Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПІШЛА ВЛАДА НА… ГРОМАДУ?

Нещодавно в прадавньому Ржищеві відбулися загальні збори представників громади міста спільно з жителями вулиці Воровського та трудового колективу Ржищівського будівельного технікуму. На цьому велелюдному зібранні обговорювався, зокрема, відкритий лист ради керівників під­при­ємств та установ Ржищева з приводу ситуації, яка виникла через зловживання та порушення чинного законодавства України керівництвом міської влади, міським головою Ремезом В. А. та депутатами міської ради, а також інші важливі питання життя громади.

Директор Ржищівського будівельного технікуму І. С. Різниченко серед причин, що спонукали міську громаду, очолюваний ним колектив до такого кроку, назвав повне ігнорування міським головою та депутатською групою, яка складає більшість в міській раді, норм чинного законодавства України стосовно земельних відносин. Це призвело до втрати Ржищівським будівельним технікумом земельної ділянки площею 206 га, яка була основним джерелом надходження коштів, необхідних для існування цього навчального закладу.

В обговоренні листа виступив директор Ржищівського БТІ А. О. Зубков, який навів численні факти зловживань депутатами від «більшості» при розподілу земельних ділянок під приватну власність. Ці та інші подібні дії, наголосив він, призвели до втрати довіри виборців до міської ради та голови міста зокрема.

В обговоренні листа виступив також директор ТОВ «Порто-флот» О. Є. Овсієнко. Він розповів присутнім, зосібно, про те, що його підприємство, хоч і знаходиться на території міста, але в бюджет Ржищева гроші не перераховує через те, що депутати від «більшості» не надають погодження на розробку проекту добування річкового піску для потреб підприємства. Тож відповідну сировину доводиться брати за п’ять кілометрів від Ржищева, а тому кошти в це місто не надходять.

Директор фермерського господарства М.В. Біляков розповів про блокування міською владою роботи його підприємства. Водночас повідомив громаду про факти передачі земельної ділянки під посіви вівса міською радою одному з приватних підприємств. При цьому ніякого договору оренди (близько 70 га) не існує. А відтак і в бюджет міста не поступає ні копійки.

В обговоренні відкритого листа директори навчальних закладів міста В. О. Матвієнко, В. О. Гордієнко також навели факти зловживань і порушень законодавства України міською владою та депутатами від «більшості». Як і попередні виступаючі, вони зазначили, що підтримують вимогу щодо дострокового припинення повноважень депутатів міської ради та міського голови. Ця ж думка звучала і в слові багатьох інших виступаючих, її ж записано в рішенні, яке майже одностайно прийняте учасниками зібрання.

 

(Докладніше про подію — в одному з наступних номерів газети)

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com