Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Вибух у банку

У результаті вибухів у відділенні «Ощадбанку», розташованого на першому поверсі 9-поверхового житлового будинку в Мелітополі Запорізької області, постраждало 25 осіб. За його словами, спочатку було зареєстровано 22 постраждалих, пізніше за медичною допомогою звернулися ще 3 людини.

Шестеро постраждалих перебувають у важкому стані, двоє з них були відразу направлені в операційні. Серед потерпілих також двоє дітей — 1,5 і 7 років.

Старух повідомив, що під час вибуху в приміщенні банку перебувало 4 працівника і 2 клієнта.

Голова області запевнив, що всі постраждалі забезпечені необхідною медичною допомогою.

Крім того, для постраждалих у важкому стані на перші необхідні медикаменти виділено матеріальну допомогу в розмірі 500 грн, ті, хто отримав травми меншого ступеню тяжкості — по 300 грн.

Старух додав, що на даний час ведеться відпрацьовування всіх відділень «Ощадбанку» Мелітополя.

На місці події працюють співробітники міліції і СБУ, але жодні версії щодо причин вибуху поки не називаються.

Як розповіли очевидці події, перед вибухом у приміщення відділення банку входили двоє чоловіків з сумками. Через деякий час вони залишили будівлю, і майже відразу пролунав вибух. Люди, які перебували поруч з відділенням банку, кинулися на допомогу потерпілим. І тут пролунав ще один вибух, у результаті якого кількість жертв збільшилася.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com