Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Спорт проти раку

Щоденні інтенсивні фізичні навантаження протягом всього 30 хвилин сприяють скороченню ризику виникнення ракових захворювань у людини на 50%, повідомили фінські дослідники з університетів міст Оулу і Куопіо.

Учені провели експеримент, в ході якого з’ясувалося, що біг, плавання, веслування, велосипед, футбол, баскетбол, хокей і інші види спорту ведуть до активізації захисних функцій організму, підвищуючи його здібності протистояти небезпечним захворюванням. Проте, від­значають фахівці, займатися слід щодня і не менше 30 хвилин. При цьому можна змінювати види спор­ту. Підійте і енергійна прогулянка.

Експерти вважають, що заняття спортом мають дуже важливе значення в нашому житті, слід їм приділяти увагу, оскільки від них безпосередньо залежить наше здоров’я і зов­нішній вигляд. Фінські фахівці також встановили, що найбільш ефективні в плані протидії онкологічним захворюванням спор­тивні ігри з м’ячем.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com