Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
В Україні немає епідемії «свинячого» грипу

В Україні немає епідемії «свинячого» грипу

За словами головного санітарного лікара Олександра Біловола, «епідемія грипу і ГРЗ відмічається у західних регіонах». «Особливо в 11 регіонах, де практично на 15% збільшений поріг», — сказав головний санітарний лікар.
[ читати далі... ]

Люди, Це не чума!

На сьогодні немає підстав припускати, що в Україні є випадки захворювання на легеневу чи будь-яку іншу чуму.
[ читати далі... ]

Податкова посилила контроль за реалізацією ліків

Державна податкова адміністрація України посилила контроль за реалізацією лікарських засобів і виробів медичного призначення.
[ читати далі... ]

Давайте долати грип без політики

Звернення Міністра охорони здоров’я України Василя Князевича до політикуму
[ читати далі... ]
Актуально

Мільярд на епідемію

Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради проект закону про внесення змін до державного бюджету, яким пропонується виділити додаткові кошти для боротьби з епідемією грипу.
[ читати далі... ]

Хворих і померлих минулоріч було більше

Станом на 2 листопада в Україні від грипу та ГРВІ померла 71 людина.
[ читати далі... ]

У відпустку — з грошима

Київська міськадміністрація має намір просити президента України Віктора Ющенка і Кабінет міністрів вжити заходів для того, щоб на час карантину батькам дітей дошкільного віку, а також вагітним жінкам, надавався оплачувану відпустку, пише КорреспонденТ.net.
[ читати далі... ]

Нафтогаз винен Газпрому

НАК «Нафтогаз України» повинен перерахувати російському «Газпрому» 4 млрд. грн. за спожитий у жовтні природний газ.
[ читати далі... ]
Пневмонію лікують по-новому

Пневмонію лікують по-новому

Лікарі почали практикувати новий метод лікування хворих вірусною пневмонією.
[ читати далі... ]

Є підробки ліків проти «свинячого грипу»

За даними Європейської медичної асоціації, кримінальні угруповання намагаються нині заробити на продажу підроблених ліків проти так званого свинячого грипу.
[ читати далі... ]

Компенсацій не буде

Уряд не виплачуватиме компенсації батькам, які змушені сидіти з дітьми вдома через карантин.
[ читати далі... ]

Довести беспечність

Польські власті не планують закуповувати вакцину від так званого «свинячого» грипу (A/H1N1) поки не будуть завершенні дослідження її безпечності для людського організму.
[ читати далі... ]
Армія, яка береже країну

Армія, яка береже країну

У сьогоднішній Туреччині машини-бетоновози виглядають набагато чистішими, ніж деякі наворочені іномарки у нас в Україні. Що ж до ошатності і чистоти вулиць та дворів — то тут турецькі міста, навіть глибоко провінційні, можуть позмагатися не те що з Конотопом, а, скажімо, з Генуєю, Марселем чи навіть Роттердамом. Проте Об’єднана Європа вперто відмовляється приймати Туреччину до ЄС. Як, до речі, й Україну. Але з дещо інших міркувань.
[ читати далі... ]

Президент-переможець

ЦВК Афганістану оголосила чинного главу держави Хаміда Карзая переможцем на президентських виборах.
[ читати далі... ]

Випробують на дітях

Випробування на дітях вакцин проти грипу A/H1N1, які були визнані безпечними після того, як експерти отримали перші результати їхніх випробувань на дорослих, розпочнуться в Росії, як очікується, у понеділок, повідомила заступник міністра охорони здоров’я і соціального розвитку Вєроніка Скворцова.
[ читати далі... ]

Боротимуть запалення

Всесвітня організація охорони здоров’я і Дитяча організація ООН, ЮНІСЕФ, в понеділок почали кампанію по боротьбі з дитячою пневмонією. Щороку жертвами цього захворювання стає 1,8 мільйона дітей у віці до 5 років, передає Бі-Бі-Сі.
[ читати далі... ]

Шукатимуть компромісу

МЗС Північної Кореї закликав США розпочати прямі переговори без участі посередників і заявив про готовність комуністичної держави продовжити перервані переговори щодо атомного роззброєння у форматі шістки передає Reuters.
[ читати далі... ]

Закрито прикордонні переходи

Влада Словаччини у понеділок закрила два з п’ятьох прикордонних переходів на словацько-українському кордоні з огляду на посилення епідемії грипу в Україні.
[ читати далі... ]

Караджич припинив бойкот

Колишній лідер боснійських сербів Радован Караджич після тижня бойкоту Міжнародного трибуналу по колишній Югославії (МТКЮ) вирішив все ж таки прийти на процес. Про це повідомили його радники.
[ читати далі... ]

Ото втнув!

У Британії продовжується скандал навколо відставки голови Ради по боротьбі з вживанням наркотиків Девіда Натта, після його слів про те, що марихуана не шкідливіша, ніж алкоголь або тютюн, повідомляє Бі-Бі-Сі.
[ читати далі... ]
Розбір польотів

А чи була епідемія?

