Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Актуально

Банки проти кризи

Ситуація в українських банках виявилася не настільки поганою, як передбачав Міжнародний валютний фонд (МВФ). Стрес-аналіз 17 найбільших банків показав, що їм необхідно збільшити капітал лише на 24,7 млрд грн, а не на прогнозованих раніше МВФ понад 90 млрд грн. Зараз Нацбанк намагається добитися від банкірів готовності збільшити капітал, але «дочки» іноземних банків не вважають методику об’єк­тивною і не бачать необхідності в такому значному збільшенні капіталу, тоді як українські банки в цілому з нею згодні, пише «Коммерсантъ».
[ читати далі... ]

Гречкоїди отримали своє

Київська міськдержадміністрація розпорядженнями 95, 96 і 97 підняла тарифи на житлово-комунальні послуги для киян у 1,5-3 рази. Тим самим фактично припинено дію прийнятого Київрадою мораторію на підвищення цін і тарифів для населення до закінчення опалювального сезону. Крім того, з 1 квітня КМДА готує нове підвищення тарифів. При цьому мер Києва заявляє, що нинішнє підвищення не торкнеться малозабезпечених.
[ читати далі... ]

Меджліс звернувся в ПАРЄ

Меджліс кримськотатарського народу звернувся до Парламентської Асамблеї Ради Європи із проханням втрутитися в земельний конфлікт навколо селища самобудів кримських татар у Сімферополі.
[ читати далі... ]
Куди ведуть киян «мерські» реформи?

Куди ведуть киян «мерські» реформи?

У перші дні лютого в усіх київських під’їздах з’явилися невеличкі листівочки за підписом безіменних керівників ЖЕДів, в яких ішлося про кардинальне підвищення житлово-комунальних тарифів — не на проценти, як досі, а в рази.
[ читати далі... ]
Світ

Газпром відмовляється від України?

Підсумки недавнього російсько-українського газового конфлікту змусили Москву серйозно задуматися про зниження транзитної залежності від Києва і Мінська в питанні поставок газу в Європу. Учора керівництво Газпрому заявило про плани щодо збільшення потужності газопроводу Південний потік з 31 млрд. куб. м до 47 млрд. куб. м на рік, пише Независимая газета.
[ читати далі... ]

У стані рецесії

Оприлюднені у Британії офіційні дані підтвердили, що країна опинилася в стані рецесії — вперше за понад 15 років.
[ читати далі... ]

Звільнили судно

Сомалійські пірати звільнили турецьке судно Bosphorus Prodigy, на борту якого знаходяться вісім громадян України, повідомило агентство Франс Прес із посиланням на заяву неурядової екологічної організації Ecoterra International.
[ читати далі... ]

Попередили переворот

Співробітники Міністерства національної безпеки Азербайджану викрили екстремістську групу, що планувала насильницьку зміну державного устрою. Про це йдеться в повідомленні Центру суспільних зв’язків МНБ, передає NEWSru.com.
[ читати далі... ]
ХАМАС висуває умови

ХАМАС висуває умови

Представники радикального палестинського руху ХАМАС згодні в принципі укласти з Ізраїлем перемир’я строком на один рік за умови відкриття кордонів сектора Гази і зняття ізраїльської блокади. З такою заявою виступив представник руху Фаузі Бархум, його слова цитує в понеділок британський телеканал Sky News.
[ читати далі... ]

Масштабної операції не буде

Тим часом ізраїльські ВВС провели новий обстріл сектора Газа, в результаті був знищений один палестинський радикал, ще двоє отримали поранення. В Рафасі на кордоні з Єгиптом літак випустив ракету по машині з активістами угрупування «Бригади Насера Салах-ед-Діна», що відноситься до «Комітетів народного опору».
[ читати далі... ]
Політикум

ПРАВОВА ДЕРЖАВА ЯК FOTA MORGANA

У нашої Конституції — надзвичайно бадьорий, багатообіцяльний початок. Уже у вступній частині заявлено про прагнення влади «розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу», а в ст.1 без будь-яких застережень стверджується, що Україна є такою. У часи Леоніда Кучми це викликало пройняті глузами посмішки та шпички в бік влади не лише в правозахисників, а й у більшості простих громадян. У листопаді — грудні 2004-го, на майдані, нам урочисто обіцяли, що настануть інші часи, грядуть небувалі перетворення, запанує в нашій країні правда, закон і справедливість. І... нічого не сталося.
[ читати далі... ]
Трибуна

Потрібна нова концепція грошей

У попередній статті («Персонал Плюс» №5) було запропоновано механізми заміни долара на більш стабільну світову валюту. Зараз краще створити нову організацію для розв’язання питань, пов’язаних з виділенням сум та їхніх розмірів.
[ читати далі... ]

Довгограючий міф

У чергову річницю Бою під Крутами Президент України висловив намір перенести День Захисника Вітчизни з 23 лютого на 29 січня, себто, дату того трагічного нерівного протистояння патріотичної київської молоді бандам «червоного полковника» Муравйова.
[ читати далі... ]
Паралелі
Економіка

Нові ставки податку з власників авто

Державна податкова інспекція у Голосіївському районі м. Києва повідомляє
[ читати далі... ]

Електроенергія не замінить газу

Рішення уряду про використання електроенергії замість природного газу є помилковим — стверджують експерти Національного екологічного центру України (НЕЦУ).
[ читати далі... ]

Біопаливо — Альтернатива газу!

