Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«Візир» не пройшов сертифікацію в Україні

Фахівці стверджують: прилад «Візир», що замінив стандартні радари, не має захисного сертифікату. Це означає, що даними, отриманим від приладу, офіційна держава не довіряє.

У державному комітеті спеціального зв’язку і захисту інформації повідомили, що апарат не має жодного сертифікату відповідності, а значить, довіряти йому не стоїть. Таким чином, про апарат «Візир» офіційно державі нічого не відомо, пише Auto.oboz.

За словами заступника начальника ДАІ Сергія Будника, прилад має сертифікати захисту з Росії, Білорусі і Казахстану: «Цей прилад не має бути сертифікований в Держспецзв’язку України, оскільки цей прилад не зберігає в собі інформацію — він тільки фіксує фото автомобіля, а інформація зберігається в автоматизованій системі».

Керівництво Держспецзв’язку заявило, що всі фотографії, зняті «Візирем» повинні пройти державну експертизу, інакше достовірність таких фотографій держава не гарантує. А юристи стверджують, що всі штрафи, накладені, виходячи з даних «Візиря», підлягають відміні.

Проте, ДАІ відступати не має наміру. За словами Сергія Будника, тепер даїшники зніматимуть порушення «Візирями» вже не на фото, а на відео. Підрозділи ДАІ вже отримали відповідні розпорядження, повідомляє заступник начальника ДАІ. Тепер порушники в «листах щастя» отримуватимуть не одну фотографію, а чотири.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com