Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Ситуація зміниться на краще

Ситуація зміниться на краще

В МАУП зустріч із відомими людьми вже стала доброю традицією. Студенти охоче відвідують подібні заходи, адже живе спілкування з професійними спеціалістами у своїй галузі є неоціненним досвідом для подальшої практичної діяльності, а також для розширення кругозору.
[ читати далі... ]

Прожиткові страждання

Фракція БЮТ не братиме участь у голосуванні за підвищення прожиткового мінімуму і мінімальних зарплат.
[ читати далі... ]
Актуально

Ввозять ракети?

Міністерство закордонних справ України поки що не має офіційного підтвердження інформації щодо ввезення кораблями Чорноморського флоту РФ крилатих ракет у Севастополь.
[ читати далі... ]

Чорна діра над києвом

Річний бюджет Києва за 8 місяців недовиконаний більше ніж на 5 мільярдів гривень. Про це заявив один із лідерів Блоку Віталія Кличка, голова Української селянської демократичної партії Дмитро Андрієвський, коментуючи журналістам звіт про виконання столичного бюджету.
[ читати далі... ]

Оштрафували Укрзалізницю

Антимонопольний комітет України оштрафував Державну адміністрацію залізничного транспорту України на 70 тис. грн за зловживання монопольним становищем.
[ читати далі... ]

Дефіцит ліквідують зобов’язаннями

Міністерство фінансів починає залучення грошей населення для фінансування дефіциту держбюджету. Із 23 вересня Ощадбанк продає фізичним особам казначейські зобов’язання з прибутковістю 16% річних, повідомляє КоммерсантЪ-Украина.
[ читати далі... ]

Замки для банків

Інвесторів банків «Арма», «Дністер», БРР, «БІГ Енергія» і Трансбанку мають 10 днів для того, щоб виконати узяті на себе зобов`язання і перерахувати до проблемних установ необхідні кошти. «У цих банках є інвестори, але поки вони не виконують узяті на себе зобов`язання», — повідомив «Делу» начальник управління кризового менеджменту НБУ Юрій Петров.
[ читати далі... ]

Вибори і гроші

Центральна виборча комісія ухвалила рішення скоротити бюджет виборів президента на півмільярда (з 1,74 до 1,27 млрд грн). Про це повідомила заступник голови Центрвиборчкому Жанна Усенко-Чорна.
[ читати далі... ]

300 млн євро за продані квоти

Стратегічну програму реконструкції та модернізації теплових генеруючих компаній, які експлуатують 72 163 котлів, в тому числі дві третини тих, що працюють на природному газі, Кабінет Міністрів України здійснить за рахунок коштів, що почали надходити до Державного бюджету за продані Японії квоти на скорочення викидів вуглецю в атмосферу.
[ читати далі... ]
Зелені зони під загрозою

Зелені зони під загрозою

У Києві до 2020 року заплановано забудувати готелями десятки парків та зелених зон.
[ читати далі... ]

Нема на них доктора Хауса!

Минулої п’ятниці — 18 вересня американці урочисто розпрощалися з… найдовшим у світовій історії телесеріалом. Саме цього дня вийшла в ефір остання серія фільму «Спрямовуюче світло». Аж 57 років (ми не помилилися!) глядачі дивилися казочку для дорослих — про чудодійного провінційного лікаря Джона Руледжа, котрий лікував усі хвороби, навіть ті, проти яких безсила офіційна медицина, а паралельно мирив закоханих, рятував сім’ї від розлучення, допомагав мерові ділити бюджет, шерифу — укоськувати заїжджих злочинців, а також не гірше від Макаренка перевиховував малолітніх хуліганів. Лампа, що всю ніч горіла на вікні кабінету доктора, і дала назву серіалу.
[ читати далі... ]

Ведмежа кара

Біля села Зелена Надвірнянського району Івано-Франківської області ведмідь розірвав браконьєра.
[ читати далі... ]

У нових планах є цікавинка

Польща вважає «цікавою» нову пропозицію США встановити мобільну систему протиракетної оборони в Європі замість раніше запланованої ПРО, елементи якої мали бути розміщені на польській та чеській території. Про це сказав міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський сьогодні журналістам.
[ читати далі... ]

Реакція Ірану

Верховний лідер Ісламської Республіки аятолла Алі Хаменеї відкинув заяви західних держав про те, що Іран має намір створити власну ядерну зброю.
[ читати далі... ]

США відмовилися від ПРО в Східній Європі

США створять економічнішу і більш високотехнологічну систему ПРО, враховуючи інтереси Росії, заявив президент США Барак Обама.
[ читати далі... ]

Що буде замість ПРО?

