Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Розгромили редакцію

Редакція впливової латвійської щоденної газети Neatkariga («Незалежна») була розгромлена невідомими в ніч проти 2 січня, повідомляє РІА «Новости» з посиланням на інтернет-версію газети.

За інформацією видання, зловмисники вчинили погром у кабінет головного редактора газети, пошкодили шість скляних дверей в редакції, а також викрали три комп’ютерних монітори.

Як пише сайт газети, за попередніми даними, редакції завдано збитків у розмірі кількох тисяч доларів.

Редакція газети знаходиться на четвертому поверсі в будівлі, де розташовані офіси багатьох фірм. Головний редактор видання Аніта Даукште вважає, що це не було простим пограбуванням. На її думку, грабіжники шукали щось конкретне.

Neatkariga є однією з найбільш популярних і впливових суспільно-політичних щоденних газет у Латвії.

Відзначимо, що 2008 року потужної хакерської атаки зазнали інтернет-сайти «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода». Масштаби події редакція назвала безпрецедентними.

А в Білорусі в 2008 році пройшли обшуки в квартирах і офісах журналістів, а також в офісах громадських організацій. Представники спецслужб шукали матеріали, що ображають главу держави.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com