Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Керівництво GM остаточно вирішило згубити компанію Pontiac

Pontiac — дочірнє відділення компанії GM, штаб-квартира якого знаходиться в Понтіаке (штат Мічіган). Зараз компанія з 80-річною історією спеціалізується на випуску спортивних автомобілів, що позиціонуються як молодіжні. У поточному році Pontiac припинить своє існування.

Щасливі володарі Понтіаків, бережіть їх: тепер це вже частина історії.

Більше тижня ходили чутки про те, що відповідно до плану реструктуризації General Motors збирається ліквідовувати Pontiac. Вчора цю інформацію офіційно підтвердило керівництво автоконцерну. Діяльність компанії Pontiac буде припинена до кінця року.

Останнім часом справи у Понтіака йшли ні хистко ні хитко. А врахуванням загальної фінансової ситуації управління General Motors вирішило, що простіше закрити, ніж підгодовувати економічно невигідний бренд, а сили краще кинути на розвиток чотирьох марок: Chevrolet, Cadillac, Buick і GMC. У GM є час до 1 червня, щоб істотно скоротити витрати і частково розплатитися з боргами.

На сьогоднішній день лідерами продажів у Понтіака є автомобілі сімейства G6.

Про закриття Понтіака ми дізналися з плану реструктуризації, представленого вчора керівництвом GM. У документі, окрім іншого, йдеться про те, що до кінця поточного року американський автовиробник скоротить 21 тисяча робочих місць, а через п’ять років позбавиться від половини своїх ділерів в США. Також концерн розраховує значно скоротити свої борги (в даний час вони обчислюються $ 27 мільярдами) шляхом видачі акцій кредиторам. У компанії пропонують конвертувати кожну тисячу доларів боргу в 225 цінних паперів. Крім того, як нам вже відомо, планується закрити 13 з 47 заводів General Motors.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com