Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Вступаючи в новий навчальний рік

Напередодні Дня знань у МАУП відбулася розширена Вчена рада Академії. На порядку денному було обговорення готовності Академії до нового навчального року. В ході засідання були підведені підсумки роботи за минулий навчальний рік та обговорені найближчі плани. З початком навчального року співробітників Академії привітав ректор МАУП Захожай Валерій Борисович і висловив вдячність за плідну самовіддану працю.

«Минулий рік був не простим, як для нашої країни, так і для Академії, однак разом ми здолали чимало труднощів, спільними зусиллями ми досягли необхідних результатів», — зауважив ректор.

Структура Академії залишила незмінною: 5 інститутів складають Президентський університет, 41 структурний підрозділ входить до складу Всеукраїнського університету, 15 діючих навчальних підрозділів за кордоном входять до Міжнародного відкритого університету МАУП. Протягом поточного року були створені нові навчально-консультативні центри Міжнародного відкритого університету МАУП у Болгарії та Азербайджані, а також розпочато роботу щодо створення навчально-консультативного центру на базі Московського інституту бізнесу і політики та центру відкритої освіти.

Сьогодні Академія налічує близько 40 тисяч студентів. Протягом вступної кампанії до Академії на денну форму навчання прийшли близько 2,5 тисячі абітурієнтів.

Серед нововведень Академії — впровадження нової електронної системи бази даних. На сьогодні до системи вже введено 317 навчальних плані з урахуванням фактичного контингенту студентів Президентського університету.

Під час Вченої ради було підкреслено здобутки Академії у науковій та науково-методичній діяльності. Зокрема, названо кращі видання за минулий рік: монографія Г. В. Щокіна «Система управління людськими ресурсами», Енциклопедичний словник «Управління людськими ресурсами», створений колективом авторів, та інші видання. У наступному навчальному році планується видання Енциклопедичного словника «Управління вищим навчальним закладом».

Академія — це не лише методична література, навчальний процес і матеріально-технічна база, перш за все — це співробітники, які плідно і самовіддано працюють на ниві освіти, забезпечують роботу навчальних підрозділів, навчають і виховують студентів. Напередодні Дня знань Академія традиційно вшановує своїх працівників. В ході Вченої ради було вручено почесні грамоти Академії та подяки, зокрема нагороджено І.С. Погорєлову, З.У. Борисову, О.Л. Туриніну, А.Г. Андрощук, Е.М. Грищенко та інших працівників Академії.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com