Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Українці безпечні у повітрі

Американська влада оприлюднила повний список країн, громадяни яких піддаватимуться обов’язковому особистому обшуку при посадці на літаки, що прямують у США, передає Інтерфакс-Україна.

У списку 14 держав, а саме Куба, Іран, Судан, Сирія, Афганістан, Алжир, Ірак, Ліван, Лівія, Нігерія, Пакистан, Саудівська Аравія, Сомалі та Ємен. Всі інші іноземці можуть бути піддані вибіркового контролю, у тому числі з використанням спеціальних сканерів.

Нові заходи, про які оголосило американське Управління з безпеки на транспорті, прийняті після недавньої спроби здійснення теракту громадянином Нігерії.

Нагадаємо, 30 грудня Барак Обама заявив, що «системні помилки» призвели до спроби теракту на лайнері авіакомпанії Northwest, що виконував рейс в Детройт.

«Як повідомлялося, батько підозрюваного у причетності до різдвяного інциденту попереджав офіційних представників США в Африці про екстремістські погляди сина», — сказав Обама.

Батько нігерійця, підозрюваного у вибуху лайнера, раніше говорив з одним із представників ЦРУ США про екстремістські погляди свого сина, і про це навіть було складено спеціальну доповідь.

Проте ця доповідь так і не вийшла за межі ЦРУ. Батько Умара Фарука Абдулмуталлаба як мінімум один раз зустрічався з представником американського посольства в Нігерії та кілька разів телефонував туди, щоб обговорити погляди свого сина, після чого відповідна інформація була надіслана в штаб-квартиру ЦРУ в Ленглі.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com