Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Леонід ЧернОвецький: Хочете стати мільярдерами!?

Амбітність київського міського голови не має меж.

Слава Карнегі, Гейтса, Сороса не дає спокою Леоніду Михайловичу. Організаторські здібності бухарських інтелектуалів Діми Джангірова та Казбека Бектурсунова фонтанують через край. Їхнім мантрам- заклинанням стосовно геніальних здібностей та талантам «організатора та духівника великих столичних перемог» Леоніда Черновецького вже замало теле і радіо простору. Все це матеріалізувалось в  літературу. Світ побачив книгу мера  «Як стати мільйонером». Претенденційність вже в самій назві. Маємо справу з «простою простотою», голова «по секрету всьому світу» розповідає про комерційні  оборудки. Саме вони зробили його успішним і багатим! Маємо американську стилістику. Хочеш бути здоровим, багатим, щасливим? Будь ним! Для цього: купи, прочитай й реалізуй... Купи книжку  Черновецького, прочитай книгу Черновецького, познайомся з думками Черновецького...

Можливо, наше сус­пільство й має потреби в працях такого типу. Але творіння голови вийшло таким собі. Видання звичайнісіньке, ні тобі інтриги ні яскравості. З точки зору змісту, переказ прописних істин, запозичених на тому ж Заході. Не треба мати «сім талантів», щоб зрозуміти, що таким чином грошики в Україні Ви не заробите. Зрозуміло, що ажіотажу та буму ця подія ні в Києві ні в країні не спровокувала. Але вона дає нам хорошу можливість проілюструвати механізм по обману людей з боку команди київського голови.

Алхімія Черновецького досить проста. Випускаєте книгу собівартістю 15 грн тиражем 10 000 штук і продаєте її по ціні 135 грн. Ні, ні, калькулятор ваш не помилився, вийшло трохи більше мільйону. Лишки це десятина в «Посольство боже», отже все співпадає, на рахунок Черновецького капне рівно один мільйон. Так що все чесно, навіть податок сплачується, тими, хто купуватиме книги – податок на дурість.

Стати мільярдером, значно складніше. Для Черновецького з його здоров’ям і адміністративним ресурсом, це було лише питанням часу. Думка стосовно стану здоров’я не випадкова, бо сидіти одночасно в кріслах міського голови і глави КМДА під силу тільки тренованому акробату.

Сидіти не легко, не легко працювати на двох посадах, а ще важче красти. Але коли з тобою і за тобою команда. Все не так й безнадійно!? Бо є кому допомогти. Син Степан контролює розподіл землі в Київраді, зять Супруненко дає раду з нерухомістю Києва, брат зятя сидить на фінансах. Є кому й посадити терпеливих киян на «Коммунальный счетчик». Рахунки нам виставляють в тричі більші від собівартості. І це, як нам обіцяють, лише початок!!? Вистачило посад і місць не тільки рідним і друзям, а й «Посольству божому».

І нема вже в Києві живого місця, до якого б вони не приліпились. Починаючи з народження, з пологового будинку – до смерті, на цвинтарі нас обдирає це гендлярське плем’я. І немає на них ні суду, ні розправи, ні гніву Гаранта. Гарант наш мовчить, наполегливо нічого не помічає. Все розраховує, що «гречані голоси бабусь Черновецького» автоматично зарахуються на користь Ющенка, кандидата в Президенти...

А команда, як та сарана, тому й шокують не мільярдні розміри розкрадань,  дорогі авто, будинки, розкіш, а дріб’язковість, до якої вона опускається. Ще напередодні свого походу до київської влади, захоплюючи книгарню «Сяйво», вони залякували до смерті співробітниць, представляючись «донецькими».
І лише випадково, працівники магазину впізнали «не тутешніх» на рекламних буклетах блоку Черновецького. Все ті і те – сімейство, клан Черновецького.

А чого варте розпорядження КМДА №218 від 18.02.09. Цим розпорядженням Черновецький організовує додатково 92 ринки в стилі «Шанхай». Уявіть собі, не ринки в місті, а місто розчинене в величезному неохайному, смердючому брудному базарі.

І все це з порушенням десятків законів України, в обхід Київради, Міськархітектури, Київзему. І жодне з контролюючих відомств: прокуратура, управління юстиції, особливої інспекції з благоустрою, адміністрації президента, навіть не намагались зупинити беззаконня Черновецького.

Є й призначений господар нових базарів. Це комунальне підприємство «Київські ринки». Підрозділ КМДА? Формально начебто так, але такого в природі не існує. Це  віртуальна структура, яка не має ні фізичної адреси, ні директора, ні офісу, ні телефону. Має лише контролерів від Л.Черновецького, які взяли під ковпак всі місця торгівлі м. Києва. Це особлива категорія людей, які непогано володіють мистецтвом демагогії та залякування, людей, для яких моральні цінності - забаганки дурнів, а сльози - слабаків. Вони вже обклали торгівців даниною, значний відсоток якої піде мимо каси... Копійка до копійки... Дивишся й вискочив мільярд. Така логіка збагачення... мільярдера Черновецького. А книжки, це з сфери задоволення графоманських амбіцій Леоніда Михайловича. То він співає, то бігає та підтягується, то вірші пише... При цьому, в силу своєї жлобської суті, не може пройти мимо, щоб не зідрати з ближнього копійчини.

 

Натан  Мудрий

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com