозділах Академії за різними формами освіти навчаються близько 40 тисяч студентів в Україні та за її межами. Це свідчення динамічного розвитку найбільшого в нашій країні недержавного вищого навчального закладу.

З вітальним словом до першокурсників звернувся Голова Наглядової ради Академії, заслужений працівник освіти України, доктор наук, професор Георгій Щокін: «Дорогі першокурсники, люба наша українська юнь, я щиро вітаю вас зі вступом до багатотисячної родини МАУП, яка завжди відрізнялася сміливістю, оригінальністю, справжнім прагненням до знань. Сьогодні МАУП стає частиною Вашого життя, вашою Альма-матер, під опікою якої ви не лише отримаєте вищу освіту, але й знайдете справжню дружбу і незабутнє кохання. Ми бажаємо, щоб усі ваші бажання і мрії стали реальністю. Нехай вам щастить на цьому шляху і хай допоможе вам Бог!»

Під час урочистої церемонії Герой України, народний депутат України Левко Лук’яненко та Голова українського фонду культури, академік НАН України Борис Олійник вручили студентам-першокурсникам символічний студентський квиток.

Це свято було б неможливим без багаточисленної наукової еліти Академії — професорів, доцентів, викладачів. Величезний досвід, глибокі знання, сучасні технології — все це буде передаватися першокурсникам.

Самі ж студенти також відзначають цей день: на Площі знань виступив танцювальний колектив Академій «Перлина», юні вихованці ліцею «Престиж» та вокальна студія «Глорія», яка традиційно виконала для всіх гімн Академії.

В Міжрегіональній Академії управління персоналом велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню молоді. Виховати не лише спеціаліста, озброєного сучасними знаннями, а й духовну, гармонійно розвинену людину — так бачать в Академії своє завдання. Виступити перед студентами запрошені видатні українці — політики, вчені, поети, письменники. Після посвяти в студенти для всіх першокурсників відбудеться перша лекція — «МИ — УКРАЇНЦІ».

На святкування Дня Знань прибули почесні гості, серед них: радник прем’єр-міністра України Костянтин Ващенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Голиця, Голова українського фонду культури, академік НАН України, письменник Борис Олійник, народний депутат України Юрій Мірошниченко, заслужений тренер України, Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Віталій Пелипенко та інші.

У цей день Академія радо вітала у своїх стінах представників дипломатичного корпусу, почесних гостей з інших країн світу, з якими успішно співпрацює Академія, серед них: Тимчасовий повірений у справах Республіки Ірак в Україні пан Халід Джасім Аль-Шамарі, радник Посольства Азербайджанської Республіки в Україні пані Єгяна Кавказли, радник з торгівельно-економічних питань Республіки Куба в Україні Неліда Герра Морейра, радник Посольства Палестини в Україні пан Мобарек Мусса, перший секретар Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні пан Нгуєн Ван Лонг, перший секретар Посольства Малайзії в Україні пан Рузаймі Мохамад, другий секретар посольства Російської Федерації в Україні Едуард Верт’янов, представник Консульського відділу Посольства Республіки Ліван в Україні пан Тоні Жемаель, консул Посольства Федеративної Республіки Нігерія в Україні пан Шеху Юсуф.

Видатні спортсмени України, які навчаються у МАУП також прийшли у цей день привітати першокурсників: заслужений майстер спорту з богатирського багатоборства, найсильніша людина планети 2004 та 2007 років, студент Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Василь Вірастюк, чемпіон Олімпійських ігор, народний депутат України Ельбрус Тедеєв, заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка Європи та світу, чемпіонка олімпійських ігор 2004 року в Афінах з вільної боротьби, студентка Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Іріні Мерлені. Вони привітали першокурсників з Днем знань, який відкриває світ пізнання, зі святом молодості та надії для тих, хто вперше у житті переступає поріг Академії.

 

Прес-служба МАУП
Фото Миколи Степанця

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com