Олександр ПАРШИН, заступник голови Націо­нального агентства з питань забезпечення ефек­тивного використання енергоресурсів: «За даними вчених, 79 мільйонів тонн палива Ук­раїна може отримати за рахунок альтернативної енергетики. 79 мільйонів тонн — це близько 73 мільярдів кубів газу. Плюс 20 мільярдів кубів — наш видобуток газу, — і ми практично на 100% можемо піти від споживання російського газу. А ще додати сонячну енергетику — 6,57 мільйонів тонн умовного палива, геотермальну — 32,6 мільйонів тонн умовно­го палива, вітрову — 16,37 мільйонів тонн умовного палива. На відміну від європейських країн, сьогодні у паливно-енергетичному балансі України біоенер­гетика становить лише 0,8%. А ця галузь енергети­ки, сировиною в якій можуть бути відходи дереви­ни, господарчої діяльності, сільського господарства, наші звалища, смітники, біопаливо, торф (запаси якого в Україні становлять більше 7 мільярдів тонн) найбільш ефективно може використовуватися в Ук­раїні».
[ читати далі... ]
Проблема
Захистити Мовні права українця

Захистити Мовні права українця

Міжнародні організації визначають націю як групу людей, об’єднаних історією, звичаями, дотриманням певних законів і мовою. Найважливішою із цих ознак є мова. Саме тому в Рамковій конвенції «Про захист національних меншин» найбільш чітко і широко виписані саме мовні права. Мовні права людини викладені також у «Загальній декларації прав людини», в Конвенції «Про захист прав і основних свобод людини 1950 року», в Конвенції «Про забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин», в Конституції, в Законі «Про мови в Українській РСР».
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
МАУП йде В ногу зі світовими тенденціями

МАУП йде В ногу зі світовими тенденціями

Початок нового навчального півріччя вимагає іншої системи організації навчального процесу. Про роботу МАУП в новому навчальному півріччі розповів ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Валерій Борисович Захожай.
[ читати далі... ]

Психологи потрібні вже зараз

Проблеми психологічної освіти і підготовки фахівців для різних сфер психологічної практики мають для вітчизняної психологічної та педагогічної науки особливу актуальність. Наше кризове життя висуває перед навчальними закладами завдання підвищення якості підготовки майбутніх практичних психологів.
[ читати далі... ]
«ПРАЦЮВАТИ З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ»

«ПРАЦЮВАТИ З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ»

Соціальна сфера у наші непрості часи є найбільш проблемною, а отже потреба прогнозувати та планувати соціальну реальність як ніколи актуальна в сучасному суспільстві. Особливе місце серед спеціальностей, від яких значною мірою залежить майбутній розвиток держави і суспільства належить соціології. Соціологи здійснюють кваліфікований аналіз соціальних процесів в інтересах громадянського суспільства. Іншими словами, фахівці-соціологи ставлять діагноз суспільству і пропонують способи лікування соціальних хвороб. Особливе місце належить спеціальності «Соціологія».
[ читати далі... ]
Автосалон

Транспортні проекти столиці

Як стало відомо, влада Києва має намір заморозити будівництво практично всіх нових транспортних проектів, початок яких було заплановано на 2009 рік.
[ читати далі... ]

10 грн і ти на цвинтарі

У Києві з 24 січня 2009 року введена плата для заїзду на кладовища автотранспорту, не задіяного в похованні померлого.
[ читати далі... ]
До роботи довезе байк

До роботи довезе байк

Робочі і службовці, що їздять на роботу на велосипеді, рідше хворіють — такі дані дослідження, проведеного голандським Інститутом прикладних наукових досліджень TNO.
[ читати далі... ]
Німецька розкіш все ще має попит

Німецька розкіш все ще має попит

Maybach і Daimler AG відомі як виробники ультрашикарних і комфортабельних автомобілів заявили, що, не дивлячись на економічну обстановку, що щодня погіршується, черга на їх автомобілі значно не скорочується. Автомобілі вартістю від 340 000 $ все ще мають попит.
[ читати далі... ]

Антирадари дисциплінують?

Після введення нових штрафів аварійність зменшилася на 40%. Виріс і прибуток даїшників. Тільки за перший місяць дії нових тарифів стражі порядку заробили більше ста міль­йонів гривень. Правда, цей заробіток теоретичний, — за даними Госказначейства, близько половини виписаних штрафів залишаються неоплаченими.
[ читати далі... ]

Техогляд в режимі nonstop

В поточному році державний технічний огляд транспортний засобів проводиться за новими правилами.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Забезпечення права інвалідів на освіту

Відповідність законодавства України стандартам Конвенції ООН про права інвалідів щодо системи захисту та забезпечення прав людей з інвалідністю.
[ читати далі... ]
Діабетики без допомоги

Діабетики без допомоги

У Міністерстві охорони здоров’я України відбулося засідання Координаційної ради з питань надання медичної допомоги хворим на цукровий та нецукровий діабет, присвячене обговоренню питання порядку забезпечення хворих інсуліном у 2009 р. та можливості переходу на адресну грошову допомогу, повідомили УНІАН у Міністерстві охорони здоров’я України.
[ читати далі... ]

Захист житлових прав дітей-сиріт

Уряд схвалив законопроект, спрямований на захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
[ читати далі... ]

В Україні запровадять єдиний номер екстрених служб

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій має намір до 2012 року запровадити в Україні єдиний номер для виклику екстрених служб 112.
[ читати далі... ]
Нам пишуть
Рік Сонячного Тура

Рік Сонячного Тура

Він буде щасливим для тих, хто прагне стати сильним
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com