В країні немає епідемії «свинячого грипу», але є банальна епідемія грипу — як і щороку. Але в результаті збочення фактів в Україні оголошена епідемія абсолютно іншої хвороби. Всього за один день під цим приводом уряд вирішив витратити декілька мільярдів гривень.
[ читати далі... ]
Україна і світ
ЦІ ДАЛЕКІ БЛИЗЬКІ НІДЕРЛАНДИ

ЦІ ДАЛЕКІ БЛИЗЬКІ НІДЕРЛАНДИ

Нещодавно відбулися Дні України в королівстві Нідерланди — цій, на жаль, ще мало знаній нашими співвітчизниками країні, яка подарувала світові Рембрандта й перший європейський університет. Країні, що надзвичайно турботливо ставиться до своєї минувшини й дивує сміливістю новітніх архітектурних вирішень, толерантністю й доброзичливими усмішками до тих, хто сюди приїздить на роботу чи гостини.
[ читати далі... ]

Готується спільний проект

Україна ініціює переговори з лідерами світової авіапромисловості Boeing і Airbus про створення спільного виробництва літаків на нашій території. Такий крок, вважають експерти, є нашою реакцією на пропозицію цих виробників скооперуватися для розробки нового транспортного повітряного судна, осилити яку самостійно західним гігантам поки так і не вдалося
[ читати далі... ]
Трибуна

Лихварство банків і безпека країни

У сьогоднішніх важких кризових умовах мільйони українців скеровують свій гнів в бік бандитської злочинної, пристосованої до потреб олігархів, «тіньовиків» і мафії банківської системи, через неефективне функціонування якої вони зубожіють, втрачають свої заощадження, позбуваються роботи, а заодно і засобів до існування. Люди втратили впевненість у завтрашньому дні.
[ читати далі... ]
Журналістське розслідування
Руйнують пам’ятку

Руйнують пам’ятку

Археологи б’ють на сполох: на території па­м’ятки національного значення — Хотівського городища під Києвом — почалося будівництво. Генпрокурор Олександр Медведько пообіцяв перевірити законність будівельних робіт. А кореспондентка УНІАН з’ясовувала обставини нищення пам’ятки...
[ читати далі... ]
Насправді
Таємниця загибелі «Гінденбурга»

Таємниця загибелі «Гінденбурга»

Довго вважалося, що в «Гинденбурге» вибухнув водень. Проте кінокадри, зняті у момент катастрофи, схоже, спростовують цю версію.
[ читати далі... ]

Чи був Румунський вампір?

Відомо, що князя Влада Цепеша назвали Дракулою (Бісиком) на честь батька, який мав прізвисько Дракул (Біс). Батько всесвітньовідомого «вампіра» з 1431 р. перебував в елітному лицарському ордені Дракона, створеному імператором Сигізмундом Люксембургом (у 1408 р). Члени ордену мали право носити на шиї медальйон із зображенням дракона. Метою ордена було підкорення «невірних» і навернення їх до християнства.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Коли радяться вчені

Коли радяться вчені

Днями в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з державного управління. Цьогорічна конференція була присвячена теоретико-методологічним проблемам державного управління, проблемам кадрового забезпечення, культури державного управління та його правовим засадам.
[ читати далі... ]
Висока нагорода

Висока нагорода

Голова Чернігівського обласного відділення УНП отримав медаль МКА «За ефективне управління».
[ читати далі... ]
«Державне управління в Україні потребує нових ідей»

«Державне управління в Україні потребує нових ідей»

У процесі політичних, економічних та соціальних трансформацій будь-якої країни однією із висхідних проблем є проблема розбудови і формування принципово інших моделей державного управління. Це пов’язане не лише з соціально-економічним статусом та ситуацією в державі, — це пов’язано з новою соціальною стратифікацією, коли суспільство ділиться на інші соціальні групи. Також це пов’язано зі зміною основних інтересів, запитів і потреб у суспільстві, зі зміною духовних векторів розвитку суспільства.
[ читати далі... ]
Автосалон

Vw готує великий седан

Компанія Volkswagen опублікувала новий малюнок свого седана, який з’явиться на ринку в кінці 2010 — початку 2011 року.
[ читати далі... ]

Найпотужніша? звісно BMW M5!

