Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Спадщину GM продано

Американський автогігант продав частину своєї колекції раритетних автомобілів. Серед спадщини GM найдорожчим виявився унікальний Buick Blackhawk, який пішов з молотка за 475000 доларів. Концерн Ford також представив декілька раритетних лотів.

В кінці минулого року, коли у GM стало зовсім сутужно з грошима, автовиробник пішов на відчайдушний крок. GM вирішив продати частину своєї колекції рарітетних автомобілів. Спадщина GM була представлена на аукціоні Barrett-Jackson 250 рідкісними автомобілями. Практично всі засоби, виручені від продажу автомобілів підуть в скарбничку GM, що убожіє. Тільки 350000 доларів, які автовиробник отримав за перший екземпляр нового Chevrolet Camaro підуть асоціації, що займається вивченням хвороб серця AHA.

Найдорожчим лотом для GM став унікальний Buick Blackhawk, який існує в єдиному екземплярі. За нього автовиробник зумів виручити 475000 доларів. Втім, не тільки Blackhawk приніс автогігантові солідні гроші. Так, перший серійний зразок Corvette Z06 2006 року випуску був проданий за 100000. Chevrolet Camaro 69-го, який колись належав бейсболістові Реджі Джексону (Reggie Jackson) поповнив бюджет GM ще на 319000.

Втім, не тільки GM успішно виступив на торгах Barrett-Jackson. Американський автовиробник №2 Ford встановив рекорд за вартістю проданого лота. Літак Ford 4-at-e Tri-motor 1929 року, який отримав кульові «поранення» в результаті нападу японської авіації на Перл-Харбор в 1941 році. «Ветеран» другої світової був куплений за 1100000. Чималі гроші були заплачені і за перший екземпляр Ford Thunderbird, що зійшов з конвеєра в 1955 році. Перший в історії моделі Thunderbird був оцінений в 600000.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com