Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ХАМАС висуває умови

Представники радикального палестинського руху ХАМАС згодні в принципі укласти з Ізраїлем перемир’я строком на один рік за умови відкриття кордонів сектора Гази і зняття ізраїльської блокади. З такою заявою виступив представник руху Фаузі Бархум, його слова цитує в понеділок британський телеканал Sky News.

Він додав при цьому, що в ХАМАС не виключають можливості перемир’я строком на півтора роки, як пропонує Єгипет, що виступає посередником в переговорах сторін. «Незалежно від того, чи буде перемир’я підписано на рік або півтора роки, воно повинне бути пов’язане з відкриттям всіх КПП, включаючи Рафах, і зняття блокади з Гази», — заявив Бархум.

У Каїрі цього дня відбулася тристороння зустріч за участю президента Єгипту Хосні Мубарака, голови Палестинської національної адміністрації Махмуда Аббаса і міністра закордонних справ Саудівської Аравії принца Сауда аль-Фейсала Ас-Сауда.

У єгипетській столиці також очікують на делегацію ХАМАС, яка викладе посередникам позицію з питання перемир’я з Ізраїлем. Представник руху Самі Абу Зухрі в інтерв’ю арабському телеканалу Al Jazeera заявив, що емісари мають намір обговорити з єгипетськими посередниками підсумки переговорів останніх з ізра­їльською стороною щодо умов припинення вогню, після чого «сьогодні або завтра буде прийнято остаточне рішення».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com