Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ні українському туризму

Міністерство туризму Ізраїлю може закрити своє представництво в Україні з 1 липня цього року.

Про це пише газета Комерсант із посиланням на представника міністерства туризму Ізраїлю в Україні Ольгу Савєнкову.

За її словами, причина такого рішення пов’язана з економічною кризою, а отже, зі скороченням кількості українських туристів в Ізраїль.

«Якщо в січні 2008 року в Ізраїль прибуло 12 тис. українських туристів, то в січні цього року – тільки 3 тис. За результатами першого півріччя кількість українських туристів скоротилася на 50% у порівнянні з минулим роком. Україна виглядає досить неприглядно в економічному плані», - сказала вона.

Раніше у вівторок на брифінгу в Єрусалимі міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков відзначив, що в Україні «дуже сильно обіднів середній клас» і припустив, що в зв’язку з економічною кризою Ізраїль може переглянути доцільність введення безвізового режиму з Україною.

У той же час, як повідомило джерело з оточення Стаса Місежнікова, ініціатива скасування візового режиму з Україною, як і раніше, розглядається: «Ця пропозиція ретельно зважується і вивчається. Однак є питання економічної доцільності, на яке однозначно відповісти не можна».

У посольстві Ізраїлю в Україні заявили, що ізраїльська сторона уважно вивчає вплив економічної кризи на туристичну галузь.

«Ізраїль буде приймати рішення з приводу зміни існуючих візових режимів, ґрунтуючись на результатах ретельно аналізованих даних. На тлі світової економічної кризи подібний прагматичний підхід застосовується до всіх країн, у тому числі до України», – зазначили в посольстві.

У МЗС України поки не коментують цю ситуацію.

 

Українська правда

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com