Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Зустріч у Москві

Україна і Росія мають намір розслідувати питання щодо дії антидемпінгових мит на експорт української трубної продукції до Російської Федерації.

Антидемпінгові мита на українські труби малого і середнього діаметру Росія ввела на 5 років у грудні 2005 року. Спеціальне мито у розмірі 8% на труби великого діаметру Росія ввела в грудні 2006 року.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства економіки України, про це домовилися міністр економіки України Богдан ДАНИЛИШИН і президент Російської спілки промисловців і підприємців Олександр ШОХІН під час зустрічі в Москві минулого тижня.

Співбесідники відзначили, що для розгляду цього питання необхідний об’єктивний підхід з обох боків.

Окрім того, під час зустрічі Б.ДАНИЛИШИН і О.ШОХІН обговорили діяльність як російського бізнесу на території України, так і українського — на території Росії, відзначивши необхідність їх ефективнішого розвитку. Також було обговорено можливість розвитку співпраці між українськими і російськими промисловцями і підприємцями.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com