Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

До роботи довезе байк

Робочі і службовці, що їздять на роботу на велосипеді, рідше хворіють — такі дані дослідження, проведеного голандським Інститутом прикладних наукових досліджень TNO.

Підготовлена на основі дослідження доповідь в понеділок була вручена на велосипедній виставці в голландському місті Росмален державному секретареві Нідерландів по транспорту Тінеке Хейзінга.

TNO провело дослідження впливу їзди на велосипеді серед 1236 працівників трьох крупних компаній. Виявилось, що ті, хто регулярно відправляється на роботу на велосипеді, хворіють, в середньому 7,4 дня в рік, а робочі, що добираються до місця, на машині — 8,7 дня. По розрахунках TNO, якщо число тих, що їздять на роботу на велосипеді людей збільшиться на 1%, голандські компанії зможуть щорічно економити 27 мільйонів євро. При цьому експерти виходять з працюючого населення чисельністю 7,4 мільйона чоловік і з того, що кожен хворий працівник обходиться компаніям в 280 євро в день, передає РІА Новості.

У Голандії, де всього проживають 16,6 мільйона чоловік, налічується більше 16 мільйонів велосипедів. Багато голландських підприємств і фірми стимулюють використання велосипедів для поїздок на роботу.

Отримуючи доповідь TNO, держсекретар Хейзінга заявила про готовність уряду Голандії інвестувати 50 мільйонів євро в поліпшення велосипедних стоянок на вокзалах і інфраструктури для цього двоколісного транспорту. Зокрема, за її словами, планується прокласти ще більше число велосипедних доріжок і удосконалити ті що вже є.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com