Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Гареми з чоловіків. Бувальщина чи небилиця?

Якщо ви з якоїсь причини захочете вивчити такий соціальний інститут, як гарем, то виявите, що мова в літературі йде в основному про гареми арабських чи турецьких правителів.

Це дивовижно, але у Стародавньому Китаї гареми існували ще в ті часи, коли ні араби, а ні турки ще не знали, що вони, араби і турки. Те ж саме можна сказати і про Стародавню Індію. Але знайти про це інформацію не так-то й просто. У кращому випадку знайдете щось на зразок (цитую): Відомо також, що гареми були в Стародавньому Китаї і в Стародавній Індії.

А якщо ви вирішите знайти що-небудь про правительок минулого, які мали гареми з чоловіків, то буде ще складніше. Хіба що, відразу ж згадається Клеопатра, яка нібито влаштовувала оргії і мала тисячі коханців.

Адже подібне в історії нашої цивілізації було. І якби ми не настільки зациклювалися на історії Європи (точніше, якби нас на ній не зациклювали), то, можливо знали б, що в Стародавньому Китаї бували періоди, коли Небесною Імперією управляли жінки. І ці жінки, як правило, не обмежували себе в сексуальних утіхах з інтимними іграшками http://e-sex.com.ua/, як сучасні жінки, а мали гареми з чоловіків.

Понад п'ятдесят років правила найбільшої імперією жінка на ім'я У Чжао. Свій шлях на вершину китайській ієрархії вона почала в чотирнадцять років наложницею п'ятого рангу при дворі імператора Тай-цзун.

Володіючи не тільки красою, але й витонченим розумом, спритністю, і звірячої жорстокістю, У Чжао буквально по трупах конкуренток дісталася до вершин влади і прийнявши ім'я імператриці У Цзідянь, стала першою жінкою, яка правила Піднебесною.

Любовним втіхам із спеціально відібраними в гарем чоловіками імператриця приділяла уваги мало не більше, ніж управлінням державою. Так, відомо її вислів: «Те, що я тримаю в руці, приносить мені радості більше, ніж вся моя імперія» (Лі Датянь, книга «Даешііцзі»).

В горах в палаці Санья в гаремі У Цзідянь містилися 400 чоловіків гарної статури і більш ніж двометрового зросту. Кожен з них готовий був в будь-яку секунду вступити в сексуальний поєдинок з ненаситною імператрицею.

Цих наложников використовували і для отримання "еліксиру вічної молодості", основу якого складали чоловіча сперма і тигрова кров. Чи зілля було ефективним, але до вісімдесяти років У Цзідянь вела активне статеве життя.

Ще однією володаркою гарему з чоловіків була принцеса Шаньінь сестра імператора Цан У (епоха Тан). Вона зуміла переконати брата, що великою несправедливістю є той факт, що у нього тисячі наложниць, а їй відмовлено в можливості мати гарем через те, що вона жінка.

Спочатку Шаньінь вибрала собі тридцять наложников з кращих воїнів імперії і міняла їх щоночі. Але з часом її апетити зросли і вона розпорядилася, щоб всі тридцять її коханців проводили з нею кожну ніч, для чого була споруджене «ліжко на ста ніжках».

Але й цього їй було мало і вона скаржилася братові на те, що гарем з чоловіків її не задовольняє і вона страждає від надлишку субстрату інь. Довелося імператорові будувати для сексуальних битв своєї велелюбний сестри окремий палац.

Не варто думати, що гареми з чоловіків справи зовсім вже далеких часів. На початку двадцятого століття була ще жива імператриця Ци Сі, що славилася такою же велелюбністю, як і її попередниці. Але на відміну від них, вмираючи, вона вимовила мудрі слова: «Трон Дракона ніколи більше не повинен потрапляти під владу і вплив жінки ...»

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com