Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Китайцям наказали активніше курити?

Керівництво однієї з китайських провінцій вирішило підтримати місцеву тютюнову промисловість, наказавши чиновникам і державним працівникам активніше палити. Щоб зміцнити економіку регіону в умовах кризи, держслужбовцям з провінції Хубей доведеться викурити в цілому 230 тис. пачок, повідомляє The Daily Telegraph.

Навіть у школах введена квота, що визначає, скільки повинні палити вчителі, а в одному з сіл чиновникам велять за рік «спожити» 400 блоків цигарок. Тим, хто не справлятиметься з планом або стане палити цигарки «ворожих» марок, вироблених в сусідніх провінціях, загрожує штраф.

Місцева влада створила спеціальний орган для контролю за виконанням вимог з паління. За повідомленнями преси, в одну з місцевих шкіл вже навідалися інспектори, які оглянули попільнички і урни і виявили там три недопалки від цигарок «заборонених» марок. Штрафувати школу на перший раз не стали, проте піддали публічній критиці.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com