Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Пам’ятати. Відродити. Зберегти.

Впродовж 2009-2015 років в Україні проводитиметься всеукраїнська молодіжна акція «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», спрямована на виховання у молодих громадян поваги до національних історичних і культурних цінностей та реалізацію молодіжних ініціатив у трудовій сфері.

Про це йдеться в указі Президента України Віктора Ющенка «Про проведення Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», текст якого обнародуваний на офіційному сайті глави держави.

Згідно з указом, Кабінет міністрів України має затвердити до 1 червня 2009 року план заходів з організації та проведення всеукраїнської акції.

Акція передбачатиме проведення серед учнівської та студентської молоді освітньої, інформаційної роботи з вивчення, популяризації національної історії та культурної спадщини, ознайомлення з об’єктами культурної спадщини місцевого значення; залучення учнів та студентів до науково-дослідної, пошукової діяльності з виявлення та вивчення невідомих сторінок історії та культури свого рідного краю.

Крім того, мають бути заплановані організація відвідування учнівською та студентською молоддю екскурсійних, туристичних маршрутів місцями, пов’язаними з історією та культурою українського народу, походів шляхами вій­ськової слави; забезпечення захисту, збереження, утримання та відповідного використання об’єк­тів пам’яток культурної спадщини, зокрема, проведення необхідних ремонтних і реставраційних робіт таких об’єктів, залучення в установленому порядку учнівської і студентської молоді до виконання дослідних та відповідних охоронних робіт на територіях історико-культурних, етнографічних, природних заповідників, парків, музеїв, меморіальних комплексів тощо.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com