Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ізраїль закрив ринок для китайских машин

В останні місяці щонайменше 3 автоімпортери подали заяви на імпорт до Ізраїлю автомобілів китайського виробництва, але міністерство транспорту не задовольнило жодне з них, повідомляє газета «Глобс». Головною перешкодою до отримання дозволу від міністерства, мабуть, стала невід­по­відність запропонованих для імпорту моделей стандартам захисту пішоходів, введених в Європі в останні місяці.

В кінці поточного тижня закінчується термін, коли в Ізраїлі можна подати заяву на імпорт автомобілів, відповідних стандарт відповідних «Євро-4», можуть продавати їх протягом півтора року. У зв’язку з тим, що на сьогоднішній день в Китаї не виготовляються моделі за стандартом «Євро-5», в найближчих 2 роки в Ізраїлі продаж китайських автомобілів, видно, не почнеться, пише газета.

Знайомі з ситуацією джерела повідомили «Глобс», що міністерство транспорту зайняло жорстку позицію в тому, що стосується відповідності китайських автомобілів стандартам. За їх словами, серед автовиробників цієї країни є незадоволеність позицією міністерства, яка сприймається ними як встановлення бюрократичних перешкод для експорту автомобілів, відповідаючих стандартам і дозволених до продажу в Європі.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com