Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Оштрафували Укрзалізницю

Антимонопольний комітет України оштрафував Державну адміністрацію залізничного транспорту України на 70 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

Як повідомили у комітеті, таке рішення ухвалене за наслідками виїзного засідання Комітету в Одесі, яке відбулося під головуванням виконуючого обов’язки Голови Комітету Олександра Мельниченка.  

Антимонопольники встановили, що Укрзалізниця ввела економічно необґрунтовані тарифи за надання додаткових послуг підприємствам при здійсненні вантажних перевезень.  

Зокрема, зазначають в АМКУ, за оформлення перевезень у двосторонньому залізнично-поромному сполученні Іллічівськ - Варна і Іллічівськ - Поті / Батумі з вантажовідправників і вантажоодержувачів стягувалося відповідно 470 грн за вагон при експорті й 125 грн - при імпорті вантажів.

До цих тарифів Укрзалізниця закладала роботи і витрати, безпосередньо пов’язані з перевезенням вантажів, а не з оформленням перевезень. У ході розгляду Комітетом справи компанія усунула порушення.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com