Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Тимошенко очікує відставка?

Восени може бути здійснена нова спроба оголосити вотум недовіри діючому уряду.

Про це заявив політолог Володимир Фесенко в ефірі 5 каналу.

Водночас він зазначив, що це може бути зроблено «не для того, щоб провести одночасно дострокові парламентські вибори разом з президентськими».

«Це юридично не зовсім коректно і можуть просто не встигнути. А ось після президентських виборів, після інавгурації президента, дуже потрібно буде поміняти уряд, а це реально зробити лише через парламентські вибори», - заявив експерт.

Водночас він наголосив, що Партії регіонів буде «дуже не просто» знайти 226 голосів у парламенті для результативного голосування по відставці уряду.

Відповідаючи на питання, чи можливий в Україні «російський сценарій», коли президентом буде обраний лідер регіоналів Віктор Янукович, а діючий президент Віктор Ющенко стане прем’єром, Фесенко заявив: «У найближчій перспективі, а найближча перспектива – це півроку, максимум рік, такий сценарій неможливий».

«Наскільки я розумію, деякі нинішні соратники президента думають про такий варіант трохи пізніше. Щоб президента і президентську силу провести у новий склад парламенту, а далі вже спробувати провести Ющенка на посаду прем’єра», - зазначив експерт.

Він вважає, що це «сценарій на середньострокову перспективу».

 

Українська правда

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com