BMW абсолютно несподівано для всіх представила найшвидшу версію свого седана М5. Поки ця модель існує лише в єдиному екземплярі, і керівництво баварського концерну повідомило, що запускати в серію автомобіль не планується.
[ читати далі... ]
Нова стара батьківщина Ford Kuga

Нова стара батьківщина Ford Kuga

Падіння курсу долара по відношенню до європейської валюти і наяв­ність вільних виробничих потужностей в США заставляють керівництво компанії Ford переносити виробництво автомобілів з Європи до Америки.
[ читати далі... ]

Винні у шпигунстві

Корейський суд в місті Сеулі заборонив компанії Tagaz Korea використовувати отриману незаконним чином інформацію про виробництво моделі Chev­rolet Lacetti і двигунів до неї. Саме ця інформація, яку передавали «ТагАЗу» корейські шпигуни, лягла з основу автомобіля Tagaz Vega (C-100), який зараз виробляється в Таганрозі, передає «Газета.ру».
[ читати далі... ]
Маленький красень

Маленький красень

Ви є фанатом маленьких французьких машинок? Тоді нове дітище від компанії Lazareth для вас. Адже французи зуміли перетворити скромний Renault Twingo на справжній суперкар, який на гоночній трасі здатний битися з Ferrari і Lamborghini.
[ читати далі... ]

Мито для американських машин

Китайська влада може різко підняти мито на ввезення в країну автомобілів із США. Виявляється, китайці підозрюють компанії General Motors, Ford і Chrysler в тому, що вони завозили автомобілі в Піднебесну за штучно заниженими цінами, і продавали машини фактично собі в збиток. Мовляв, це робилося для того, щоб за рахунок низьких цін завоювати якомога більшу частку ринку і задавити конкурентів.
[ читати далі... ]

Mitsubishi показала «маленький» Outlander

Mitsubishi опублікувала перший ескіз свого нового компактного кросовера, який стоятиме на сходинку нижче за модель Outlander (а головним суперником цієї машини буде Nissan Qashqai).
[ читати далі... ]

Китайці купують Volvo

Представники Ford оголосили — зараз залишився лише один претендент на компанію Volvo. І їм є китайська фірма Geely. За даними агентства Automotive News, китайці готові запропонувати за шведського автовиробника близько 2 мільярдів доларів.
[ читати далі... ]

Вгамували менеджерів

Керівництво компанії BMW вирішило, що заробітна плата менеджерів компанії повинна залежати не лише від успіхів фірми, а й від зарплат простих робітників. Чим більше отримують робітники, тим більше зароблятимуть і топ-менеджери.
[ читати далі... ]

Нова Audi A8

Офіційна презентація абсолютно нового покоління флагманської Audi A8 відбудеться вже зовсім скоро — модель збираються показати в січні на автосалоні в Детройті. На жаль, нині інформації про цей автомобіль не надто багато, а шкода. Адже, судячи з усього, нова A8 по кількості всіляких «наворотів» зможе перевершити своїх головних конкурентів Mercedes-Benz S-класса і BMW 7-ої серії.
[ читати далі... ]
Де тонко там і рветься?

Де тонко там і рветься?

В найдешевшого автомобіля на планеті під назвою Tata Nano виявлені серйозні проблеми — зафіксовано вже декілька випадків самозагорання машин.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Епідситуація стабілізувалася в 8 із 9 областей України

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що епідеміологічна ситуація стабілізувалася в 8 із 9 областей України.
[ читати далі... ]
Кого «любить» застуда

Кого «любить» застуда

З тих пір, як прийшла осінь, багато хто з нас підхопив застуду. До речі, найпоширеніша причина таких застуд — риновірус. Він легко передається повітряно-краплинним шляхом. Ось тільки одні вмить підхоплюють вірус, а інші стійко йому чинять опір. Кого ж любить застуда? Про це ми поговорили з Головним імунологом Києва Олегом Назаром, заввідділенням ЛФК Українського спортивного центру Володимиром Ничипоруком і керівником центру психотерапії «Софія» психіатром Дмитром Павлюком.
[ читати далі... ]

Як вберегтися від грипу А/Н1N1

Кабінет міністрів України оприлюднив докладну інформацію і рекомендації щодо профілактики, виявлення і лікування грипу А/Н1N1.
[ читати далі... ]

Обручка І стосунки

Що може негативно вплинути на інтимне життя? Фахівці виявили новий негативний чинник. Виявляється, навіть обручки можуть стати причиною сексуальних розладів.
[ читати далі... ]

МЕНШЕ СИДІТЬ

Чоловіки, які проводять в сидячому положенні меншу половину робочого часу, у меншій мірі ризикують захворіти на простатит. Що активніший спосіб життя, то менший ризик.
[ читати далі... ]

КРИТИЧНИЙ ВІК

Ендрю С. Джексон, кандидат медичних наук Хьюстонского університету (University of Houston), США, вивчив дані 3 429 жінок і 16 889 чоловіків у віці від 20 до 96 років, зареєстрованих з 1974 по 2006 рік в Центрі багаторічних досліджень аеробіки (ACLS).
[ читати далі... ]
Різне

Братство провокаторів

Влітку 1942-го року на Східному фронті німці дощенту розгромили дві радянські армії. У червні — Другу ударну на Волховському фронті, а в липні — 39-у на Калінінському. Командуючий Другою ударною армією генерал Власов опинився у Вінницькому таборі для вищих радянських офіцерів-полонених. Командуючий 39-ю армією генерал Богданов сконав від ран.
[ читати далі... ]

УПА діє в греції

Днями в Афінах відкрилася виставка «УПА. Історія нескорених».
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com