Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
|
||
Абрикоси корисні для мозку1. Повертають ясність думки. В абрикосі дуже багато цукру — «палива» для мозку, тому, якщо хочете прояснити думки, з`їжте кілька плодів. Правда, унаслідок цього солодкого багатства на нього не варто налягати тим, хто дотримується дієти для схуднення. 2. Покращують кровотворення. У 100 г абрикоси заліза стільки ж, скільки в 250 г печінки, тому це один з кращих фруктів для кровотворення. Саме тому абрикоси, в т.ч. сушені — курага — рекомендують хворим на анемію, а також вагітним. 3. Заспокоюють серце і знижують тиск. Завдяки величезній кількості солей калію абрикоси мають лікувальний ефект при аритміях, а також сечогінну дію, через що корисні тим, хто страждає гіпертонією і набряками, в т.ч. ниркового походження. 4. Покращують зір. Цій властивості він зобов’язаний великій кількості вітаміну А — того самого, який перешкоджає «курячій сліпоті». Чим оранжевіше забарвлення фрукта, тим його більше. Крім того, він просто необхідний дітям, оскільки бере участь в процесах росту. 5. Виводить з організму отрути. Абрикоса щедро багата пектинами — харчовими волокнами, які чистять кишечник і виводять з нього все «непотрібне». Тому ці фрукти корисні всім, хто захоплюється смаженим, жирним, копченим, продуктами тривалого зберігання — основними джерелами шлаків. 6. Зміцнює судини. Завдяки флавоноїдам і вітаміну С абрикоси зміцнюють судини. Особливо це корисно тим, хто страждає дистонією і має схильність до утворення синяків. Скільки з’їдати для ефекту? Достатньо 2—3 абрикос в день.
Застереження. Абрикоси протипоказані при виразці, гастриті і діабеті. Також врахуйте, що не можна запивати абрикоси холодною водою — буде пронос.
segodnya.ua |
||
© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено. Передрук матеріалів тільки за згодою редакції. З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com |