Міністерство оборони США замінить систему ПРО в Східній Європі універсальною системою ешелонованої оборони (layered versatile adaptive system), повідомляє агентство Reuters з посиланням на неназваного представника Пентагону.
[ читати далі... ]
Влада і громада

Неелітна еліта

Хто з юристів не мріє про високі про­фесійні здобутки та, відповідно до них, почесні відзнаки? Скажімо, стати «Заслуженим юристом України»? Згідно з Указам Президента України та відповід­но до Закону)! «Про державні нагороди України» це — державна нагорода.
[ читати далі... ]
Економіка
Одномоментні вигоди і сумні перспективи

Одномоментні вигоди і сумні перспективи

Кабінет міністрів України 15 вересня презентував проект державного бюджету на 2010 рік. Оптимізм цього документу викликає, щонайменше, здивування. За планами Кабміну, ВВП у нас зростатиме, інфляції майже не буде, і дефіцит бюджету становитиме менше 4% валового внутрішнього продукту.
[ читати далі... ]
ГОСПОДАР ХРАМУ, ЩО ДАРУЄ НАДІЮ

ГОСПОДАР ХРАМУ, ЩО ДАРУЄ НАДІЮ

Один із патріархів української медичної науки, лікар-практик з багатолітнім стажем, директор Центру радіаційної медицини Володимир Григорович Бебешко нагороджений орденом преподобного Нестора Літописця.
[ читати далі... ]

Пам’ятник Гонті

У місті Христинівка Черкаської області при в’їзді до міста встановлять пам’ятник Івану Гонті.
[ читати далі... ]
Політикум

КАЛИНА В УКРАЇНІ

Достеменно відомо, що калина досить поширена рослина у світі. Цей рід нараховує близько 200 видів, які ростуть у різних кліматичних умовах Євразії, Північної Америки та на півночі Африки, а також у Середній і Малій Азії.
[ читати далі... ]
В морі знайшли літак

В морі знайшли літак

В Одесі на дні моря знайшли величезний німецький літак часів Другої світової війни — Юнкерс-52. На морському дні військово-транспортний «Юнкерс-52» перебував понад шістдесят років, передають Подробиці.
[ читати далі... ]

Напередодні культпрориву

Третій тиждень поспіль «Мистецький Арсенал» приймає «ГОГОЛЬFEST». З ранку до пізньої ночі тут тривають виставки, концерти, театральні постановки, кіносеанси, різного штибу перфоманси від кількасот митців з десятків країн світу. В музичній частині фестивалю Україну презентують гурти з числа найцікавіших на сьогоднішній альтернативній сцені — «Перкалаба», «Крихітка», «Сонцекльош», «Пропала Грамота» та «Віранда» з її лідером Андрієм Недоборою.
[ читати далі... ]
Колізії буття
Літературний Робін Гуд

Літературний Робін Гуд

Після Тараса Шевченка в українське письменництво під літературним ім’ям Панаса Мирного увійшов митець-реаліст, непримиренний борець за соціальну справедливість.
[ читати далі... ]
Урок історії

І визволення обернулося брутальним упокоренням

Російська імперія давно робила спроби поставити під контроль західні українські землі. 16 (26) вересня 1655 р. підступило під Львів московське військо на чолі з Бутурліним, нібито союзне з армією Б. Хмельницького. Керівники Козацької України прагнули довершити розгром Польщі і об’єднати з Гетьманщиною Поділля, Покуття, галицьке Підгір’я, Білорусь і Підляшшя, «всі землі до Вісли, де українські церкви були».
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Свято спорту в МАУП

Свято спорту в МАУП

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом розпочався другий етап І Студентської Спартакіади. Першим видом спорту другого етапу, за яким відбулися змагання, став футбол. Протягом 15 — 18 вересня команди всіх навчальних підрозділів МАУП активно боролися за здобуття першості серед футболу. І ось відомі результати.
[ читати далі... ]
Всі депутати в гості до нас

