Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Наші «слуги» пересіли на «бентлі»

У керівників мерії — дві автовтрати. Мер позбувся свого знаменитого May­bach, а заммера Ірена Кільчицька — Hammer.

«Леонід Михайлович — просто геній підприємництва, йому, кажуть, вдалося продати Maybach дорожче, ніж він був куплений. Авто начебто було в статутному фонді «Правекса», — розповів нам депутат Київради Олександр Пабат. Він керує організацією «Стрітрейсинг», а тому знає все про автомобільні пристрасті колег. Радник мера Марта Громська підтверджує, що давно не бачила Леоніди Михайловича на Maybach: «Він їздить на Rolls-Royce, ще є броньований «кубик», розповідає газета «Сьогодні».

Maybach коштує міні­мум 600 тис. євро, але всі машини цієї марки робляться під замовника. Все залежить від допобладнання і дизайну салону. Вартість може доходити до мільйона, причому з роками ці машини втрачають в ціні не так нестримно, як інші.

Вирішила позбавитися від мотлоху і права рука Леоніда Михайловича. Ірена Кільчицька продала свій Hummer і пересіла на Мercedes-Вenz GL. Позашляховик коштує як мінімум 100 тис. євро. «Ця модель — пропуск у вищий світ, машина може розігнатися до 270 км/год», — розповідають в автосалоні. Правда, як говорять в оточенні Кільчицької, на Мer­cedes вона їздить нечасто — на роботу заммера в основному приїжджає на Porsche або ж на чорній Bentley Continental GT. З чуток, секретар Київ­ради Олесь Довгий недавно обзавівся таким же Ben­tley. Мінімально ця машинка продається за 250 тис. євро. «Наскільки я знаю, він їздить на Bentley у вихідні, а в будні віддає перевагу сьомій моделі BMW, — розповіло джерело в мерії. Правда, помічник Довгого не зміг це підтвердити. «Я його бачу лише на BMW, але не виключено, що у вихідні він їздить на іншій машині», — сказав Юрій Хавіч.

А ось у заммера Дениса Басса, судячи з усього, ніяких змін в автомобільному житті не відбулося. Він пересувається на BMW Z8 і Мercedes S-класса AMG і GL AMG. Коштують такі машини до 170 тис. євро.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com