Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Вибори курсу країни

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що майбутня президентська кампанія в Україні буде складною, а вибори глави держави стануть вибором курсу країни. За його словами, «ця політична кампанія буде дуже складною. Це будуть не просто вибори Президента, це будуть вибори курсу, і, по суті, йтиметься про те, якою буде Україна». Голова ВР переконаний, що вкрай важливим є «збереження демократичного потенціалу». «Головне — щоб Україна працювала, бо риторика щодо внутрішньої і зовнішньої політики країни не замінить практичної роботи», — сказав він.

На думку В.Литвина, наразі головне — «знайти консолідовану позицію і спільно працювати». «Для нас питання з питань — забезпечити передбачуваність процесів в Україні в ході президентської кампанії», — наголосив він.

Торкаючись поточних політичних процесів, які відбуваються у Верховній Раді України, керівник українського парламенту зазначив, що «дуже багато часу відводиться на різного роду домовленості», які, на жаль, не завжди виконуються. Проте, підкреслив В.Литвин, «головне, що ми говоримо, знаходимо важкі, складні, але компроміси».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com