Всі депутати в гості до нас

Сучасний динамічний світ вимагає постійно вчитися і розвиватися. Такі можливості пропонує своїм студентам Міжрегіональна Академія управління персоналом. Для реалізації навчально-виховних завдань в Міжрегіональній Академії управління персоналом діють різні методи та форми навчання. Однією з таких форм є традиція запрошувати відомих людей, досвідчених фахівців-професіоналів у певній галузі знань, які можуть поділитися своїми знаннями зі студентами, розкрити секрети досягнення найвищих вершин життєвого успіху.
[ читати далі... ]
Тренер шукає таланти в МАУП

Тренер шукає таланти в МАУП

Днями в МАУП відбувся фінал футбольного турніру Спартакіади-І. Серед гостей турніру був і головний тренер студентської збірної України Володимир Лозинський, він розповів про свої враження від Універсіади 2009 та від Спартакіади, що проходить в МАУП.
[ читати далі... ]
Автосалон
Правила вибору автомобіля

Правила вибору автомобіля

Проблема вибору автомобіля, особливо першого, постає перед кожним, хто хоче записатися в ряди автоаматорів. Найчастіше вибір початкуючого автоаматора є результатом вдалої рекламної кампанії одного з автовиробників.
[ читати далі... ]
Hyundai ix-Metro

Hyundai ix-Metro

Компанія Hyundai показала цьогоріч на автосалоні у Франкфурті автомобіль, який можна занести в розряд кросоверів. Правда, поки модель ix-Metro є всього лише концептом. І слава богу, адже зовнішній вигляд цієї машинки вийшов дивним.
[ читати далі... ]

Skoda Superb стає комбі

Флагман чеської Шкоди вже зовсім скоро можна буде придбати в кузові універсал. Габарити по осях «Х» і «Y» в універсала такі самі, як і в седано-хетчбека. А ось висота збільшена, причому вельми пристойно — з 1462 до 1510 мм.
[ читати далі... ]

Російський суперкар

На автосалоні у Франкфурті абсолютно несподівано для всіх відбулася прем’єра нової версії російського суперкара Ma­russia. Машина отримала індекс B2 — це другий варіант «Марусі», а всього їх може бути скільки завгодно. За словами головного ідеолога створення першого російського суперкара Миколи Фоменко, його кампанія здатна за досить короткий термін розробити практично будь-який кузов.
[ читати далі... ]

L1: щось з чимось

Volkswagen представив найекономічніший автомобіль в світі — L1, який приводиться в дію за допомогою високотехнологічного двигуна TDI і електродвигуна.
[ читати далі... ]

Розводи на дорогах

Казанцю прийшла квитанція з фотографією його Lada 21099 з вимогою сплатити штраф за перевищення швидкісного режиму на 217 км/год.
[ читати далі... ]
Здоров`я
Найшкідливіша мобілка

Найшкідливіша мобілка

Некомерційна організація EWG (Екологічна робоча група) проаналізувала випромінювання 1268 моделей стільникових телефонів. Результати виявилися не втішні.
[ читати далі... ]
Вода з бюветів небезпечна

Вода з бюветів небезпечна

Відсутність єдиної експлуатаційної служби столичних бюветів і масові їхні відключення негативне впливають на якість води в них.
[ читати далі... ]

Стрес згубний для здоров’я

Стрес — це не хвороба, проте він призводить до виникнення і/або посилення багатьох захворювань. Проблеми зі здоров«ям починаються тільки тоді, коли слабшають захисні сили організму. Хто з нас не переживав випадків напруження у сім«ї, на роботі або удома? Стрес і напруження можуть послужити поштовхом до появи найрізноманітніших хвороб.
[ читати далі... ]
Різне

Вбивчий постріл з того світу

Ця історія настільки неймовірна, що її старанно замовчують ось уже 55 років. За всіх, як казали класики, властей. Навіть найкращий радянський знавець кримінального життя СРСР Едуард Хруцький підкреслив у своїх мемуарах її неймовірність, але приділив розповіді про цей суперзлочин лише одну сторінку. З численними недомовками і натяками.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com