Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Свято спортивної слави в МАУП

Свято спортивної слави в МАУП

Святкові гімни та гучні овації, шанобливі оди та ніжна музика звучали днями в Міжрегіональній Академії управління персоналом. 22 грудня в МАУП вітали людей, чий шлях увінчаний лавровим листям і хто звершує спра­вжні подвиги в ім’я спорту і Батьківщини.
[ читати далі... ]
Актуально

Пільги для багатодітних родин

З першого дня нового року набув чинності Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей”, спрямований на вдосконалення державної системи соціального захисту багатодітних сімей і кожного з її членів, підвищення життєвого рівня таких сімей.
[ читати далі... ]

Єдина бібліотека

В Україні збираються створити єдину електронну бібліотеку, доступ до якої отримає кожен. Про це повідомила прес-служба Національної комісії регулювання зв’язку (НКРЗ).
[ читати далі... ]

Спрощено порядок отримання прав на земельні ділянки

З 1 січня 2010 року вступили в дію зміни до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку набуття прав на землю.
[ читати далі... ]

Президент ветував мораторій на землю

Президент Віктор Ющенко ветував закон про продовження мораторію на продаж землі сільгосппризначення до 1 січня 2012 року.
[ читати далі... ]

Всі нелегали в гості до нас

З 1 січня почала діяти Угода про реадмісію, яку Україна та Євросоюз підписали два роки тому.
[ читати далі... ]

Помста за реконкісту?

У Франції підрахували збиток, нанесений зловмисниками в результаті підпалу автомобілів в першу ніч нового 2010 року.
[ читати далі... ]

Переляк минає

У США скасували заборону на в’їзд людей, інфікованих ВІЛ, повідомляє Бі-Бі-Сі.
[ читати далі... ]

Українці безпечні у повітрі

Американська влада оприлюднила повний список країн, громадяни яких піддаватимуться обов’язковому особистому обшуку при посадці на літаки, що прямують у США, передає Інтерфакс-Україна.
[ читати далі... ]

Позов сербії проти Хорватії

Сербія сьогодні, як очікується, подасть позов проти Хорватії до Міжнародного суду ООН в Гаазі. Представники Белграда добиваються визнання геноциду проти сербів на хорватських територіях під час громадянської війни в Югославії 1991-1995 роках.
[ читати далі... ]
Трибуна

За дедоларизацію всієї країни!

Криза банківської системи в Україні спровокована не стільки зовнішніми факторами, як внутрішніми. За офіційними даними на 1 жовтня 2009 року загальні збитки комерційних банків із початку року становлять 20,9 млрд. грн. Майже кожен український банк у період кризи так чи інакше зіткнувся із проблемою недостатньої ліквідності і труднощами повернення вкладів населенню.
[ читати далі... ]
Український Лідер
Традиційний зимовий бал

Традиційний зимовий бал

Звуки полонезу, маскарадні костюми та атмосфера свята — усе це щорічний зимовий бал у Міжрегіональній Академії Управління Персоналом. У святковому дійстві напередодні новорічних свят беруть участь усі бажаючі студенти, викладачі, а також учасники хореографічного ансамблю Академії «Перлина».
[ читати далі... ]

Високі нагороди Митрополита

Днями в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося підсумкове засідання Вченої Ради, яке проводив ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом, Валерій Захожай.
[ читати далі... ]
Танці з викладачами

Танці з викладачами

Напередодні новорічних свят у МАУП як завжди вирує барвисте творче життя. Одним з нових мистецьких заходів, які готував цього року Департамент з виховної роботи, став конкурс «Танці з викладачами».
[ читати далі... ]
Автосалон
Август хорьх: доля конструктора

Август хорьх: доля конструктора

У 30-х роках минулого століття славу німецького автопрома багато в чому втілювали розкішні 8- і 12-циліндрові автомобілі, що носять Horch. На той час засновник компанії Август Хорьх, якому йшов вже сьомий десяток, практично відійшов від справ, ставши «весільним генералом».
[ читати далі... ]
Здоров’я

Якщо організм втратив тепло

Якщо вас переохолодження застало на роботі — декілька склянок гарячого зеленого чаю врятують ситуацію, якщо вони вас довели до рясного поту. Якщо ви не гіпертонік — додайте сік лимона. І не слід намагатися стримувати потовиділення антиперспірантами — у великій кількості піт сприяє лікуванню. Відносно здоровий організм проводить піт без запаху (відповідно одночасно проводиться тест на загальне стан здоров’я).
[ читати далі... ]
Нам взимку не нудно, а вам?

Нам взимку не нудно, а вам?

Кореспондент газети «Персонал Плюс» організував хокейний клуб, який активно функціонує третій рік поспіль
[ читати далі... ]

Вся правда про жуйку

Жувальна гумка 28 грудня відзначили ювілей — 140-ліття. Лікарі сходяться на тому, що шкоди від цього продукту значно більше, ніж користі.
[ читати далі... ]
Різне
Казки для дорослих

Казки для дорослих

Чи можна укласти такий підручник історії, який влаштує народи двох держав, що мають, даруйте за тавтологію, чималий спільний часовий шмат цієї історії? Навряд.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com